♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
15. dec 2010
kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 jeeej to je krasne 🙂 vsetko je tvoja praca?

kvietok121
15. dec 2010

@seagull2404 krasne si sikovna ja sa nemam cim ochvalit

seagull2404
15. dec 2010

@kvietok121 dakujem, kazdy sa ma cim pochvalit 🙂 ja som mala 4 z matiky 😀

kvietok121
15. dec 2010

@kahlan1 dakujeme ano pekne nas rekord bol za tyzden 220
@seagull2404 ani nevrav esteze dnes prisiel manzel skor, vcera prisiel neskoro a este do jednej v noci robil, tak dnes si poobede zobral volno, tak sa tesime lebo ho drzi na rukach

no idem chystat oslavu papa

kvietok121
15. dec 2010

@seagull2404 ty si srandista

memory97
15. dec 2010

@groka ahojky si tu dlho nebola🙂 maly je klop, klop zdravy, len uvidime ako bude zajtra, ideme na ockovanie, tak dufam,ze teplotky sa nam vyhnu 😒
ja som davala maleho ockovat na rotavirus, pri prvej reakcia nebola nastastie ziadna, iba sa straaaaaasne pokakal🙂 zajtra nam daju druhu davku, tak uvidime...

@wladymyra len to hned nezacne ucinkovat, ono to chce chvilku kym si i drobec uvedomi zmenu 😉 takze to hned nevzdavaj 😉

@mirmaj heheh mala musi byt podarena🙂 ja som maleho naucila, aby si drzal misticku a zatial to funguje, ale tiez si pcha ruky do pusy a to je potom vsetko od jedla a nehovorim, ked si spomenie, ze vie plut🙂 Kasicku mu davam, ked sa okupeme, dame sa do pyzamka a dostane kasicku a aj mliecko. Maly musi vsetko zapijat mliekom, neviem ako ho od toho odnaucit...
okolo 10:00 dostava vyzivku, alebo postruhane jablcko, okolo 13:00 dostane polievocku a vecer cca 20:00 dostane kasicku. Medzitym si pyta mliecko.

@seagull2404 ako si das malu na chrbat. Mam pozicany nosic od kamosky, ale nosim maleho iba vpredu, do zadu som ho ani neskusala dat...

seagull2404
15. dec 2010

@kvietok121 😀

seagull2404
15. dec 2010

@memory97 no, samej mi to nejde vobec, pomaha manzel, ked je doma, treba na to trening, v navode to rozpisane bolo, ale ja nemam sama este odvahu a kedze ma celku oslinta, tak ju dozadu zatial ani velmi nedavam

vladka84
15. dec 2010

@seagull2404 jeeej, ty si sikulka 😉
@kvietok121 krasna vaha 🙂
@kahlan1 drzim palce, nech sa po novom roku potvrdi tvoje tusenie 😵

kvietok121
15. dec 2010

@vladka84 dakujeme

kahlan1
15. dec 2010

@vladka84 vdaka 🙂

memory97
15. dec 2010

@kahlan1 tak to bola lekarka dobra trubka, ked ti takto povedala, ale myslim, ze s istotou na tych starych sono vedia povedat az od 6tt. Sa mi vidi, ze aj mna az tak neskoro objednavali prvykrat. Neboj bude vsetko v poriadku a nabuduce by som zobrala aj muza, hned sa bude inac chovat!

@fialka5959 super, krasne rastiete🙂

@kvietok121 jejda, takze ta namaha stoji za to, ale to vrtanie nezavidim. Ja by som sla isto susedom zaklopat!

seagull2404
15. dec 2010

@vladka84 dakujem 🙂

kahlan1
15. dec 2010

@memory97 bolo to neprijemne ze sa nevyjadrila na rovinu ale tak co uz musim pockat. Dnes som robila test zo srandy a su tam krasne dve hrube ciarky - januar je tu coskoro tak uvidim. 🙂

kahlan1
15. dec 2010

@memory97 a davas malemu aj kasicky ci nie? alebo si davala?

memory97
15. dec 2010

@kahlan1 ano davame kasicku na vecer, ked sa okupkame, oblecieme a potom dostane kasicku a mliecko.

wladymyra
15. dec 2010

@memory97 co myslis, mam to skusat tak, ze cez den viac jedla a v noci UM trochu viac zriedim vodou? hadam po takych troch dnoch si to vsimne 🙂

vladka84
15. dec 2010

@kvietok121 inak, u nas si prerabaju byt od kedy sme prisli z porodnice..su dni kedy vrtaju od rana do vecera, potom je chvilku klud, potom zase buchaju a tak dookola... uz sme si asi na ten rachot aj zvykli a mozno nam bude v novom byte aj chybat 😀
volala som s Akikou, zvladaju to pekne, aj Semi, len dufa, ze na Vianoce budu doma....vraj ma malinky nejaky zapal, ale este ani lekari nevedia ze aky a co ho vyvolalo...krv v moci uz nie je ani hnis ☹

alure
15. dec 2010

@seagull2404 jej aké krásne medovníčky,si šikulka a aké je to všetko farebné 😉 to si pridávala potravinársku farbu?
@memory97 takže cestujete aj vy na východ na sviatky 🙂 ja sa už teším aj keď mi bude v rodičovskom dome tak divne ale zvládnem to
@fialka5959 no tak to ste krásne narástli a pribrali 🙂
@kvietok121 príjemnú návštevu nech dopadne podľa predstáv a Matejka nech obchádzajú poočkovacie teplotky a boliestky ...
@kahlan1 uvidíš bude to tak ako má byť..veru počkaj si do januára a potešíš sa v Novom roku 😉 Hlavne sa ukľudni a uži si nadchádzajúce sviatky tak ako sa má...aj Anetka bude v najlepšom poriadku..
nám sa malý šponuje na nôžky a úplne ich napne ako keby chcel chodiť 🙂 ale času má až až...

seagull2404
15. dec 2010

@alure dakujem, nie, to som kupila original take tuby, bez umelych farbiv 😉

vladka84
15. dec 2010

my sme pri Timke kasicku na noc davali z flase..mali sme na to specialny cumel s vacsou dierkou (take X), vypila to ako mliecko a spinkala celu noc...a nemala problem papat aj z lyzicky, len vecer jej viac vyhovovala flasa 😉

groka
15. dec 2010

@memory97 kolko si platila za vakcinu?mala by nam to preplatit poistovna ale keby nie tak kolko si mam pripravit vraj 50 eur prva aj druha 50 eur

kahlan1
15. dec 2010

@groka no my sme tak platili tusim 55 pri prvej a pri druhej vraj rovnako

mirmaj
15. dec 2010

tak už sme aj my s poradne doma, máme 6760g a 65cm, ani som nečakala že budeme mať tak veľa 😉
@kvietok121 aj my sme hrozne plakali pri očkovaní, slzy hrôza, ale už bude hadam dobre, len až nechytíme horučky ale aj teraz tak nepokojne akosi spinká stále sa vrtí tak uvidím čo bude ☹
@memory97 no ja som tiež tak plánovala, len fakt neviem či sa nebudeme musieť potom kupať znova, my vyzeráme takto nejako ked dopapáme 😀 tiež pichne prsty do pusy a potom to máme všade

groka
15. dec 2010

@kahlan1 diky 😉 😉 😉

kahlan1
15. dec 2010

@alure vdaka 🙂 hej ja si myslim ze tehotna som lebo sa tak citim tak uvidime 🙂

kahlan1
15. dec 2010

@mirmaj tak to mate pekne

21
15. dec 2010

@kahlan1 , ja som pri terezke, ked som bola na gynde, ze som tehotna, musela ist znova po tyzdni, lebo na sone videl dutinku, ale namala este srdce, tak to prenho nebolo iste... Neboj, ty to vies najlepsie...

vladka84
15. dec 2010

@mirmaj aka je velka Tamarka na tych fotkach... 😲 to asi aj v skutocnosti, mate super vahu, 7 kil mala moja Timka, ked mala polroka 😀
joj, som rada, ze nas este neockovali, mam hrozu z toho, my pojdeme az po novom roku na prve ockovanie 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre