♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
15. dec 2010

@vladka84 jeeeej u vas sneží? u nas nie 😒 som videla v správach aku tam máte kalamitu zasa 😖

vladka84
15. dec 2010

@mirmaj ale len tak slabucko, nie je vela snehu, ale zato kosa je riadna, skoro som nenastartovala doobeda... aku kalamitu, ja som nevidela 😕

liba78
15. dec 2010

ahojte.... nestíham všetko dočítať, sedačka je ako nová a všetky koberce vyzerajú lepšie ako doteraz 😉
@mirmaj to sme mali prvé očkovanie. Mal dosť dlho zahnisané pliecko, tak naša dr. nechcela očkovať. Aby sme neskončili v Podunajských Biskupiciach. V noci mal ešte teplotu, ale dnes už nie. Ja som mala tepovač požičaný od kamaráta, on má nemecký profi Karcher. Tepuje úžasne a nie som časovo obmedzená. Ale je to veeeeľká kravička, takže chcem, aby si už poň prišiel 😝 Krb je nahodený do hnedej omietky a posledná stena omalovaná, ešte prinútiť mm, aby nahodil prechodové lišty a bude dobre. Kým si zas niečo nevšimnem 😅
@akika722 @katulkaaaaaa babulky poďte domov, už žiadne nemocnice a choroby.

wladymyra
15. dec 2010

@mirmaj normalne chodi spat o siedmej, ale dnes bola skor unavena. sama sa takto vecer nastavila, ja som to smerovala skor na osmu, ale respektujem jej prianie 🙂 rano sa budi medzi pol siedmou - siedmou. to si asi mozem gratulovat, akurat, ze ja som cele noci hore, lebo julka spi strasne "nahlas" a chce casto papat.

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj no ved to,človek má v tom chaos

liba78
15. dec 2010

@vladka84 aspon vieš kolko mínus je. Mne sa rozbil vonkajší teplomer, ale ježiško donesie mm takú malú meteostanicu. Ale musím počkať. 😉

mirmaj
15. dec 2010

@vladka84 no tam ukazovali veľa snehu a poriadne zimy hlavne, som si na teba spomenula hned
@liba78 no ved nie je sa kde náhliť s tým očkovaním ,som zvedava ako mi budeme po tom dnešnom, dufam že necyhtí nejake vysoké horučky, no tak to si mala super, ja som si tiež tento požičiavala od jednej známej čo upratovala u nas v robote tiež mala Karcher ale teraz by som do toho nešla, nechám to na leto a zavolám si aj ju nech mi to urobí 😝 pekne sa ti to vysušilo? inak ked sa kuri asi aj hej, však? no to poznám pokiaľ si niečo nevšimnem len mne to ani nikto nechce urobiť aj ked si to všimnem 😠 asi tak 10 cm prechodovej lišty nám chýba v chodbe už viac ako rok, neivem či si mm už kvôli tomu nekúpil aj pilku a stále tam nie je 😠 cokel na balkone dorobil na jeseň asi po 3 rokoch ale samozrejme ho nestihol vyšpárovať, jooj take nervy mám nato niekedy hrôza
@wladymyra no tak to pekne potiahne teda, naša Tamka tak spávala pokiaľ neprišlo k posunu času, po ňom mala ráno už od 5, ale dúfam že už sa to dáva zasa do normálu už by bolo aj na čase skoro po 2 mesiacoch 😀
@dajna11 a ty chceš kedy začať s príkrmami?

vladka84
15. dec 2010

@liba78 Katulku uz pustia mozno zajtra, zatial to tak vyzera... ja nemam teplomer, viem len podla toho kolko ukazuje SHMU a potom auto, takze sa zbytocne nestresujem pohladom na teplomer 😀
ja neviem co ma jezisko doniest mojmu mm..uz dva dni nad tym rozmyslam...

mirmaj
15. dec 2010

@vladka84 môjmu donesie pyžamo 😀 je to taká klasika ale on ho vážne potrebuje práve 😉

majka35
15. dec 2010

ahojte baby ... obidve mi spia,tak mám trošku čas ... dnes mala barborka v škôlke vystúpenie, tak sme boli pozrieť aj s mm a terezkou

akike a katke držím prajem rýchly návrat domov so zdravými detičkami

majka35
15. dec 2010

môjmu mm prinesie dedomráz košele

seagull2404
15. dec 2010

baby, mam Tamarku zobudit, ked mi zaspala? ona sa potom zobidu asi dost vyspata a bdem tu s nou hore veeeeelmi dlho... ja normalne stresujem, lebo sa neviem zbalit k rodicom na vychod, ideme na dva tyzdne a tamarka ma tooooolko veci 😒

mirmaj
15. dec 2010

@majka35 tak to musela byť Barborka pyšná ked ju bola pozrieť aj mladšia sestrička však? 😉

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 to ja sa tiez nikdy neviem zbalit :D potom idem nabalanaaaaa, a dopredu vzdy zoznam co vsetko balime 🙂

mirmaj
15. dec 2010

@seagull2404 ja by som nebudila možno už bude chcieť spavať skôr a len by si ju zbytočne pomýlila, vyskúšaj čo to urobí. No to si ja ani neviem predstaviť pobaliť našu Tamarku na dlhšie ako 2 dni 😀

mirmaj
15. dec 2010

@seagull2404 a od kedy spí?

seagull2404
15. dec 2010

@mirmaj uz asi 30 min., uz sa nam to raz stalo, a bola som s nou hore do pol druhej 😒
@kahlan1 @mirmaj manzel pride za nami, tak by nieco doniesol, len ja zistujem, ze uz ani nemam do coho sa zbalit 😀 musim zobrat aj jej oblubene hracky, aj zasobu mliecka, aj flasticky, aj nosis a vsetko, des 😖

majka35
15. dec 2010

@mirmaj joj a aká ... sa tvárila neskutočne 😀

mirmaj
15. dec 2010

@seagull2404 no ved ty jej najlepšie rozumieš ale ja by som ju nechala búvať, ale je to na tebe. no tak nejako by som sa aj ja balila, ešte aj postielku by som brala, kočík všetko, ale tak mliečko kupiš aj tam nie?
@majka35 isto machrovala pred spolužiakmi 😀

danulienka35
15. dec 2010

@dajna11 i nase su modre zatial snad zostanu to dufam i ja 😀

kvietok121
15. dec 2010

ahojteeeeeeeeeeee

navstevu sme zvladli aj ked mamina si moc nepokecala pretoze matejko vymyslal nazaciatku sa pekne hral sam a potom to zacalo, pretoze naobed ked sme prisli tak nespal lebo vrtali a nemohol zaspat, tak vol cely cas umrncany a viete co nasteva odisla polozila som ho na postel a on usmevy od ucha k uchu ... umyli sme, napali a teraz si keca v postielke uvidime ci zaspinka sam inac neviem ci som sa nepochvalila, ze ho nezavazujeme, mozno aj preto je castejsie hore, ale sa mi zdalo ze mu je teplo ked je zviazany a tak nezavazujeme pustame zvlhcovac a harmancekovy caj a plienku vlhku k postielke ...

danulienka35
15. dec 2010

@mirmaj chudiatko musime drzat palecky chyba tu velmi ☹

seagull2404
15. dec 2010

@mirmaj uz sme hore, nastastie, ona mi inak spi celu noc, no kupim, len tym, ze je na predpis, mozem si vybrat az po sviatkoch, tak by som nechcela ostat bez, resp. kupovat o polovicu drahsie 🙂 esteze nemusim brat plienky a postel 😀 pride pre mna ocino na fabii, tak som zvedava, ci ja nepojdem vlakom 😀 😀 😀

majka35
15. dec 2010

@mirmaj ona machruje stále a to tak, že si pred tromi dňami v škôlke rozbila peru 🙄
dnes som bola s nimi večer sama a stále hovorí, ako ľúbi terezku, ale akonáhle sa venujem terezke tak vždy barborka niečo súrne potrebuje

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj ved ja by som už aj ale tak asi počkám čo povie lekárka či?

kvietok121
15. dec 2010

@danulka3 ano aj ja sa cudujem ale som velmi rada asi uz ma silnejsi tah a ja to ani neviem ale pije kratsie a viac

kvietok121
15. dec 2010

@danulienka35 aj nas teraz konecne zalahol po vykecavani sa v postilke muselo nastupit prso a to zabralo par krat potiahol a spinka dufam

danulienka35
15. dec 2010

@kvietok121 nasa ma teraz hodinku s tatom 😀 je ukecana a je to riadna bedarka mala

mirmaj
15. dec 2010

@seagull2404 o tak to vyriešila za teba 😀
@danulienka35 hej veľmi tu chýba aj mne aj katulkaaaa ☹
@dajna11 no ja som tiež chcela čakať ale nakoniec som ani nečakala a dnes sa ma len dr spýtala či viem ako postupovať pri príkrmoch a nič viac 😉
@kvietok121 skoro ako keby si opísala našu navštevu 😝

kvietok121
15. dec 2010

@mirmaj a to ssom sa tak tesila ze si pokecam z 2,5 hodiny som kecala na zaciatku 15 min a potom nakonci chvilku ach jo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre