♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj http://www.bionaire.sk/index.php?page=katalog&t... dostali sme ten 3 a sme spokojni ani som nevedela ze to tolko stalo
to mas dobre, matejko je dost citlivy aj na zadocek mu nemozem dat hocico

vladka84
16. dec 2010

ja som si to tak nejako preratala, ze ked ma pampersky premium, tak miniem asi 6-8 plienok za den, balik mi vydrzi cca 2 tyzdne, do mesiaca kupujem 2 x, ak vystihnem akciu - co sa mi zatial vzdy podarilo, ze mali akurat v nejakom obchode akciu, zaplatim dokopy do 25 Eur, to nie je az tak vela.... keby mala lacnejsie plienky, mozno by som ju musela prebalovat castejsie, takze by som vysla na rovnaku sumu... a kym jej vyhovuju, tak nebudem menit..a naozaj su velmi jemnucke tie plienky 😉
inak, ja mam uplne ine deti - Timka pampersky nemohla, Karin vyhovuju, Timka vela spinkala aj cez den, Karin nemusi, Timku som musela dokrmovat, Karin zatial len kojim (klop - klop), uvidime ako ich podobnost pojde dalej 😕

majka35
16. dec 2010

http://www.shoppie.sk/boneco-7136/d-107964/ tento je v barborkinej izbe, ale ked ho zapínaš, tak strašne pípa a ked mu dojde voda, tak pípa dovtedy, kým ho sama nevypneš, preto ho nemám zapnutý celú noc
http://www.pricemania.sk/katalog/zvlhcovace-vzd... tento sme kúpili terezke, je tichučký, maličký a stál nás 18 eur a ešte k tomu svieti na zeleno

kvietok121
16. dec 2010

@vladka84 aspon mas stale nieco nove

mirmaj
16. dec 2010

@kvietok121 no ved práve že su drahé 😉
@alure ale tento je naozaj za dobru cenu a vyzera aj celkom dobry ale moc sa tomu nerozumiem 😒

mirmaj
16. dec 2010

@majka35 a ten je ešte za lepšiu cenu 😀 a úplne postačí a splní svoju funkciu?

alure
16. dec 2010

@mirmaj dajú sa kúpiť aj lacnejšie a hlavne teraz keď sú všade rôzne zľavy 🙂

memory97
16. dec 2010

dobre ranko,

@danulienka35 dufam, ze ste sa vyspinkali, no maly o pol stvrtej mal tusim rano, ale potom este zaspal🙂 Asi ma cestovnu horucku k doktorke🙂 na dnesnu poradnu🙂

@helen1007 kazde babo je ine a kazde zacne jednotlive drobnosti robit podla svojich moznosti, ale nic netreba silit🙂 Vy uz vsetci budete sediet a my este nie🙂heheh

@jankasramka jejda, takze budete zubaty pokial dojdete na SR 😀 😀 😀

majka35
16. dec 2010

@mirmaj je do malej izby, odkedy ho máme, terezka tak nechrčí

vladka84
16. dec 2010

@majka35 wau, to je super cena, a je dobry? 😲

danulienka35
16. dec 2010

@dajna11 no riadne spapa 😀

mirmaj
16. dec 2010

@majka35 no ani my nemáme nejake veľke izby kedže sme v baraku 😀 tak by nám asi stačil

danulienka35
16. dec 2010

@mirmaj no to hej ale ak jej chuti je ok

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 no asi tusi moja inak pekne ranko prajem mi este spime od vecera zaspala o 22,30 a spi 😀

majka35
16. dec 2010

@vladka84 my sme s ním spokojní ... malinký, tichunký a fakt terezka už nevydáva také chrchľavé zvuky

@mirmaj my máme spálňu strašne malú, ostatné izby celkom ok, hlavne obývačka je veľká a aj kuchyňa clekom ujde

terezka mi papá každé tri hodiny 160 ml mlieka, na ktorom je napísané, že má dlhší sýtiaci účinok 😕

majka35
16. dec 2010

ten môj malý vreskľúň sa nikdy nezobudí tak, žeby bola ticho ... sa musí rozvrieskať na celý dom 🙄 už sedí vedľa mňa a kričí ... ráno kričala od 4.00 do pol ôsmej, kedy som ju dala spať ... bude ukecaná po mame /mm hovorí, že aj uvrieskaná 😕 😕 😕 /

mirmaj
16. dec 2010

@majka35 no tak to je dobrý papkač teda 😉

liba78
16. dec 2010

@alure
@vladka84
@kvietok121
@majka35 ďakujem za odpovede, ja som bola doteraz spokojná a tiež už malý v noci nekaká. Ale keď ho idem kojiť a má mokrý chrbátik, musím ho prezliecť komplet 😠 Možno skúsim aj tie väčšie. Mám 3-ky a malý už 7,5kg. Tak kúpim tie Babylove, čo ste spomínali a skúsim Huggies na noc 4-ky. Uvidím.

mirmaj
16. dec 2010

@majka35 aspoň vieš po kom to má 😀 😀

dajna11
16. dec 2010

@danulienka35 no ved nech jej len chutí.....to je dobre 🙂

memory97
16. dec 2010

@majka35 uff, dufam, ze malinka je v poriadku a pera sa rychlo zahoji...
Citam, ze sme dnes mali podobnu noc, aj maly bol hore a pritom vecer spapal tolko mlieka, ze som myslela, ze do rana mame pokoj a on kazde 2 hodiny hore 😒

@liba78 ktore pampersky mas ty? Ja som velmi spokojna s tymi active baby,tie su super, ale kupujem ich len v akcii, lebo su dost drahe, ale inac som celkom spokojna so sleep and plays, maly mi vydrzi celu noc v nich, aj tie biele pampers tusim su to premium care pre vacsie babatka su super, tiez v nich maly vydrzal celu noc... ja maleho inac aj tak prebalujem pred papanim o 4 alebo az 6 rano, ale dovtedy bez problemov vydrzi.

@dajna11 skusala si tie babylove? Ja na nich zakazdym pozeram, ale nenabrala som odvahu ich kupit🙂

dajna11
16. dec 2010

@majka35 aj ja som kupila akože sýtejšie mliečko,a papá každé 3hod. nikdy nevypije viacej ako 160ml.no čo....aspon má režim v tom,tak jeme častejšie.

dajna11
16. dec 2010

@memory97 ja vždy idem do dm a kúpim jedny pampers....bud active baby alebo premium...tie sú super len drahšie.a jedno balenie babylove.tie som používla už pred 9rokmi pri malej,používa ich aj švagriná....nie su také mäkké ako pampersky,ale saju fajn,malý nikdy nebol pretečený,maju vyššie pás.....a cena je nižšia.

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 tak to je riadna spachtoska a ja tu cakam pokial maly zadrieme, nech sa mozem vyzliect z pyzama a on stale oci velke a nic☹

@liba78 urcite mu daj vacsie, ja uz mam vacsie kupene a to nemame ani 6 kg, ale uz sa mi tazsie zapina do tej plienky, vadi brusko🙂heheh

liba78
16. dec 2010

@memory97 ja som kupovala active baby aj premium care, ktoré mi padli pri nákupe pod ruku. Vždy len Pampers, to mi ostalo po chalanoch. Vtedy boli jednorázové iných značiek ešte na úplnú figu, tak som iné neskúšala. Ale toto ma už štve. Ešte ma napadlo, že mu dám volnejšie bodyčko, Možno bude ta plienka volnejšie a tým bude lepšie sať. 🙂

alure
16. dec 2010

@liba78 no určite treba skúsiť zmenu aby si bola spokojná aj noc bude lepšia keď ho nebude nič rušiť...my sme nemali ešte ani 7 kg a už som musela prejsť na 4 ky...ččo už rastú ako z vody 🙂

@memory97 my tie babylovky používame už dlhšie a cez deň sú super 🙂

memory97
16. dec 2010

@alure v noci nie su dobre? Mne vyhovuju aj tie sleep and play, ale chcela som vyskusat aj tie babylove a huggies. Sleep and play su cenovo v porovnani s babylove, teraz ich maju v 101 drogerii do 7 EUR🙂

memory97
16. dec 2010

ovocne vyzivky od hami, ci hipp su take mnam🙂 maly sa ich nevie dojest, ale zase masko mu velmi nechuti☹

danulienka35
16. dec 2010

@dajna11 ma riadny apetit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre