♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@kahlan1 moja sono zaludka odhalilo reflux tak teraz pred kojenym zahustujene nutritonom z flasky 20ml a potom dokojim....je mi to divne lebo maly negrckal ale ze to moze byt aj tak ze sa mlieko vracia zo zaludka a zahlienuje sa

liba78
16. dec 2010

@katulkaaaaaa ahooooooooj, som rada že ste konečne doma 🙂 🙂 🙂 tak sa pekne doliečte aby vianoce boli nádherné a bez chorôb. 😉 A povedali ako mohol taký zápal plúc vzniknúť u malého ?

Ešte držím palečky Akike, aby bolo rýchlo po chorobe a problémoch.

kahlan1
16. dec 2010

@katulkaaaaaa lebo nam obcas po case vybehne mliecko take zrazene preto rozmyslam ci aj my nemame reflux

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@liba78 ahoj 🙂 🙂 🙂 nejaky bacil v nose to sposobil ☹ ma liekov ako dochodca,ale snad uz budeme ok,akika je na nervy tiez zapal obliciek neni sranda...ale sme dopadli ☹

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@kahlan1 povedz dr nech ta posle na sono zaludka tam ti hned zistia ci ho ma alebo nie

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj normalne som zostala v soku ze sme dostali taky drahy dar myslela som ze su lacnejsie
@memory97 neboj este sa rozje ked my budeme zacinat vy uz budete pekne papkat
@liba78 my mame 6 kg a mame trojky

mirmaj
16. dec 2010

@katulkaaaaaa jeeej super, že už ste doma, si nám chýbala 😉 už to len dobre doliečte až sa to nevracia zasa. držíme palce nech aj akika je rýchlo späť medzi nami ☹

kvietok121
16. dec 2010

@katulkaaaaaa to je super ze ste doma, ale ste si uzili ☹ hrozne

mirmaj
16. dec 2010

@danulienka35 malá je perfišná ako spinká, naozaj je rozkošná 😉

vladka84
16. dec 2010

@katulkaaaaaa ahoj moja, som rada, ze si doma, poriadne sa doliecte a uz ziadne choroby 😉

mirmaj
16. dec 2010

@kvietok121 si ho začnej aj viac vážiť teraz ked si zistila koľko stál a budeš poctivo používať, však? 😀

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj to hej vsak uz pouzivame je to inac fajn, lepsie sa dycha

kahlan1
16. dec 2010

@katulkaaaaaa som jej to vravela a povedala ze ju len mam vtedy dvihnut ze potrebuje odgrgnut

vladka84
16. dec 2010

boli sme na nozickach, uz nemusime chodit na kontrolu ani balit nasiroko (este ze som ani nebalila) , jadierka su pritomne, dostali sme pochvalu, lebo ked Karinke Dr. zacal cvicit s nozkami, tak spustila rehot 😀 my s Timkou je pri cviceni totiz robime sasky, tak si myslela asi, ze sa ideme jasit 😀
bola som aj v meste, zmrzli sme ako cencul, ale nieco som este pokupila pod stromcek, pominala peniaze a som spokojna... 😝

kvietok121
16. dec 2010

@vladka84 tak to je super ze mate po kontrole my az v novom roku al tiez nebalime len na noc

kahlan1
16. dec 2010

@vladka84 ahoj vladka my sme boli v utorok a tiez uz ziadna kontrola ani balenie na siroko 🙂 a tiez ked cvicime sa s nou jasime 🙂 a ked jej nejaky lekar zacne cvicit nozkami tak mala je v siedmom nebi 🙂

jankasramka
16. dec 2010

@katulkaaaaaa ahoooooooooj, chybala si tu....
super ze ste to takto pekne zvladli....inak ajtak to bolo mozno stastie v nestasti ze to nanho prislo teraz a nie az na vianoce....si zober ze by ste museli byt na vianoce v nemocke...
no hlavne ze ste uz doma 😉
a inak-domacnost sa nezrutila kym si bola prec? 😀 ako zvladal mm?

vladka84
16. dec 2010

@kvietok121 my sme nebalili vobec, tak som rada, ze uz mame po a je vsetko v poriadku 😉
@kahlan1 no presne, potom to asi ani neberu ani ako cvicenie, tak sa im to paci...

vladka84
16. dec 2010

baby, aj vase deti tak "skriekaju"? neviem to inak nazvat, ale my uz nehovorime len gggg, chrrr, vrrrr, aaaa, uuu, ale vydava aj taky zvlastny piskot, normalne skusa ako hlasno sa jej podari skriekat😀

kahlan1
16. dec 2010

@vladka84 my skôr tak vrcime, ma take dlhe monology a je pri tom taka sustredena a mne to pripada akoby tak vrcala je to take srandovne

mirmaj
16. dec 2010

@vladka84 aj my tak presne škriekame, už jeden čas to robila, potom si tak za 3 dni nato zabudla a teraz zasa 😝

kvietok121
16. dec 2010

@vladka84 ja dufam ze tiez bude

fialka5959
16. dec 2010

@kahlan1 dakujeme 🙂

fialka5959
16. dec 2010

@seagull2404 ako modelka 😵

fialka5959
16. dec 2010

@memory97 rastieme pekne len klby sa nam pomali vyvijaju ☹

fialka5959
16. dec 2010

@alure snazime sa 🙂

fialka5959
16. dec 2010

@vladka84 u nas sa komunikuje takto aggg, giii, geee, obcas sa podari guuu, ale ties si uz skusa ako najhlasnejsie si zakrici,

fialka5959
16. dec 2010

@kahlan1 no tak to ano a mne sa paci ako sa zlosti na hracky ked sa s nim rozprava a lebo ked sa sama rozprava, to je podareneee 😀

fialka5959
16. dec 2010

@kahlan1 no tak to ano a mne sa paci ako sa zlosti na hracky ked sa s nim rozprava a lebo ked sa sama rozprava, to je podareneee 😀

fialka5959
16. dec 2010

@vladka84 No a u nas zasa je to naopat, tiez sme dnes boli s nozickami a musime bali este 2 mes. a mna to uz nebaci lebi ivanka sa mi zaprie s nozickami a vysunie sa hore a plienka je dole tak ma ide z toho porazit a lekar ma s tym vobec nepotesil len ma nazlostil 😠

vladka84
16. dec 2010

@fialka5959 nemate este jadierka, ci preco mate balit? Jasne, ze protestuje a cim bude vacsia, tym viac sa tomu bude branit 😒

@kvietok121 neboj nic, o chvilku uz aj teba bude z tolkeho skriekania hlava boliet 😉

@mirmaj nasa na to prisla len teraz, najskor som myslela, ze to ide plakat, ale ona usmev az po usi a skrieka na plne hrdlo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre