• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kahlan1 jééééj tešim tešim..teraz chlapček by bodol že???
18. dec 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :slight_smile: dvojka je fajn len aby zdrave bolo aj dievcatko bude super, akurat dr videla iba dutinku ale plod nie :(
18. dec 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no aspoň že tak,ale cíti sa lepšie? Moc na vás myslíme,a v pondelok ťa čakáme z domu..už žiadna nemocnica....DOMOV ! určite to bude dobré....
veľký cmuk Samkovi posielam a veľa pozitívnej energie ...
18. dec 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 bude aj to moja...
@alure ďakujem moja.ste zlatučkeeeee všetkeeeeeĎAKUJEEEEM

o 10min.pridem
18. dec 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj moja no konecne chybala si nam MOCCCCCCCCCCCCC ako sa mate dufam ze uz je vsetko ok?
18. dec 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aj vy mne vééééééééééééééééééééélmi..snad hej...uvidime čo povedia..ale už mi tu prepina
18. dec 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ti verim moja ani som nema poriadne skym pisat o farmarovi :frowning2: budem moc drzat palecky at uz ste DOMA
18. dec 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 čo bolo?pííííííííííííš ja zajtra kuk mirmaj nepisala?nepozerala farmara?
18. dec 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nepisala Marian plakal Darina mu povedala ze daromzracov nebude zivit a pritom Marian vsetko platil a Darinin syn byva u Marianove maminy no bolo mi ho chudacika luto ako plakal Darina sa vyfarbila svina jedna falesna
18. dec 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 a dosco gula bola?
18. dec 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 opakovaly z munuleho tyzdna to si videla ale pozerala som a myslela na teba ako sme sa smialy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az sa ti malicky zobudil
18. dec 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahooooj, už aby si bola doma :slight_smile: , moooc si nám chýbala. Lieky Semimu zabrali ? Z čoho vznikol taký zápal, máš sa niečoho vyvarovať ?
18. dec 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dnes dostane o 21.00posledne atb do stehna,mal ich mať aj zajtra ale nema ich v rozpise...takže spolu dostal 14injekcii...pred tym bral atb čo ho nakazil Pati a postekalo mu to dole všetko.tak asi z toho
18. dec 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kocky prisla som sa vam pochvalit jurkovi dnes vysiel prvy zubok :slight_smile:
a nas stromcurik
18. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :astonished: už mate vonku zub?nam tiež lezie ale ešte je len v štadiu lezenia :grinning:
krasny stromček..živy však?určite vam tam všetko krasne vonia
:pensive: :pensive:chcem isť domov :cry:
18. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste :cry:
ešte aj maly mi vynimočne spi a vy nikde
18. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja ano zivy,hej vonia,mm vravi ze ako ked pride do pohrebnictva,ale tak co uz,vona ano,ale ked vidim stromcek,tak to pride inak :grinning:
no jo,tak skoro,risko mal vonkuv 7 mesiaci,dnesna doba je nejaka rychla moc :grinning:
18. dec 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :grinning: mile prirovnanie na vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj uz sa nam vraaat komentare farmara bez teba to nebolo ono ja som to pozerala az dnes lebo vcera to este nebolo v archive :slight_smile: som rada ze malemu je lepsie este dobre ze si sla k dr

nasa rachel je zase nejaka chora este sa z tych hlienov nedostala cele dni len spinka a ma zvysenu teplotku a kopec hlienov aj v nosteku tak odsavame :slight_smile:ja tiez pojdem po vikende k dr som zvedava ci budu mat v pondelok volny termin ale poviem ze je to akutne inak tu v uk napadlo kopec snehu a neviem ako sa mm dostane do roboty caka ho slapanie v snehu na vlak asi hodku a otazka je ci chodia vlaky :frowning2: nechcem aby siel a to ma ist dnes na deviatu ale to nehrozi iba ak pridu z roboty pre neho
18. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus farmara pozriem zajtra :grinning:
juj chudatko choručke ste?
18. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja neviem ci nieco napeciem ci kupime este som z ang surovin nepiekla iba bublaninu oni maju aj maslo aj muku inu ako u nas ale da sa zohnat aj podobna nase v lidl ale napr. na palacinky mi ang polohruba vyhovuje lebo hladkej by som tam musela nasypat cele vrecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby sa pochvaly na matejka
@akika722 ahojky ako?
18. dec 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ano vyzera to tak :frowning2: a farmara si nenechaj ujst hlavne mariana ako chudak dopadol :frowning2:
18. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ahoj ako mala? co robka?
18. dec 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz mame stromcek a lucinka si ho obzera z kazdej strany a kontroluje gule a taha ich dole stale ju len upozornujem lebo sa bojim aby to nestiahla na seba
inak
@danulienka35 dneska lucinka moje palacinky odmietla a stale pyta len tie medove burizony :frowning2:
18. dec 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus no pekne sto ludi sto chuti nie?
18. dec 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus tie mam rada i ja a deti :wink: poslem fotocku z noci
18. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 uvidim moja pondelok..hlavne že ho nič neboli ani nebolelo

mam problem...maly sa tu nudi tak som živy cumel..chcem papať každu pol hodku-hodku...UM dostaval len na noc,potom v noci cmulal mna tak som mu rano tiež dala um a kedže bol vkuse nalepeny na mne nestihalo sa mi robiť mlieko..dnes som mu um musela dať rano na obed a večer..najnovšie sa na prsniku rozčuluje aj ked tam mlieko je lebo ked stlačim tak stiekne...ja nechapem..no rozčuli sa dam mu druhu potaha chvilku a zas sa rozčuli a vyrevuje od hladu potom
18. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 zlatučka...ty jej už davaš vankušik?????to nie je skoro?? :confused:
18. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je taky vankusik ako nic uplne rovnuckyinak nezaspi posilam foto starsich dcer
18. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok