♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. dec 2010

@kahlan1 jééééj tešim tešim..teraz chlapček by bodol že???

kahlan1
18. dec 2010

@akika722 🙂 dvojka je fajn len aby zdrave bolo aj dievcatko bude super, akurat dr videla iba dutinku ale plod nie :(

alure
18. dec 2010

@akika722 no aspoň že tak,ale cíti sa lepšie? Moc na vás myslíme,a v pondelok ťa čakáme z domu..už žiadna nemocnica....DOMOV ! určite to bude dobré....
veľký cmuk Samkovi posielam a veľa pozitívnej energie ...

akika722
18. dec 2010

@kahlan1 bude aj to moja...
@alure ďakujem moja.ste zlatučkeeeee všetkeeeeeĎAKUJEEEEM

o 10min.pridem

danulienka35
18. dec 2010

@akika722 ahoj moja no konecne chybala si nam MOCCCCCCCCCCCCC ako sa mate dufam ze uz je vsetko ok?

akika722
18. dec 2010

@danulienka35 aj vy mne vééééééééééééééééééééélmi..snad hej...uvidime čo povedia..ale už mi tu prepina

danulienka35
18. dec 2010

@akika722 ti verim moja ani som nema poriadne skym pisat o farmarovi ☹ budem moc drzat palecky at uz ste DOMA

akika722
18. dec 2010

@danulienka35 čo bolo?pííííííííííííš ja zajtra kuk mirmaj nepisala?nepozerala farmara?

danulienka35
18. dec 2010

@akika722 nepisala Marian plakal Darina mu povedala ze daromzracov nebude zivit a pritom Marian vsetko platil a Darinin syn byva u Marianove maminy no bolo mi ho chudacika luto ako plakal Darina sa vyfarbila svina jedna falesna

akika722
18. dec 2010

@danulienka35 a dosco gula bola?

danulienka35
18. dec 2010

@akika722 opakovaly z munuleho tyzdna to si videla ale pozerala som a myslela na teba ako sme sa smialy 😀 😀 😀 😀 az sa ti malicky zobudil

liba78
18. dec 2010

@akika722 ahooooj, už aby si bola doma 🙂 , moooc si nám chýbala. Lieky Semimu zabrali ? Z čoho vznikol taký zápal, máš sa niečoho vyvarovať ?

akika722
18. dec 2010

@liba78 dnes dostane o 21.00posledne atb do stehna,mal ich mať aj zajtra ale nema ich v rozpise...takže spolu dostal 14injekcii...pred tym bral atb čo ho nakazil Pati a postekalo mu to dole všetko.tak asi z toho

groka
18. dec 2010

ahojte

kocky prisla som sa vam pochvalit jurkovi dnes vysiel prvy zubok 🙂
a nas stromcurik

akika722
18. dec 2010

@groka 😲 už mate vonku zub?nam tiež lezie ale ešte je len v štadiu lezenia 😀
krasny stromček..živy však?určite vam tam všetko krasne vonia
😔 😔chcem isť domov 😢

akika722
18. dec 2010

kde ste 😢
ešte aj maly mi vynimočne spi a vy nikde

groka
18. dec 2010

@akika722 moja ano zivy,hej vonia,mm vravi ze ako ked pride do pohrebnictva,ale tak co uz,vona ano,ale ked vidim stromcek,tak to pride inak 😀
no jo,tak skoro,risko mal vonkuv 7 mesiaci,dnesna doba je nejaka rychla moc 😀

akika722
18. dec 2010

@groka 😀 mile prirovnanie na vianoce 😀 😀 😀

hajatanufus
18. dec 2010

@akika722 ahoj uz sa nam vraaat komentare farmara bez teba to nebolo ono ja som to pozerala az dnes lebo vcera to este nebolo v archive 🙂 som rada ze malemu je lepsie este dobre ze si sla k dr

nasa rachel je zase nejaka chora este sa z tych hlienov nedostala cele dni len spinka a ma zvysenu teplotku a kopec hlienov aj v nosteku tak odsavame 🙂ja tiez pojdem po vikende k dr som zvedava ci budu mat v pondelok volny termin ale poviem ze je to akutne inak tu v uk napadlo kopec snehu a neviem ako sa mm dostane do roboty caka ho slapanie v snehu na vlak asi hodku a otazka je ci chodia vlaky ☹ nechcem aby siel a to ma ist dnes na deviatu ale to nehrozi iba ak pridu z roboty pre neho

akika722
18. dec 2010

@hajatanufus farmara pozriem zajtra 😀
juj chudatko choručke ste?

hajatanufus
18. dec 2010

@danulienka35 ja neviem ci nieco napeciem ci kupime este som z ang surovin nepiekla iba bublaninu oni maju aj maslo aj muku inu ako u nas ale da sa zohnat aj podobna nase v lidl ale napr. na palacinky mi ang polohruba vyhovuje lebo hladkej by som tam musela nasypat cele vrecko 😝

kvietok121
18. dec 2010

dakujem baby sa pochvaly na matejka
@akika722 ahojky ako?

hajatanufus
18. dec 2010

@akika722 ano vyzera to tak ☹ a farmara si nenechaj ujst hlavne mariana ako chudak dopadol ☹

hajatanufus
18. dec 2010

@kahlan1 ahoj ako mala? co robka?

hajatanufus
18. dec 2010

aj my uz mame stromcek a lucinka si ho obzera z kazdej strany a kontroluje gule a taha ich dole stale ju len upozornujem lebo sa bojim aby to nestiahla na seba
inak
@danulienka35 dneska lucinka moje palacinky odmietla a stale pyta len tie medove burizony ☹

danulienka35
18. dec 2010

@hajatanufus no pekne sto ludi sto chuti nie?

danulienka35
18. dec 2010

@hajatanufus tie mam rada i ja a deti 😉 poslem fotocku z noci

akika722
18. dec 2010

@kvietok121 uvidim moja pondelok..hlavne že ho nič neboli ani nebolelo

mam problem...maly sa tu nudi tak som živy cumel..chcem papať každu pol hodku-hodku...UM dostaval len na noc,potom v noci cmulal mna tak som mu rano tiež dala um a kedže bol vkuse nalepeny na mne nestihalo sa mi robiť mlieko..dnes som mu um musela dať rano na obed a večer..najnovšie sa na prsniku rozčuluje aj ked tam mlieko je lebo ked stlačim tak stiekne...ja nechapem..no rozčuli sa dam mu druhu potaha chvilku a zas sa rozčuli a vyrevuje od hladu potom

akika722
18. dec 2010

@danulienka35 zlatučka...ty jej už davaš vankušik?????to nie je skoro?? 😕

danulienka35
18. dec 2010

@akika722 to je taky vankusik ako nic uplne rovnuckyinak nezaspi posilam foto starsich dcer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre