♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus už poslednaaaaaaaaaaaaa

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa no,už dost...behom dvoch rokov druhy krat na tej istej izbe...brrrr

memory97
19. dec 2010

@akika722 v nedelu je stale sucha vecera a tusim este v stredu🙂 mali ste malokarpatsku? Inac katulka ma pravdu ako kojaca matka by si nemala platit za stravu, iba ak nekojis. To mi vravela aj sestricka, ked nam teraz hrozila hospitalizacia.

akika722
19. dec 2010

@memory97 tu platiš za všetko...ešte aj mlieko a probiotika si nosiš sama...
nie malokarpatsku...take niečo ako tie lacne šunkove salamy..pre psov..malokarpatska by bol luxus 😀

memory97
19. dec 2010

@katulkaaaaaa jasne, to aj my mame na seba kontakty🙂 vymiename info o detickach🙂

@akika722 no je to nejako divne, ze nemozes ist ani do vedlajsej izby... tak to je teda super particka a rozumies mu🙂 😀 😀

akika722
19. dec 2010

@memory97 musiš byť len na izbe aby vraj niečo nechytil ine..no..už odišla,videla som prazdnu izbu...je to tu fakt na ho.no

memory97
19. dec 2010

@akika722 ja by som si to nechala preplatit v poistovni, alebo je to sukromna klinika?
tak to asi preto, aby ste ich rychlo zjedli🙂

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 aj mi sme mali suchu veceru nedelu,stredu...krajec chleba,syr a kus salamy 😀 ja som kojaca a platila som 6e....kazda nemocnica to ma ina...neviem za co som platila ale kaslat na nich,verim tomu ze toto bolo raz a uz stacilo

akika722
19. dec 2010

@memory97 sukromna?Trebišov? 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀 no skusim sa opytať v poisťovni 😒 a to s tym vyplatenym papierom mam isť???

memory97
19. dec 2010

@akika722 potom ma to napadlo, ze to robia preventivne, aby sa choroby neprenasali, ale zas, ked je to na jednej chodbe, tak je velka pravdepodobnost, ze sa vsetky baciy zhromazdia na chodbe 😀

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa dufajme moja že raz a naposledy..
sice mojmu ešte ten pipik na pol roka maju robiť,nejde mu vobec vobec stiahnuť,,ale dam to urobiť len ambulantne

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@memory97 myslis ze sa to da??ale ved akika neni chora ale samko,to by musela na samkovu poistku nie?ja som platila v neocnici 36euro

akika722
19. dec 2010

@memory97 bacili maju schôdzu 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 ☹ mojmu to tiez nejde nejako extra stiahnut...jezis kvoli tomuto som chcela dalsiu dceru 😀

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa ja zaplatim cca 70eur

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa mojmu nejde vobec...a už nespime 🙄

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 ale tomu dal az pol hodiny,maly mi spi uz skoro dve hodiny...cakam co sa zobudi a idem ho kupat...dnes ma spaci den ufam ze nebudeme v noci stale hore

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 ja tiez nechapem take matky co strcia deti do nemocnic a nemaju o nich zaujem aj ked niektore mozno maju viac deti a nema s nimi kto ostat ale aj tak je to smutne moja mama robila 30 rokov v detskej nemocnici sice sanitarku v sterilizacke lebo vtedy sa este pouzivali latkovky a oni ich tam sterilizovali aj ine veci ale posledne roky pred dochodkom robila s detmi na oddeleni takze viem ako to tam chodilo aj ked vtedy taka vymozenost nebola ze byt v nemocnici s dietatom lebo na to nemali prisposobene priestory myslim ze len par izieb na to bolo ze pre matky ale ze ani na navstevu nepridu to je hrozne ☹ ja by som tiez nemohla malu nechat v nemocke a byt doma

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa dufam že moj doma bude viac spať ☹

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus väčšinou su to romske deti

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 ☹ 70eur si mohla mat vianoce za to,kua to nase zdravotnictvo katastrofa stav ale hlavne ze platime

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa tak tak moja...ale čo už...mohol mať za tie prachy Pati bicykel

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 inak aj ked som bola ja tiez tam boli decka bez mam a same ciganca...jdna tam bola 3rocna karolina tento rok uz 14ty krat!!!toto pochopis???sak jasne decko tam moze byt v teple,jest dostane,prebali ho....najviac mi bolo luto dievcatka,co mao 5 rokov a maminka tam nemohla byt s nou,uplne ako moja viki,ked som bola na chodbe vzdy som za nou isla aj som si s nou poplakala,zlatucka Bianka 🙂

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 ja viem ved ja som prave romske deti myslela oni za to chudatka nemozu mne je ich vzdy luto mama sa nieco naumyvala romskych zadkov ked mi rozpravala ze ich kupu v umyvadlach a sestricky po nich kricia tak mi bolo z toho zle ved to dieta za to nemoze ze je romske dali im flasu s velkou dierou na polievku alebo malu dierku na kasu podopreli vankusom a jedz no hruza chapem ze nemaju cas sa bavit s kazdym dietatom ale aspon pockat ci tomu dietatu sa dobre taha tak to mohli ale ta detska nemocnica v ke uz neexistuje

danulienka35
19. dec 2010

@hajatanufus to je o povahe vsetko ja som vyucena porodna asistentka bolo nas velmi vela a viem ako sa chovaly tie pipky co si nevydely na spicku nosa namyslene a deticky boli pre nich zataz naco isly robit svoje povolanie ked sa spravaju k miminkam takto?

hajatanufus
19. dec 2010

@danulienka35 ano to mas pravdu to je super ze si por. asistentka a kde si robila v ktorej nemocke? tu v uk sa o zeny v tehu staraju len midwife cize tiez porodne asistentky a tiez rodia deti teda myslim to tak ze su pri porode tu je pri porode lekar len ked je nejaky problem inak len mw to je skratka 🙂 ja aj moje sestry mame v pvahe vztah k detom aj ked ja som vyucena nieco ine ale segry robia s detmi sice s postihnutymi starsia v blave na patronke a mladsia v ke ale ona uz robi nie sanitarku ale asistentku pre deti co su v chranenom byvani cize ona im pomaha varit nakupovat upratovat a je s nimi ako dozor to su take domceky dva pri domove soc sluzieb predtym robila v tom ustave a teraz tam ale aj ten ustav uz prerabaju pre dospelych starych ludi lebo uz je asi malo takych deti co potrebuju chodit do takej specialnej skoly a stari ludia su lepsi biznis

memory97
19. dec 2010

@katulkaaaaaa
@akika722 ja by som sla aspon opytat🙂 ale neviem, ci uspejes v pripade sukromnej, som myslela, ze je to statna🙂 ved ludia si chodia preplacat hocico, tak preco nie aj toto a este ked kojis....

@akika722 to teda maju, to uz mali potom zaujat ine opatrenia a nie take, ze zavries dvere a bacil ostane za nimi 😀 😀 😝

@hajatanufus este existuje, ale je prestahovana a to co pises, zavisi od sestricky🙂 tvoja mamina robila v DN v KE?

danulienka35
19. dec 2010

@hajatanufus ja sem puvodem moravcka robila som v Zline

hajatanufus
19. dec 2010

@memory97 ano robila tam 30 rokov sanitarku ja viem ze ako nemocnica existuje ale priestory kde predtym bola su zrusene a schatrane a je to skoda

hajatanufus
19. dec 2010

@danulienka35 aha skoda zilinu nepoznam moja segra predtym robila v ruzinove zdrav segru na urologii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre