• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 este oddychuj, este im to bude trvat, kym napisu prepustaciu spravu :wink:
20. dec 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ono je to vsetko stale o ludoch. Ich deti mozu vsetko a tvoje maju chodit po spickach... tak nech si teta s ujom zvyka a mozu byt radi, ze im omietka na hlavu nepada :grinning: a detom nerozkazes, aby boli ticho a nebuchali :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka a ako sa ma maly, je taky chutnucky na profilovke:slight_smile: taky anjelicek:slight_smile:
20. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky majte sa krasne, idem este do tych tlacenin, treba zasobu plienok pre maleho a nejake tie hotovky, taaak sa mi nechce...
20. dec 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka naštastie suseda pod nami žije sama deti nema a nerieši :grinning: zatial :sweat_smile:
20. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 najprv vysledky :unamused:
20. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no a ja som nasla aj ako napad na darcek "Vecera s Martinkou z Farmara".. to keby som kupila mm pod stromcek, tak ma odstreli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3
to je úplne super moja :slight_smile:
@katulkaaaaaa
Ďakujem :wink: :wink: :wink:
@akika722 teším sa na dobrú správu od teba,lebo určite príde :dizzy_face:
20. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko @akika722 super tesim sa ze uz idete domov a k tomu jedlu v nemocke no ja by som to tiez nejedla tu v uk ked som bola v porodnici tak doniesli taky papier a ja som si mala zakruzkovat aj ranaky aj obed aj veceru myslim ze to je lepsie aj v cr to tak bolo ze sa kruzkovalo jedlo a po porode mi urobili hrianky s dzemom ktore mi padli naozaj velmi dobre
20. dec 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no,ja ked mu poviem,že nedupaj,tak jej nadeli extra porciu dupania :grinning: a diky,hej na profilovke obaja svatý :grinning:

naš oslavenec
20. dec 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malú som okúpala a zaspala mi od únavy ... som si povedala, že ju okúpem radšej teraz, lebo veče budem na deti sama a barborka mi určite nedopraje pokojné kúpkanie terezky :grinning:
ja pôjdem nakupovať darčeky asi až zajtra, ale väčšinu už mám ...

@alure u mňa miery zázrakom rovnaké, ako pred dvomi týždňami ... ale nedivím sa, som si jedla dopriala až až ... chudnúť začínam až po sviatkoch :grinning:
20. dec 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus tu ked zješ tak ty kružkuješ okolo wcka :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :slight_smile: aj ja až po sviatkoch ...sa až divím že to išlo trošku dole,lebo papám jedna radosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem pobaliť darčeky a niečo navariť ale tááák sa mi nechce :unamused:
@majka35 :slight_smile: aj ja až po sviatkoch ...sa až divím že to išlo trošku dole,lebo papám jedna radosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem pobaliť darčeky a niečo navariť ale tááák sa mi nechce :unamused:
@denisocka poznam...Pati nekrič a on áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

jééj už ste mali 3ročky?
20. dec 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka na tej fotke s modrým autom sa Tobias tvári neskutočne ... už tretíkrát si pozerám tu foto, aký je na nej malý zlatý :slight_smile:
20. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm je fakt trafeny..snažim sa uspať maleho a on mi vola či ma kupiť chlieb alebo rožky....a maly reve :angry:
20. dec 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka vyzeras tam ako ich velka sestra, nie mama :grinning:
vsetko naj aj od nas - my az po novom roku oslavujeme
20. dec 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ostavam hladna :rolling_eyes: fazulova polievka a segedin :astonished: ved som na izbe pre kojacie matky aj na dverach tak piše :astonished:
kamoška vravela že ked pred 3rokmi tu rodila deň po porode mala na obed v nemocke pikantnu klobasu s horčicou :grinning: :grinning: :grinning:
@gagarinka vy ste v januári?my februar
20. dec 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahojky nie nepapa :( uz aj v spanku je to o nicom :( dnes mam volat o vysledky o moč tak uvidim. Som z toho nestastna my papame tak 100 - 130 v spanku :( ak je dobry den ale vcera za cely den spapala okolo 500 :(
20. dec 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 bola ockovana vo stvrtok a od nedele nepapa ale to je uz vyse mesiaca
20. dec 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 fuuuuu a kolko pribrala za mesiac? :frowning2:
20. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak zatial dost lebo vtedy sa mi darilo v spanku do nej dat niekedy aj 800 za den
ale teraz je to bieda, mame 6070 gramov. teraz jeden den priberieme a druhy to zhodime a tak dookola doktorka nespravi nic lebo za mesiac sme pribrali skoro 700 gramov
20. dec 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 my sme zatial za mesiac priberali cca 500g
a neskušala si sa poradiť s inou dr čo to može byť???alebo zmena mliečka?nema alergiu na mliečko že nechce?
20. dec 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz papa sunar taky sladky aj tak nechce :( skusala som inu dr nevyjadrila sa vobec ze jej mam uvarit ryzu :( to je rada. nevyzera zeby mala alergiu a predtym papala uzasne
20. dec 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja by som skusila na nejake gastro,možno ked urobi ultrazvuk niečo zisti..alebo odobrať aj krv,nielen moč
20. dec 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 len neviem akoby reagovala dr ked jej to navrhneme - stvrtok idemer na poradnu tak jej to chcfeme navrhnut lebo je to uz des
20. dec 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krv by som vzala ako prve aj ten moc bola mojha iniciativa
20. dec 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ser na dr.čo povie ty si matka,je to tvoje dieťa a ked ma pani dr.niečo proti zmen dr
20. dec 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 n to hej,kuka niede do kriva :grinning: ............. rodinka užasnych . no inač bohovo ich zmenšilo,vyzeram jak meduza s tými vlasami
20. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka meduza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyzerate super :wink:

nakrmia deti a nahadzu ich na bruško..všetke :grinning:
20. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok