♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. dec 2010

@akika722 fuha moja tak to je tazke, ved ked vas dali domov tak to ma byt vyliecene, nie? vsak uvidis aky bude rozbor

memory97
20. dec 2010

@mirmaj ani nam nechutia tie varene, ale kupene papame jedna radost a to som skusala aj mixovat, ale bez uspechu 😀 ovocne prikrmy maju skvele hipp🙂 odporucam,ked nespapa maly, spapa mamina 😀

@kvietok121 ja davam dentinox gel na dasienka. Neboj bude dobre, potries mu ich gelikom a bude dobrucky 😉

akika722
20. dec 2010

@kvietok121 ja som sa aj pytala či ma pustia tak že podla vysledku...ale dr.tiež videla všetke vysledky...akože som rada že sme doma,maly spinkal asi 3 hodky a večer zaspal ešte ani neplakal,pritom v nemocke reval vkuse vkuse..ale bojim sa aby sa to nevyvinulo nejak a nebolo niečo zle..
a pritom kamoškin maly ma to iste ale on mal aj 40ky horučky a su doma,žiadna nemocka nič...nechapem..bojim sa lebo ja som tiež mala s obličkami a nedopadla som najlepšie

ok už bežim pa

akika722
20. dec 2010

a ešte ja ma na dasienka mundisal

evitkamalicka
20. dec 2010

ahojte,
my mame na dasienka mundisal

danulienka35
20. dec 2010

@kvietok121 prstekom natieram

memory97
20. dec 2010

@kvietok121 skus najst v DM-ke maju take 3 kefky od babylove, masiruju dobre dasienka. A pekne to chyti do rucky a moze zuzlat, akurat musis dat pozor, aby si tym nieco neurobil. Nam to zabera lepsie ako gelik.
Gelik mu neublizi, iba to tak znecitlivie dasienka, ale neublizi. Ja som aj chutnala, ked som dala prvykrat malemu a teraz sa tesi, ked ideme zubky natierat🙂heheh

@danulienka35 nechame sa prekvapit🙂 Aspon bude mat dobru svokrusku🙂xixi Jaj dnes som bola s kamoskou na vianocnych trhoch, no super, sme si dali po punci a varenom vinku🙂 tak to dobre padne a dokonca aj zivy betlehem sme stihli🙂

danulienka35
20. dec 2010

@akika722 som rada ze si uz domak a neboj bude vsetko ok moja uvidis budem silno drzat palecky aby ste boli v poriadku

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 no uzasne aspon si mala skym ist co si nepovedal prisla by som ale punc by som asi nepila 😀 😀 😀

memory97
20. dec 2010

@21 este ste chorucky? A co maly, uz je v poriadku?

@danulienka35 tak to krasne🙂 my sme tiez pekne pribrali minuly mesiac, ale to len kvoli umelemu mliecku🙂

@kahlan1 este na bebu hovoria mamicky, ze je velmi dobra. Ale netusim, ci to malej bude chutit...

@denisocka si niekde citala, ze babatka po ockovanani nechcu papat?

@kvietok121 tie kremiky su od 5 mesiacov, ale ja som ho malemu davala od 3och a nic a to som sa este lekarnicky pytala, ci to nevadi a ze vraj nie...

hajatanufus
20. dec 2010

@akika722 to je mi velmi luto ale ja si myslim ze tie injekcie este nestacili zaucinkovat ze to este kratko bral a este dostanes tie atb tak potom sa to uz poriadne prelieci hlavne nech ma maly klud na lozku nech co najviac lezi aj keby nechcel a neboj nude to uz v poriadku neboj sa chapem ze si zufala aj ja by som bola odpocin si a budem na vas stale mysliet a modlit sa nech ste z toho uz von 🙂 dobru nocku a sladucke snicky aj tebe aj detom

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 ako dlho ste na umelom mliecku? moja svatko 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
20. dec 2010

@kvietok121 to neuvidis, musis malinkemu prejst prstom po dasienkach a vtedy budes citit, ci tam nema uz nieco tvrde ako zubok🙂

@akika722 super, tak sa dnes uz pekne vyspinkate obaja🙂 ved to ti museli dat podpisat reverz, si nieco take podpisala? ekoli je zakeracka, ale ako sa dostane do telicka to netusim. Maly sa nou nakazil cez plodovu vodu, ale nas hned liecili ATB.

memory97
20. dec 2010

@danulienka35 sme mesiac a pol a tusim este tyzden navyse🙂

danulienka35
20. dec 2010

bam bulky idem do sprsky a hajat pekne snicky vsetkym prajem 🙂 🙂

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 ok mojko a ake mliecko davas? mi nutrilon 1

memory97
20. dec 2010

@akika722 neboj, ATB mu to prelieci a bude vsetko v poriadku. Akurat mu potom aj pindika umyvaj, ked sa pokaka, aby sa mu to nedostalo do mocovej rury.

@evitkamalicka ty si tu uz davno nebola, ako sa mate?

@danulienka35 vidis to, keby som bola vedela, ze prides, tak pockam na teba s puncom v ruke 😀 😀 😀 kludne by si si mohla dat, vobec nebol nejako silny, taky sladky sirup🙂
ze svatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ma napadol svatko ragan 😀 😀 😀 😝

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 mame sa fajn, uz sem chodim velmi malo

memory97
20. dec 2010

@danulienka35 pekne snicky, ja idem tiez do postele, lebo noc bude asi zaujimava🙂hehehe
davam nutrilon HA1, ale uz mam v zalohe kupeny aj nutrilon 2 obycajny. Dufam, ze mu bude obycajny chutit🙂

memory97
20. dec 2010

@evitkamalicka a ako Oliverko, vsetko v poriadku?

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 no nekdey musim dojst a pokecame sa tesim Svatko 😀 😀 😀 😀 😀 ale planujeme nasim detom vsak? moja idem uz haji Niki ma horucky ani na praxi nebola ma 39,9 chudiatko moje velke uz idem papa rano precitam

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 jasne, dnes sme boli na druhej davke prevenaru

memory97
20. dec 2010

@danulienka35 uz sme ako rodicia v indii, kde im dopredu hladaju nevestu/zenicha 😎
Ak pojdes okolo, kludne sa zastav a nieco dohodneme🙂heheh chudatko velke, sup sup do postielky, teply cajik a tabletku od teplotky a do rana bude vsetko dobre 😉

memory97
20. dec 2010

@evitkamalicka jaj my sme boli tiez, ale maly sa otocil po tej druhej davke o 180 stupnov...

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 k horsiemu ci k lepsiemu?

memory97
20. dec 2010

@evitkamalicka k horsiemu....☹ v noci sa mi budil kazdu hodinku, zle papa, velmi vymysla a je hroozne uplackany...☹ a zacal mi opat grcat, uz som sa tesila, ze sme konecne prestali grcat a zas je to tu.. dufam, ze o tyzden uz budeme opat v starych kolajach...

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 nas zatial spi ako zarezany dnes, ale uvidime ako bude zajtra

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 a nemoze to byt skor zo zubkov?

memory97
20. dec 2010

@evitkamalicka netusim... ale ked to neprejde po Vianociach, tak skocime k dr. nech sa na neho pozrie... zhodou nahod to zacalo po ockovani, prv mal zvysenu teplotu v piatok den po ockovani a v sobotu zacal malo papat, zlostit sa,... co som citala o vedlajsich ucinkoch tej vakciny, tak tam boli tieto priznaky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre