♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 mi sme vsetko pojedli co som upiekla 😀 tak aspon jedny vanilkove rohlicky,a ostatne tie svokra,babky...jezis to bude obzerstvo,no nic aspon sadonutim kazderano cvicit,inak sa do nicoho zase vepracem 😀

akika722
21. dec 2010

@mirmaj album mam aj ja,tam som robila tak,že som natrela ručičku a nožičku temperkou a tak odtlačila,teraz som kupila biele tričko a fixu na textil červenu a čiernu,babka mi ho držala a ja som to obkreslila 😀

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa ja po tyždnovej hladovke v nemocke mam len 1cm dole...tak @alure možeš pisať ☹

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@mirmaj mnam na ten tvoj kolac sauz teraz tesim 😝 ach jo 😵

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 ja v pase rovnako aj na vah..cize ani mne nemocnicna strva nic neubrala...sa divim po tolkych stresoch

vladka84
21. dec 2010

@alure @katulkaaaaaa ja budem balit darceky zajtra alebo az vo stvrtok, podla toho kedy mi pride ten zvysok veci, co som objednala cez net, teda dufam, ze pridu do vianoc 😒 ale uz sa takisto tesim ako to potom bude Timka rozbalovat a ako jej budu ziarit ocka 😵 Karin sa este z darcekov tesit nebude ale pacilo sa mi ako vypulila ocka, ked sme ozdobili stromcek a zapalili svetielka, ze co to je za cudo 😵

@mirmaj ja nechapem preco tak blbo spinka, ale rano sa normalne budi vysmiata akoze super noc za nami... to len ja som 😠

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa
@vladka84 my davame stromček až zajtra ked bude čertisko v školke a potom budem piecť ten zakusok a aj darčeky budem baliť zajtra,alebo dnes ked zaspia??? 😕 kedy robite šalat?24.12???ja som myslela že urobim 32.12 večer,mm miluje studeny odstaty,aj tak on nevydrži cely deň nepapať..a ked chce vidieť zlate prasiatko,stači ak pozrie na mna 😀 😀 😀

vladka84
21. dec 2010

my mame linecke, grilazky a vanilkove rozky, zo vsetkeho pol kila, to som schovala, lebo by sme to zosrotovali este pred vianocami, jedna taka varka uz padla... s Timkou sme urobili medovnicky, ale tie sme stihli zjest, tak som vecer urobila cesto, dnes alebo zajtra urobime znova...kupila som medove platy, urobim len plnku a mame hotove medove rezy, to budem robit zajtra a vo stvrtok sa chystam na salkovy kolac - mnaaaam, to je moja dobrotka, taka kaloricka bomba 😝

majka35
21. dec 2010

ahojte ... ešte som len zapla net, tak som vás prišla prečítať ...
@akika722 32.12. ... to je kedy?

vladka84
21. dec 2010

salat urobim 23.12., u nas sa jedia aj rezne (aj keby sa nemali), lebo mm ryby nezje, tak tie si tiez predchystam uz vo stvrtok a v piatok ich len vyprazim, som sa rozhodla, ze nestravim stedry den v kuchyni... prvy sviatok ideme k mamine, druhy k dedovi, a od pondelka baliiiiime 😅

akika722
21. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀 23.12

akika722
21. dec 2010

@vladka84 my tiež nebudeme papať doma,ideme k mojej babke chodi tam cela famili ale 25.12 mm ide do prace,tak ho musim nabaliť jedlom aby nezahynul

majka35
21. dec 2010

ja nemám nič, ani koláče ani nakupené 😖 tereza ma nenechá ani na chvíľu, ked je hore ... v noci revala asi sto krát, boli sme v bille, tam plakala, v DM ku, tam plakala, na pošte, tam tiež plakala, cestou domov plakala, doma som jej dala mrkvu, zjedla skoro celú fľaštičku vypila komplet celé mlieko, tak som si ju dala do kresielka, začala variť a ona spustila plač ... tak reku, že je unavená, nie, aj v postieľke plakala, tak teraz sedí vedľa mňa a číta ako ju tu ohováram

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@majka35 maji 😀 😀 😀 prepac ale tak dobre si to napisala az som sa zasmiala 😉 moja ale na druhej strane ta fakt lutujem musi to byt neskutocne unavne stale pocuvat urevane dieta,mne stacilo v nemocnici a uz som bola zrela na psichiatriu ☹ kasli na pecenie,ked mala zaspi chod si odychnut a ti

akika722
21. dec 2010

@majka35 cicuš..ma napadlo...hipp ma čajik jablko medovka..medovka je na ukludnenie..ja to mam doma,od včera,hrooooooooooooooozne mu chuti..musi teraz vela vela piť čo ma s obličkami

akika722
21. dec 2010

krpec nechce papať 😕
rano spapal 180ml a potom okolo 11tej si cucol,teraz tiež len cucol 😲

majka35
21. dec 2010

@akika722 ja som nakúpila toľko druhov HIPP čaju a to urevané urevadlo nechce ani kvapku 🙄

majka35
21. dec 2010

@akika722 terezka včera tak nepapala, som to neriešila a o pol tretej som myslela že aj fľašu zhltne od hladu

akika722
21. dec 2010

@majka35 vieš skok...do teraz sa prejedal 😀 neskušala si urobiť trošku sladši???čajik

majka35
21. dec 2010

normálne neviem čo mám robiť, v práčke plno prádla, chcem povysávať, v kuchyni bordel ako v tanku a chcem aj nakrájať kuracie prsia, lebo ich plánujem pripraviť mm a barborke na večeru ... tak teraz neviem, či to budem robiť za revu terezy, alebo ju uspím za každú cenu a nebudem tu v byte ani dýchať, aby sa nezobudila ... už nervózne kope nohami, čo ja viem, čo chce?

@katulkaaaaaa ja som včera povedala mm že idem na psychiatriu a oni nech si tu vrieskajú

majka35
21. dec 2010

@akika722 nie, veľmi nechcem, radšej by som bola, keby sa naučila na čistú vodu, ako barborka

kvietok121
21. dec 2010

@majka35 moja vydrz aj nas place pre vsetko a hlavne ked sa mu nevenujem ked chcem nieco spravit ma on najvacsie problemy su to betari

akika722
21. dec 2010

@majka35 to maš pravdu 😒

majka35
21. dec 2010

no ženy, zaslúžim si titul žena roka ... ja som to urevané, nervózne babeno uspala a teraz som si tu sadla za PC a automaticky som začala hojdať kresielko, v ktorom pred chvíľou sedela terezka ... mne už naozaj šibe ... normálne neviem čo s ľavou rukou 😕

katulkaaaaaa
21. dec 2010

😀 😀 😀 to moje dieta je uzastne,aj ked mam nervy uz usmeje sa a hned je vsetko ok 😵 tak sa pokdil az sme sa cely prezliekali,prikladala som do krbu a hned sa z mnou tocil,no mozem ho ja nemilovat? 😀

majka35
21. dec 2010

@kvietok121 mne plače aj ked ju mám v kuchyni, ale akonáhle sa otočím smerom k linke, rozreve sa, otočím sa k nej, začne sa smiať, zas sa otočím k linke, zas sa rozreve, tak na ňu musím pozerať ... keby mi aspon zaspievala, alebo zarecitovala, nech nekukám len tak

akika722
21. dec 2010

volala som dr...som nasra.a vybral 17injekcii,nechala som 70eur,a ona mi nervozne povie že moč ma rovnaky ako mal pred tym a možem zato ja,lebo som sa trepala z nemocky domov...aj tak posledny deň bral už len sirup,zajtra mu chce skontrolovať moč/aj tak bude rovnaky/atb čo berie teraz dostal ešte len 2x 🙄

kvietok121
21. dec 2010

@katulkaaaaaa zlaty je
@majka35 to mas dobre ze staci otocit 🙂 ja musim k tomu spievat a tancovat (samozrejme saskovito tancovat) a vtedy vydrzi taku polhodinku lenze mne jeden suflik trva 15 min (normalne mii trva 2 min) ale co uz tak ako napisala @katulkaaaaaa neda sa na nich hnevat su to nasi anjelikovia

kvietok121
21. dec 2010

@akika722 fuha vsak si mala dobru dr, tak co to zvaluje na teba??????? asi injekcie nezabrali tak naco mu ich tolko davali ach jo moja vydrz

kvietok121
21. dec 2010

@majka35 si dobra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre