♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
21. dec 2010

@alure
@gagarinka dakujem skusim sa opytat, ci v tej nasej lekarni to budu mat...zly vyber pred Vianocami...

@akika722 sacky sa nasli? Poslem ti ja mam doma 2 😉 😀

danulienka35
21. dec 2010

@memory97 uz jej klesly davala som jej zabale a kde sas mi tulala ? idem hodit zatial sprsku ju hned sem tu

danulienka35
21. dec 2010

@danulka3 neboj vsetko bude ok uvidis ja vam pozicam mojho hladoska 😀 😀

memory97
21. dec 2010

@danulienka35 😨 aky jedacik🙂 tak my iba polovicu🙂 este aj z prikrmu sa mi pogrcal... 😒 Presne ako ti povedala dr. teraz papa vela, neskor to vybeha🙂

@akika722 ja som zehlila tu obrovsku kopu a dnes sme skusili novu kasicku na dobru noc, tak dufam, ze ho to poriadne zasytilo a bude spat az do rana.-)

@danulka3 uf to si ma nepotesila, ze 3 tyzdne to bude trvat, no budem musiet do neho aspon viac prikrmov dostat, ked uz mliecko nechce...☹

Pouziva niekto mliecko od HAMI? Dnes mi dosli vzorky🙂

memory97
21. dec 2010

@danulienka35 zehlila som🙂 a troska upratovala, lebo zajtra balime a budem doma s malym sama, mm ma rozlucku v praci a napozajtra cestujeme, tak musi byt vsetko prichystane hlavne pre maleho🙂

memory97
21. dec 2010

@danulienka35 to je dobre, ze jej klesli. Zabaly su asi naidealnejsie...
Mozem dat maleho uz do sportoveho kocika, akosi mame vela a nevieme sa dobalit, som mala asi objednat kamion, aby sme sa vedeli zbalit k rodicom🙂heheh

danulienka35
21. dec 2010

@memory97 je hrozny jedacik na obed dostala mrkvicku a mliecko a pak dostala bananik a mliecko stale papame

danulienka35
21. dec 2010

@memory97 tak to je jasne dufam ze sa prihlasis mezi sviatkami moja?

danulienka35
21. dec 2010

@memory97 to poznam dobre ja idem k maminke na 1 noc a mame toh ako na tyzden sa mi vzdy smeju 😀 😀 😀

danulienka35
21. dec 2010

idem uz i ja prajem pekne snicky vsetkym papa 😉 😉 😉

liba78
21. dec 2010

ahojte, som vás prečítala narýchlo . 😉 @akika722 tie brusnice sú aj v tabletkách. Volá sa to Urinal. Zaberá to veľmi dobre, len neviem kolko z toho prejde do mlieka. Ja ich mám doma vždy, mávala som dosť často problémy s močovými cestami a ladvinami. Ked cítim bolest v chrbte, hned si nasadím. Asi som divná, ale ked to mal aj Kubík ako bábo, tak mám doma aj tie testy (Heptaphan sa tuším volajú) a kooopu Urologických čajov.
@memory97 na ruky v zime používam Neutrogena krém na ruky. Bez nej by som bola stratená, pri mojej extrémne suchej pokožke mávam popraskanú kožu na rukách až do krvi.
@jankasramka no kde si ?

jankasramka
21. dec 2010

@mirmaj @alure @liba78 @akika722
ahojteeeeeeee
no tak uz sme doma v blave.
baby, cesta bola priserna.hrozne. uz ked sme sli busom do mexico city zacal kaslat, v lietadle uz sople, a sme boli skoro stale v turbuleciach tak ani nemohol byt v lietadlovej koliske. ja som nic nespala. potom na let z madridu som uz aj mateovi musela dat cipok na spanie lebo bol absolutne na nervy.
domov sme sice dosli v poriadku ale uplne zniceny a mateo chory. dnes som bola u dr. vraj to nema na pluckach takze by mu to malo prejst.
dala som mu mar,nasivin a stodal.
no uvidime ako bude pokracovat. ja som rada ze som doma no ale to ze mi dieta hned na zaciatku ochorelo ma dost skormutilo:(
dufam ze budem mat zajtra cas a zbehnem vas pozriet ako sa mate

@akika722
ako to dopadlo so semim?

memory97
22. dec 2010

@danulienka35 pokusim sa, ak budem mat pristup na net, tak urcite 😀 dobru nocku, vecer mi vypadol MK,preto som tu uz nebola...

@liba78 dakujem 😉 kupim ho v drogerke, alebo v lekarni? Mne hrozne popraskali hanky na rukach a este k tomu maly sa s nechtikmi do nich zadrapi, tak su uplne miestami az krvave... vyzeram, akoby ma doma mm bil trstenicou 😀 😀 😀

@jankasramka chudacik Mateo, ale hlavne, ze ste v poriadku dosli. A Mateo nech sa rychlo vylieci, aby ste si vsetci traja mohli uzit krasne sviatky 😉 akkika je uz doma z nemocnice, ale este stale maly nie je ok.-(

katulkaaaaaa
22. dec 2010

dobre ranko
baby vcera mi maly reval od 16tej do 22hod,hotova som bola,nevedela som co s nim je....aj sme dali rurku na chvilku bol klud,potom gel na dasna...akoze neviem,ale mam dost,noc docela ok,ale dnes ma hlava boli ako kona ☹ si pripadam ze sa posledne dni len stazujem....viki ide dnes do kina zo skoly na shreka poobede pecieme kolaciky

katulkaaaaaa
22. dec 2010

@jankasramka jani super ze ste domaaaaa 🙂 mateovi nech sa rychlo ulavi drobeckovi

21
22. dec 2010

Dievcatka,vsetkym dakujem a pozdravujem!

jankasramka
22. dec 2010

@katulkaaaaaa
@memory97 jaj no a zabudla som spomenut ze sa v lietadle vyskieral na take babky a oni ze jeeeeeeeeeej a zubky mu idu...a ja ze- cozeeeeeeeee? no ale fakt mu je uz vidno take biele tak je navyse nervny z toho....
takze katulka- mozno aj vam uz idu tak zato place,hmmm?

jankasramka
22. dec 2010

@memory97 vcera som kupila ryzovu kasicku nutrilon a maly riadne hltal...ani nebolo co dojedat:(
ty uz davas aj tie ovocne, vsak?

katulkaaaaaa
22. dec 2010

@jankasramka jani ja si tiez myslim ze idu lebo je hrozne nervozny,navyse zacina soplit...ja to uz nechapem,nikde som s nim nebola,nikto neni chory.....jej jani a ako je doma? 🙂

jankasramka
22. dec 2010

@katulkaaaaaa super uzasne, strasne som rada ze som tu.aj sniezik este je, ajked sa topi, ale pekne je vonku.
ten soplik som citala ze moze byt aj zo zubov.
aj mateo ma priserne sople. uz som kupila tu odsavacku na vysavac...

katulkaaaaaa
22. dec 2010

@jankasramka jej to sa teda tesim s tebou 🙂 uzivaj si to 😵 ja odsavam stale si to ani neviem predstavit bez odsavacky,sobotu ma snezit tak si uzijes 🙂
baby vy kde ste vsetky stratene????maly konecne od pol 6 zaspal a vas nikde

mirmaj
22. dec 2010

dobre ranko,
@jankasramka no taj vitaj na rodnej zemi, som rada že ste šťastne docestovali aj ked s menšími problémami a chúda Mateo ochorel, ale neboj to prejde za chvíľu, to môže byť aj zmenou podnebia, tak si to tu poriadne užívajte ked už ste tu po takom dlho čase 😀
@katulkaaaaaa no ja sa zasa realizujem v kuchyni, pečiem pláty na marlenku až to všetko postíham a Tamka ešte nebúva, v noci spala už lepšie, papala síce 3x, ale prvý krat som ešte nespala ani ja, takže som bola hore len 2x a potiahla až do 7, to si ani nepamätám kedy tak dlho spala 😉 že ty sa tu stále sťažuješ? ja mám pocit, že už všetky sa tu len sťažujeme 😀 😀 a že čím budú drobci väčší tým bude lepšie, ani sa mi nezdá 😝 😝 😝 ja tiež neviem či nám nejdu zúbky, ale nič nevidím, len všetko čo sa jej dostane bližšie k tvári hned na všetko zaútočí ako dunčo a hryze to 😀 😀

katulkaaaaaa
22. dec 2010

@mirmaj ahoj 🙂 tvoja tami je ako moj maly,tiez ked nieco schytne tak kuse ako besny 😀 😀 😀

liba78
22. dec 2010

@jankasramka Ahooj, vitaj doma. Konečne ste tu. Normálne sme tŕpli ako docestujete. 🙂

katulkaaaaaa
22. dec 2010

uz mam doma kalendariky a magnetky co som dala rodine vyrobit tu su fotky 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

alure
22. dec 2010

Ahojte dobré ránko
ja už mám za sebou nechtovú dizajnérku 🙂 a konečne ako tak kľud...zajtra ráno odchádzame tak budem mať čo robiť kým pobalím všetky potrebné veci,a vôbec sa mi do toho balenia nechce pustiť...
akú ste mali noc?

@katulkaaaaaa kde si dala robiť tie magnetky? Vyzerá to skvelo ...je to nádherný darček
@jankasramka super že si už doma a snáď tá cesta naspäť bude oveľa lepšia ako sem...no ale hlavne že ste už tu. Nech sa dá Mateo rýchlo do poriadku. Ako reagovali vaši keď ste došli? Malého sa určite nevedia nabažiť ....

alure
22. dec 2010

Ahojte dobré ránko
ja už mám za sebou nechtovú dizajnérku 🙂 a konečne ako tak kľud...zajtra ráno odchádzame tak budem mať čo robiť kým pobalím všetky potrebné veci,a vôbec sa mi do toho balenia nechce pustiť...
akú ste mali noc?

@katulkaaaaaa kde si dala robiť tie magnetky? Vyzerá to skvelo ...je to nádherný darček
@jankasramka super že si už doma a snáď tá cesta naspäť bude oveľa lepšia ako sem...no ale hlavne že ste už tu. Nech sa dá Mateo rýchlo do poriadku. Ako reagovali vaši keď ste došli? Malého sa určite nevedia nabažiť ....

alure
22. dec 2010

@katulkaaaaaa síce to sú asi pohľadnice ?

alure
22. dec 2010

@katulkaaaaaa síce to sú asi pohľadnice ?

vladka84
22. dec 2010

dobre ranko maminky, ci vlastne rano uz bolo daaavno 😅
@jankasramka vitaj doma 😉 neboj, cesta spat bude lepsia, teraz si poriadne uzite dva tyzdne, dufam, ze vam este nasnezi a Mateo sa da rychlo do poriadku 🙂

vladka84
22. dec 2010

no baby, aj u vas tak hnusne prsi? 😠 rano som bola zaviest mm do prace, dnes maju vianocny vecierok, tak siel bez auta 😀 rychlo som navarila obed a idem nieco upiect, ked dam Karin spinkat, lebo potom pride domov Timka a ideme sa pustit do triedenia hraciek, pojdeme tie starsie odniest do nemocnice na detske oddelenie, to robime kazdy rok pred vianocami...a ja sa tesim, ze budeme mat aspon menej stahovania 😝
ja si vobec neviem predstavit balenie, uz sa mi to blizi a mna chyta panikaaaa 😖

kahlan1
22. dec 2010

@jankasramka to je super ze ste stastne dosli a verim ze mateo bude chytro zdravy. Bude rozkosny so zubkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre