♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
22. dec 2010

@vladka84 ja balim dnes, dnes sa stahumeme - no horor des neviem co skor 😅 😅

vladka84
22. dec 2010

@kahlan1 ja na to nechcem ani mysliet, nech si nepokazim Vianoce, este vikend budeme sviatkovat a potom sa pustim do balenia, ale tak jednym okom pozeram okolo seba, ze kolko toho vlastne je a je toho teda doooost... asi budeme potrebovat kamion a poriadne dlhy naves 😀

kahlan1
22. dec 2010

@vladka84 joooooooj tak to aj my 🙂 nieco je zbalena ale vacsina nie - mam z toho horor des - idem sa s maloz prejst lebo tu svieti slniecko tak zatial 🙂 a potom pokracujem v baleni 😅

liba78
22. dec 2010

Baby pomooooc, ja neviem zložiť tú postielku. Tie horné krátke ramená nechcú držať. @mirmaj ako si to zacvakla ?

memory97
22. dec 2010

@jankasramka tak to je super, aspon vies, preco bol zly🙂 mozno aj z toho je troska chory, myslim zo zubkov a ako vas doma privitali? Mateo bol v pohode, ked bolo okolo neho zrazu vela ludi 😉
Tak to je super, urcite mu to chutilo. Ja mam teraz hami kasicku ryzovu, ta malemu moc nechuti, tak ju rychlo zlikvidujeme a kupim opat nutrilon🙂 Ano my uz papame aj ovocie, ale ovocne kasicky som mu este nedala. Mam kupenu tiez hami ovocnu a ta je az od 6 mesiacov, tak o chvilku vyskusame 😉 ovocie kedze nie je sezona, tak mu kupujem tie hipp ovocne prikrmy, co su od 4 mesiacov a tie mu velmi chutia a aj mamine🙂

@katulkaaaaaa to je krasne, tie magnetky, super🙂

@alure aj my zajtra odchadzame🙂 stastnu cestu🙂

memory97
22. dec 2010

@liba78 musis najskor roztiahnut stred a potom zacvaknut na obe dlhe strany presne do stredu naraz. My tam mame v strede take kruzky

lji
22. dec 2010

Ahojte kočky hrozne dlho som tu nebola. čo sa tu deje nové? vidím že @jankasramka je už doma 😉 vitaj 🙂

liba78
22. dec 2010

@memory97 Tak a je hotová, podarilo sa mi to nakoniec 😉 ďakujem 🙂

liba78
22. dec 2010

@lji Ahoj, ty sa pochváľ, čo si robila keď si nás tak zanedbávala. 🙂

katulkaaaaaa
22. dec 2010

@alure ahoj,su to magnetky na ladnicku,kalendariky do penazenky 🙂 magnetky ma vysli kus na 2eura rozmer A6,kalendarik 0,50centov 🙂
tuto od tejto pani
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=93025

mirmaj
22. dec 2010

@liba78 ani som ti nestihla poradiť, si šikovnejšia, ja som to sama prvý krát nezložila, teraz už som v tom profík aj ja 😀

alure
22. dec 2010

Milé moje augustové miláčiky,dnes som toho veľa nestihla,zajtra ráno odchádzame a na net a hlavne MK sa dostanem až deň pred silvestrom.Budete mi veľmi veľmi chýbať,ale vidíme sa tu čoskoro.....

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

mirmaj
22. dec 2010

@alure dakujeme veľmi pekne aj vám krásne sviatky a hlavne šťasTnú cestu na východ 😉

memory97
22. dec 2010

@liba78 si sikulka🙂
@alure krasne sviatky a stastnu cestu a veeeeela darcekov🙂

hajatanufus
22. dec 2010

@alure ahoj aj tebe krasne sviatky a stastnu cestu
@katulkaaaaaa vyzera to velmi pekne a je to suoer darcek
@liba78 si sikovna ze si zvladla tu postielku mne sa zlomila jedna strana ked som na nu spadla tak tam davam malu len spinkat cez den inac tam nie je a lucy sa tam viem dostat bez pomoci tak tam lezie sa hrat 🙂
@kahlan1 neboj sa aj vy to zvladnete a kam sa stahujete? ci len na sviatky na vychod?

@vladka84 neboj balenie zvladnes horsie bude vybalovanie ze kde co je alebo to urob ako v susedoch napis si zoznam podla abecedy kde co davas 😀 😀 😀
@jankasramka chvalabohu ze ste dobre dorazili neboj maly bude rychlo v poriadku len odsavaj a bude o.k.

@memory97 aj tebe stastnu cestu a ty si z ke?
baby ja vam trochu zavidim ze mozete byt pri rodine mne sestra velmi chyba a je mi smutno ze som tak daleko od nich aj deti ☹

danulienka35
22. dec 2010

@memory97 budem sa tesit

danulienka35
22. dec 2010

@alure stastne a vesele sviatky aj tebe 😉

danulienka35
22. dec 2010

kde ste vsetky?

danulienka35
22. dec 2010
memory97
22. dec 2010

@hajatanufus ano pochadzam od KE🙂 nebud smutna, mozno buduci rok uz budes aj ty travit v kruhu svojej rodiny🙂

memory97
22. dec 2010

my sme papali a kupkali sa, som dnes sama, mm ma mecheche v praci, tak nestiham🙂

danulienka35
22. dec 2010

@memory97 ajoj mojko

akika722
22. dec 2010

ahojte
taaak stromček stoji a darčeky pobalene 😀 😀 😀
takže všetke na vychod??? 😎
@katulkaaaaaa jéééj to je supeeeeer,perfektne,mala si nam dať tip 😒 nič,ale už viem kde 😀
@jankasramka som na vas myslela dnes či už ste tam...z maleho sa určite každy vytešuje,neboj,sopliky prejdu 😉 rychlo bude zdravučky

baby zajtra idem k dr na kontrolu s malym..normalne sa jej bojim 😅 už mam stresy.dnes mm niesol moč maleeho,chcel s nou rozpravať,normalne ho sestrička nepustila dnu...že smola že vela ludi

danulienka35
22. dec 2010

Stastne a Vesele vianoce prajeme 😉

memory97
22. dec 2010

@danulienka35 ahojky🙂 mala je krasna🙂

memory97
22. dec 2010

@danulienka35 podobne, aj vam krasne a pokojne sviatky 😉

danulienka35
22. dec 2010

@memory97 dakujme moja

kvietok121
22. dec 2010

ahojky tak uz oddychujeme pripajam foto

danulienka35
22. dec 2010

@kvietok121 ahoj moja a kde je foto? 😀

kvietok121
22. dec 2010

@danulienka35 snazim pockat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre