• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 no mam to vesele :frowning2: mm isiel do lekarne nakupit zasoby na sviatky...matejko je krasny a naozaj uz velikyyy :wink:
23. dec 2010 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa chúďatko ešte aj teraz sa na ňu niečo nalepilo :frowning2: Ja sa teraz bojím, lebo tu riadia "Ovčie kiahne" už ich majú všetky deti dookola. Tak neviem, či si mám priať aby ich nedostali, alebo opak a dobrý priebeh bez teplôt. :unamused:

@kvietok121 teda ja zíram maminka, vždy píšeš ako sa s Matejkom nič nestíha a ako pomaly prvá mamina autového miláčika už máš doma nachystané všeeeetko. :wink: klobúk dolu a tíško závidím..... náš stromček je pred terasou vonku, bez stojana. Na linke koláče, ešte 3 druhy musím dorobiť. (našťastie sú upečené, len medové rezy naplniť, vyfúkané rožky namočiť do čokolády a medovníčky nemám ozdobené) Darčeky sú ešte bez obalov a dnes mám poslednú skúšku na divadielko " Narodenie Ježiška" s deťmi z krúžku. Takže rýchlo chladiť puding, zemiaky na šalát a ešte nachystať veci na Štefana. No nič, potiahnem zas aj nočnú.

.....hlavne, že som včera skladala dve hodiny postielku . :grinning: ...
23. dec 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky vidim ze pripravy su v plnom prude varite peciete a zdobite ja hladam racept na linecke kolaciky neviete niekto poradit taky jednoduchy ktory by sa podaril aj z anglickych surovin? dakujem
@liba78 z tej postielky si nic nerob si sikovna ze si ju poskladala my sme dopadli horsie ked som bola v ke a chceli sme ju poskladat tak sa nam to nepodarilo aj napriek tomu ze mam maturu :grinning: :grinning: :grinning: a musela som zavolat na pomoc mojho krstneho no ani on nevedel ale bol velmi zlaty a siel do obchodu tam mu to ukazali ale aj tak sa to nepodarilo a este bol u nas jeden znamy na navsteve a ten ma vysku tak som sa ho pytala ci si to nejde skusit a le so smiechom odmietol a nakoniec nam pomohol nas sused vtedy 15 rocny prisiel pozrel otocil postielku prilepil zo spodu pasy o konstrukciu obratil spat potlacil boky a postielka bola hotova :grinning: :grinning: :grinning: netrvalo to ani 5 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze takto s cest. postielkami :grinning:
@katulkaaaaaa to ma mrzi ze mala je chora prajem skore uzdravenie a posielam bozteky aj my sme chori mne je uz lepsie ale teraz pre zmenu mm a lucy a rachel je uz tiez trochu lepsie ta uz dnes spievala vianocne koledy :grinning:

ideme s lucinkou robit vianocne pozdravy pre mm kolegov v praci lebo my sme od nich podostavali a oni od nas nic tak im nieco s lucy vymyslime aspon sa trochu aj lucy zabavi

@kvietok121 no vidis mas doma poriadneho chlapaka :sunglasses:
23. dec 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 dakujeme aj vam krasne a pozehnane vianoce a vela darcekov pod stromcekom :slight_smile:
23. dec 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievacata vidim ze uz nemame cas ani pokecat tak prijemnu predvianocnu pohodu, dojem jogurt a pokracujem matejko zaspal tak rychlo nieco spravi kym tatino pride a dufam ze potom este spravim aspon jeden kolac
@hajatanufus to teda mame
@liba78 moja to len strom dnes trcha upratujem, aby sme vecer mohli tepovat este 2 kolace, este v kuchyni okno, kuchynsku linku o darcekoch a baleni esste len snivam ... juj roboty je len stromcek mame lebo som povedala ze dnes budeme tepovat tak dame stromcek skor
23. dec 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, všetkým želám krásne sviatky aj celým vaším rodinkám a drobcom bohatého ježiška :wink:
23. dec 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus dakujem velmi moja
23. dec 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj vam krasne a pozehnane vianoce
@danulienka35 za malo a tiez vam zelame krasnea pozehnane vianoce
23. dec 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus si zlata dakujem moc
23. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem Vám všetkým tie najkrajšie a najpokojnešie Vianočné sviatky, užite si naplno prvé Vianoce s Vašimi babulkášmi :slight_smile:
23. dec 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ahoj aj tebe a tvojej rodinke len ty najkrajsie vianoce prajem a bohateho jeziska
23. dec 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prajeme vam krasne vianocne sviatky .... uzite v pohode a v zdravi :slight_smile: a na poriadok sa vykaslite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeee
šalat hotovy,napečene tiež,už len zabaliť darček pre bratovho psa a je to :grinning: :grinning: :grinning:
@hajatanufus dakujeeeeeeeeeeeeeeeem
@katulkaaaaaa to ma velmi velmi mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: akoby si toho nemala dosť :frowning2: :frowning2: :frowning2:

no baby boli sme dnes u dr,bože ja sa jej tak bojim,strach ako u zubara,šiel so mnou aj mm,si predstavte že odrazu ma všetke vysledky vyborne :astonished: :astonished: :astonished: a to za deň a pol sa zmenilo :astonished: :astonished: :astonished: nechapem :confounded: ale ak je to tak som rada..len nejak skoro sa to zmenilo z važneho stavu na vyborny :unamused:
23. dec 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no super moja nech uz vas choroby obchadzaju a prie len smiech a radost zo Samulka i Patulka :wink:
23. dec 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to si prajem moja najviac na svete..ale len predvčerom bol jeho stav že na nemocnicu aby sme ležali a dnes super???fakt nechapem
23. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak pomaly sa zvianocnieva, ja este plnim medove rezy, a vyvesim pracku... ja viem leniva zena ma na stedry den pradlo no co uz tento rok som lenivou zienkou pretoze pradlo tam bude ...
a co zajtra uz len zehlit, povysavat, upiect tvarohovy, pripravit stol, vyzdobit dvere, pobalit darceky a navarit slavnostnu veceru na siestu a budu vianoceeeeeeeeeeeee tak sa tesim
baby ale viete co mam ozajstny problem ja fakt neviem co si obleciem ach jo to je dilema a poriadna
23. dec 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to je super ze su vysledky dobre este sa mate ist ukazat?
23. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi sa mu vazne polepsilo nebo snad uz vas vsetky choroby minuly moc drzim palecky aby to tak bolo a aby sa len smial milacik malinky
23. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no si sikulka a stym pradlom asi je nas viac moja lebo aj nam bude vysiet :grinning: pradlo
23. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 šikovnica..
ani ja neviem čo na seba :frowning2:
berie ešte atb a buduci štvrtok mame odniesť zase moč
@danulienka35 dufam že hej
23. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ze ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. dec 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj pomodlime sa za malinkeho aby bol uz ok moja a bude vsetko ok
@kvietok121 fíha tak to som ešte nepočula, aj ja ešte periem, takže to prádlo bude u nas vysieť určite :unamused: takže pripájam sa do klubu lenivých, tiež sa chystám zajtra to ešte požehliť :grinning:
@akika722 no tak znie to neuveritelne ale vidíš aj zázraky sa dejú a Semi je na vianoce zdravučký tak sa z toho teš :wink:
@akika722 hej vysi co uz
@danulienka35 že ty???to je ako porcelanova babika...bože ty vyzeraš na 25r.
23. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 za všetke deti :wink:
23. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ved ty vyzeráš ako keby si mala 15 :astonished: aj ja chcem :grinning: vyzeráš naozaj super
@akika722 @kvietok121 ani ja neviem čo na seba, tie prve vianočne foto asi nikomu neukážem :unamused:
23. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hruza co segra sa hraje a robi mi ramceky pockaj poslem jeste jednu :grinning: :grinning: :grinning:
@mirmaj jej dakujem moja ved uz mi tiahne na 38stara baba nic nenarobim :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok