♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
25. jan 2010

marija mne uz vidno a poriadne

marija
25. jan 2010

Biba no mna netlaci nic zatial :D tak zatial vsetky gate svoje, ale som zvedava kedy to pride ;)

Evitka fakt??? Aj ja chcem :D aspon trosku :D

Lucy no parada, a to prosim ta ides na odber krvi, a za kolko su vysledky? a stoji to 120eur??? Fuuuha....

evitkamalicka
25. jan 2010

marija kuk album, to bolo fotene pred tyzdnom skoro

marija
25. jan 2010

Evitka idem ;) ja sa tiez chystam vlozit nejake nove foto ale pockam asi do piatku, to rovno naskenujem aj oba UZV :D

marija
25. jan 2010

Evitka fakt vidno 😉 ale ked to je take pekne mat brusko :D

evitkamalicka
25. jan 2010

marija hej je, som zvedava ako bude vyzerat na konci 😅

marija
25. jan 2010

No to som zvedava aj ja :D ale porovnavala som si brusko s malou a bolo uz teraz vacsie o cosi ;) tentokrat to asi bude chalan :D

evitkamalicka
25. jan 2010

ja mam tusaka na dievcatko, ale uvidime co to nakoniec bude

silwietta
25. jan 2010

ahojte... mne brusko uz vytrca, uz je to ine ako doteraz co tam bol taky spek 😝

musim sa aj ja odfotit a porovnat...

jajka28
25. jan 2010

ahoj babenky tak nebola som tu cez víkend....neskor dočítam...

no dnes som sa dočkala konečne toho sona po mes. aj troch dnoch a je to super vidiet drobčekov /ano stále si tancujú dvaja/ dve 🙂 / ako sa tam mrvia...

moč je ok, doktor kukol su jednovaječné, maju spoloč.placentu, dlžku 5,21 Cm každé a meral záhlavie, vyzerá to v poriadku...

takže śom vytešenáááá aj keď prvé odbery až 15.2. zasa čakkkkááááááát

jajka28
25. jan 2010

babenky a brušká ani neriešte 🙂 ja mám večer také nafuknuté a ráno ništ... a to tam mám dvoch drobcov
😅 doktor povedal že je to ešte zavčasu 😕 tak neviem ale ja som kilečko v mínuse...

biba12
25. jan 2010

Marija 59.90 to stoji. Ale ked si to das spravit a budes chciet este 3D, alebo 4D UZv, kde Ti aj ak vacsinou povedia co to je, tak aj ten cosi stoji... Preto pisem, ze sa mi nechce 2 krat platit.

biba12
25. jan 2010

Ja idem v stvrtok k tomu ortopedovi s chrbitcou, som zvedava, co bude. Poslednych 5 stavcov mam v keli. Aspon podla toho, co som si precitala z tej lekarskej spravy, chbat ma boli, nerobim radsej ziadne prudke pohyby, lebo sa nemusim uz postavit... Snad to bude dobre.

marija
25. jan 2010

Biba aha, tak uz chapem s tou cenou ;) no my sa chystame len na ten 3D, ale netrvrdim, ak by som si to mohla dovolit isla by som asi aj na tie krvne ;) takto sa mi tie peniazky zidu na nieco ine.

Fuha, take problemy s chrbticou? Au... treba sa dat do kopy, tiez som zvedava co ti povie lekar.

biba12
25. jan 2010

NO to dokopy uz nedam, snad mozno nejakou rehabilitaciou ☹

groka
25. jan 2010

halooo 🙂
zase spinim a dost 😢 drbne ma 😠

evitkamalicka
25. jan 2010

groka neblazni, sup do postele a nohy hore a oddychovat

marija
25. jan 2010

groka ja by som tiez vkuse spala :D hocikde, akokolvek dlho, len nech spiiiiim :D

biba a co s tym mas? si mala nehodu alebo si padla?

groka
25. jan 2010

evitka od rana som spala do 11.00 potom som sa premiestnila do obyvacky pod deku s rukou na brusku,manzelik sa chodil rozrpavat s mimi a teraz som az vstala a sedim za pc zakrutena v posteli,v tv nic nedavaju

evitkamalicka
25. jan 2010

veru ze v telke davaju velky prd, tiez sedim na gauci s notebookom

groka
25. jan 2010

tiriel tesim sa ze ste doma,opatruj sa,ako ja,viac sa uz neda 😀

lulusha
25. jan 2010

neboj groka, aj spinim, uz treti den... ☹ to aby sme nezabudli, ze mame nasich chrobacikov, ved vies 😉

groka
25. jan 2010

lulu ja spinim uz dlho,len ked mi doki povedal ze to od plodu nie je ,tak som kludna,ale kazdym novym spinenim po jeho vysetreni dostanem strach,ci to uz nie je od babatka

bihan
25. jan 2010

Groka, vitaj v klube 😒 Ja som dnes tiež začala trošku krvácať.. a navyše sa k tomu pridal nejaký podozrivý kúsok.. proste len tak z ničoho nič... 🙄

tea333
25. jan 2010

Ahoj baby, bola som na skuske, aj ked to bola len retorika, takze sme sa nahravali na kameru, nase recnicke prejavy a potom sa kvalifikovane hodnotili, no mam to za A, tak aspon par skusok za mnou 😀 a par predomonu ☹

Baby tie spinenia a krvacania ma mrzia 😒 ale urcite to nic nie je, ved je nas vela co sme spinii a vsetko je fajn 😉

Tiriel viem si predstavit ako sa tesis 😉

lulusha
25. jan 2010

groka, bihan...ja tiez uz dlho spinim, v podstate od zaciatku, ibaze s prestavkami... uz som si zvykla...tiez mi doktorka stale povie, ze babo je ok, tak som kludna...pozajtra mam kontrolu, tak verim, ze bude zase ok...

lenadka
25. jan 2010

ahojte, baby zas spinenie? no hlavne ze kontroly boli ok...tak treba vydrzat, ved raz sa to ustali 😉

mne uz je tak fajn, ze sa vypytam do prace...jednak financne to takto nie je ktovieco, tak ak budem v praci a budem dostavat plat, davam si zavazok minut na male mesacne cca 50€, kedze vsetko mam po malej tak take co som si pri malej nemohla dovolit, lebo sme potrebovali zakladne veci a tiez...hm mala som kybicov okolo seba, ze naco take blbosti...takze lehatko, spanielsku deku, mozno babyvak alebo satku...a tak a tiez potrebujem nejaky prebalovaci pult, alebo komodu no a ten kocik
ak to bude chalan tak to sa vysantim dostatocne tak po pol roku, ak dievca mam vystarano, lebo mala ma vecí pre 3 deti 😀

carmenn323
25. jan 2010

Cauko zlaticka,total som sa prejedla a je mi strasne tazko fuu 😝 Triel tesim sa neboj uz vsetko bude o.k 🙂 Chcem sa spytat ci sa mozu tehu kupat alebo len sprchovat?Bo som pocula ze len sprchovat lebo mozem prist o mimi tak mi chiba si napustit vanu ☹

lenadka
25. jan 2010

carmen, podla mna sa kupat mozes ale nie v horucej vode 😉

zuzannas
25. jan 2010

Caute babulky, som tu dva dni nebola, boli sme na navsteve u rodiny, pekne som si oddychla..

Tiriel: super, ze Ta uz konecne pustili domov a je vsetko v poriadku! 😵

Carmen: ja sa v pohode kupem asi kazdy druhy den, bez tohto relaxu by som to asi nezvladla, nemalo by sa nic stat ak si nedas priilis horucu vanu.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre