♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
28. dec 2010

@mirmaj no ale krasne ste. malinka je tusim cela maminka. nie?

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 ne bola som s mm to bolo jeste v oktobri nekedy 😉

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no tak to uz je moooooooooooooooc daleko. taku pamat nemam. :D si mala oslovit. 😉 nabuduce ma oval kabelkou aby som si ta vsimla. :D

danulienka35
28. dec 2010

@mirmaj jej ake ste krasnucke 😉

kvietok121
28. dec 2010

@lucia20 tak to sa s tebou tesime

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 to nie moja nabuduce sa ti prihovorim neboj som rada za tie vysledky ze uz sa vam lepsia neboj 0 je uz blizunko bude ok 😉

kvietok121
28. dec 2010

@mirmaj ake ste zlate

danulienka35
28. dec 2010

@kvietok121 co Matko spinka moja?

groka
28. dec 2010

Ahojte

prajem vam babule krasne sviatky,neskoro,ale este su 😉
kuk

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 ok, budem sa tesit. sak sme z jedneho mesta. mesiace si piseme a nepozname sa. :D

groka
28. dec 2010

🙂
baby nemate niekto tutu "hracku"na vanu?
nejde nam to a blok som vyhodila ☹

groka
28. dec 2010

a mame druhy zubok sa chvalime 😉

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 no vidis musime ked sa oteply troska hodit kavicku v pluse 😀 pridavam foto malej uz mame 8,30

danulienka35
28. dec 2010

@groka slniecko 😉

hajatanufus
28. dec 2010

@seagull2404 to je taka premietacia lampicka s hudbou baby to tu tiez pouzivaju a nam dosli baterky tak sme ju nejaky ten cas nepouzivali poslem link http://www.amazon.co.uk/Tomy-2008-Starlight-Dre...
@mirmaj aki ste zlati ved ten stromcek je malicky preto ste ho zakryli 😀
@lucia20 no nepoznas ma lebo ja som prisla do temy az neskor preto som ani ja nepoznala teba 🙂 to co sa vam stalo je mi velmi luto ale verim ze budete v poriadku a tesim sa s vami z dobrych vysledkov 🙂 potom este niekolko rokov budete musiet chodit na onko kontroly ale bude to dobre ste obe bojovnicky ja som uz dva roky nebola na kontrole lebo som otehotnela a potom som odisla do ang a zase som otehotnela ale u mna bolo po liecbe vsetko v poriadku je to uz viac ako 15 rokov 🙂 a zo soplikov sa tiez dostanete 🙂

hajatanufus
28. dec 2010

@danulienka35 krasna buchticka 😀 prosim ta cim ju vykrmujes 😀 😀 😀 ?

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 pane boze to je stvormesacne babatko? prave mam tatianku na kolenach a ukazujem jej foto, ze tak ma vyzerat. :D boze sak pri nej bude ako novorodenec. :D no jasne dame kafe. aspon pokecame.

@hajatanufus my sa nebojime ze bude vsekto ok. ok my to vieme. ved nas malinka presviedca uz od 16.tt, ked sme to zistili a museli sa rozhodovat co s nou. ona je statocna a velmi zivotaschopna. to uz bolo vidiet v brusku a aj pred a po operacii. je uzasna. my uz na onkologiu chodime. ako na klavir. este aspon takych pat rokov a potom hadam klud. vzdy ideme na krv, na sono, uz sme boli u neurologa, na u ORL a teraz nas caka magneticka. len este stale nemame termin. keby si ju videla po porode a teraz, tak by si nepovedala, ze mala taku hnusnu ozrutu. baby to videli. mala ho vacsi ako hlavicku. a teraz ta prdelka ako srdiecko vyzera. :D

lucia20
28. dec 2010

@groka krasne rastiete... ste nas aj predbehli. :D

danulienka35
28. dec 2010

@hajatanufus no nutrilonom a mrkvickou 😀

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 ano to je nasa buchticka sa tesim jasne ze pokecame moja 😀

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no vidis, aj my sme na nutrilone a mame ledva pat kil. :D na kazde babo to ucinkuje inak.
myslim,ze ak bude malinka takto priberat, tak ta lahko spozname. :D

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 nerozumim teraz ? 😉

seagull2404
28. dec 2010

@hajatanufus jeej, dakujem, zabera to na malu pri spani?

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no snad mi nechces povedat, ze malinku sa da prehliadnut. take krasne babatko... 🙂

hajatanufus
28. dec 2010

@seagull2404 za malo ano zabera ale pre tu vacsiu pre lucy a pre rachel neviem lebo som to neskusala ale baby si to tu chvalili myslim ze to maju aj v dracikovi ale na nete som to nevedela najst len na ang stranke

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 aha no a ty ake mas krasnucke princeznicky? hm dakujem velmi pekne moja si zalticko

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 jasne chapem som rada ze prospievate chuda male a aj ty si statocna maminka a mas u mna velky obdiv naozaj ved to muselo byt hrozne tazke pre celu rodinu vdaka bohu ze ste to zvladli a mala to dobehne neboj o par rokov si na to uz nespomeniete 🙂 prajem vam vela zdravicka a vela radosti z deticiek ved su to nase pokladiky 🙂 🙂 🙂 aj ja som rada ze existuje mk a ze je tu taka sudrznost medzi maminkami ze jedna s druhou tak sucitime a vzajomne si pomahame a lutujem ze som o mk nevedela skor 😒

hajatanufus
28. dec 2010

@danulienka35 tak to je dobry papajko mate len o dva dni viac ako my a asi o dve kila viac 😀 ale my este mrkvicku nepapame nam staci maminkine mliecko 🙂

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no tak nase baby by si isto poznala, lebo by ich bol cely plus. 😀 😀 😀

@hajatanufus presne tak. baby su tu uzasne. na fore sa najdu aj rypalky ale v tejto teme su uzasne pokladiky.

danulienka35
28. dec 2010

@hajatanufus no to nevadi mojko hlavne ze su zdravucke a krasne to je najdolezitejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre