♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 moje tiez boli zive neboj viem co to je ja deticky lubim su to pokladiky nase no nie? 😀

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 ano vsimla som si ale tu su naozaj uzasne maminky a ich deticky 🙂 inak mas nadherne princeznicky a podobaju sa na ocina vsak?

@danulienka35 ale samozrejme ja sa len tak smejem 🙂 rachel ma dnes spaci den rano vstala napapala sa a spinkala dalej a zobudila sa az o tretej napapala sa a zase spinka to preto ze vcera vecer sa jej nechcelo ist spinkat 🙂 ale dufam ze bude spinkat aj v noci 🙂

groka
28. dec 2010

@lucia20 lucka myslis so zubkami?inak aku mate vahu?my 6800g sme mali v piatok 🙂
@danulienka35 😉 myslis to slniecko na fotke?lebo som nejako nepochopila 😅

danulienka35
28. dec 2010

@hajatanufus no musi to dohnat nie ? prdelka mala ale aka bude pak ako slniecko 😀

danulienka35
28. dec 2010

@groka myslim maleho ze je ako slniecko krasny 😉

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 presne. vidim, ze aj vy ste robili chlapca. :D ja chcem aby aj stvrte bolo dievcatko, netusim, co budem robi s chlapcom. :D

@hajatanufus dakujem. ony su take skor pomiesane. lucka ma moje oci, inak je tato, katka je uz viacej na mna a tatianka je moja kopia. to len cudzim sa zdaju rovnake, ale su uplne ine. :D

@groka nie, myslela som s vahou. my mame nieco malo cez 5kg.

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 chces jeste jedno? hm odvazna si moja ja by som mala zas babu 😀 😀 😀 😀

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no ja predpokladam, ze tiez budeme mat dalsiu babu. :D mozem sa spytat, ci to mas s jednym muzom? lebo nas tato ma podla mna v gulkach, len baby. :D
ved ty mas tiez styri deti... na to treba odvahu? :D

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 ano s jednim asi ma to tiez v gulkach 😀 😀 😀 😀 a kedy sa chystas mat dalsie? 😀 😀 😀

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 no hold, nasli sme si takych co neznesu konkurenciu a chcu sa obklopovat zenami. :D my az tak cca o pat rokov. to uz malinka bude v pohode, ak sa nam to dovtedy nevrati uz by to malo byt ok. tak potom.

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 budem drzat palecky a hlavne sa modlit aby bola uz ok neboj moja bude vsetko v poriadku si statocna maminka uz sa tesim na kavicku 😀

seagull2404
28. dec 2010

@lucia20 juuj, velmi drzim palce 😉 budete mat doma veselo, ked budu vsetky velke 🙂 ja zatial zbieram odvahu aj na druhe 😀
@groka dva zubky??? to fakt!!!! tak to ste aki rychly 🙂

baby, nasa Tamarka zistila, ze vie pistat a skriekat, skripe hlasivkami, normalne musim niekedy od nej prec, lebo ma usi bolia, ale je to take mile, ako sa snazi zistit, co dokaze a objavili sme, ze jazyk je dlhy a dociahne az na bradu, tak teraz na kazdeho vyplazuje jazyk 🙂 😵

lucia20
28. dec 2010

@danulienka35 ja verim tiez.... :D

@seagull2404 no veruze uz teraz mame doma riadne veselo. :D ale v puberte to bude des. tato si uz robi zbrojny pas a robi plany na gulometne hniezdo. :D
preco ze naberas odvahu? :D my sme uz v tomto case pracovali na druhej. :D

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 to je krasne nasa ho ma vyplazeny stale 😀

seagull2404
28. dec 2010

@lucia20 spravny tatinkovsky pristup 🙂 dufam, ze mate aspon 3 kupelne 😀 odvahu naberam, lebo ked tak pocitam, tak ja by som nestihala ani casovo a aj financne by to asi bolo tazke, mame rozostavany dom, tak dufam, ze sa rychlo dokonci a potom sa pustime do dalsieho, aj ked clovek nikdy nevie, ci sa nepodari skor 🙂 isteze by som sa tesila, len je to taky strach, ze co a ako 🙂

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 ti poviem ze mate sa na co tesit ja uz mam baby velke malovatka oblecenie neboj uvidis co to je 😀 😀 😀 😀

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 sa mi pacilo ako vcera zistovala jeho dlzku 🙂

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 vies co nasej idu zubky a jazyk od rana do vecera ma vonku a jak sa zacala jasit ani nehovorim 😀 rukama nohama rozhadzuje vadi sa zo vsetkym 😀 podarena je

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 veru, aj nasa je rozkosna, akurat ze jej nejdu zubky a ako sa stavia na nohy, zapiera sa nimi, sponuje... no uzas

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 ani sa nenazdame a uz nam budu bezkat uvidis 😀

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 ved prave, ked vidim, ako je zo dna na den sikovnejsia, az mi je luto, ze to tak leti

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 akorad som ti to chcela napisat ze mi bude luto ako rychlo to leti to su najkrajsie chvilky nasich milacikov

lucia20
28. dec 2010

@seagull2404 jaj jo jasne. ale ved sa nabalis na pridavkoch. 😀 😀 😀 😀 si robim srandu. jasne treba mysliet aj na to.

@danulienka35 dostanu po usoch a nie malovatka. tato povedal, ze vsetko zakaze, lebo on je chalan a teda vie aki su chalani svine. :D pekne povedane, ze? 😀 😀 😀 ale aspon bude veselo.

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 kazdy mi to hovori 😀 niekedy mi je aj luto, ze od nej musim odist 🙂
@lucia20 nabalim, jednoznacne 😉 ale aj pri tamrke sme chceli pockat a sme radi, ze sme necakali 🙂 keby som mala cakat, kym budem mat nejaku materialnu istotu, tak deti mat nebudem asi nikdy 🙂

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 no pockaj oni tatovi povedia sak aj ta a ta jak u nas sa mate na co tesit ale v pohode nejak to neprehanaju a na vlozky bude len robit 😀 😀 😀 😀

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 jaj vies ako by som zastavila cas aby som si ju uzila kazdu sekundu si uzivam snou 😉

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 aha tak to je ako u nas ja a sestry sme kazda ina ale vsetci hovoria ze sa podobame jak vajcia a pritom to nie je vobec pravda sestry maju hnede vlasy aj oci a ja mam svetle vlasy a zelene oci ale vsetky tri nosime okuliare tak mozno aj preto a hlavne mladsia segra pribrala tak si ju mylia so mnou ona nema deti a predtym nas vidievali spolu s kocikom tak teraz sa jej vypytuju ze kde ma babatko 🙂 ale chcu si adoptovat tak dufam ze im to vyjde lebo sestra ma velmi rada deti 🙂

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 joooj, a ako ja vyvadzam, ked urobi nieco nove a ja som pri tom nebola, manzel mi normalne hovori, ze by som si uz mala zobrat dovolenku 😀

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 no vidis o co dochadzas

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 zas teraz mi je luto, ze je manzel v praci v ziline a nevidi ju,ako vyplazuje ten jazyk, ako sa rehoce na svojom kychani a nepocuje ako pisti, skrieka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre