♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
29. dec 2010

@akika722 ano je, liečil sa na oko v BA 2x.

liba78
29. dec 2010

@akika722 to vymazanie nechápem... 😲

akika722
29. dec 2010

@liba78 juuuj to mi je luto ☹ dnes je rakovina už ako chripka..myslim taka časta...ved je to ochorenie myslim že sa najde v každej rodine..mne nato zomrel otec,dedo,mala to aj svokra 2x a aj moja babka,ja,... ☹
@liba78 pisala som adminom 🙄

helen1007
29. dec 2010

@akika722 ahoj, pri ročnej prehliadke zistili, že nefunguje a potom to už išlo rýchlo. Zobrali mi ju laparoskopicky...za 4 sni som bola doma z nemocnice. A 5 mesiacov na to som zostala tehotná. Pritom predtým sme sa snažili už rok a nič. Takže nikto nevie čo to nebolo aj tou obličkou, alebo či mi pomohli prefuky vaječníkov. Ja som sa smiala, že najskôr som musela v bruchu spraviť pre dominiku miesto aby sa tam zmestila 🙂 .

ahojte

akika722
29. dec 2010

@liba78 prečitala som si zopar člankov,normalne sa mi vratili niektore spomienky...

akika722
29. dec 2010

@helen1007 juuu..a všetko bolo ok že si tak r&ychlo otehotnela?mne hovorili že babo mať nikdy nebudem a nech to radšej ani neskušam

helen1007
29. dec 2010

@liba78 Presne ako pisala akika722, nejak si to neuvedomuješ a konáš. Ja som ešte pri hospitalizácii zistila, že mi napísali do papierov, aby mi zobrali pravú obličku namiesto lavej. Pritom pravá bola zdravá. Tak som hned volala lekárovi a on že to je preklep, nech si to opravím v papieroch. Skoro som odpadla. A prvá moja otázka po zobudení z narkózy bola keď som zbadala lekára, že či mi zobrali ľavú.....on vtipálek sa ma spýtal ktorá strana ma bolí....takže aj takto sa dá prežiť hospitalizácia.
Nemysli si aj ja mám panický strach z nemocníc a celkovo keď musím ísť k lekárovi. Ja som si nevedela predstaviť ani ako prežijem pôrod. A Dominika sa postarala o to aby som nemala čas ani sa nad tým zamýšľať. Narodila sa v 36tt a od prasknutia plodovej vody sa narodila za 2 hodiny 40 minút. Vidíš ako to vie osud zariadiť? Mama sa bojí tak sa drobec postará 😉

helen1007
29. dec 2010

@akika722 ja som sa po operácii pýtala lekára, kedy môžem byť tehotná a on povedal že kedy chcem, veď rodiť hneď nebudem. Možno záleží aj od toho čo si s ňou mala. Mne sa zväčšila, bola naplnená nejakou tekutinou a nefungovala už nejaký čas...pretože za ňu pracovala tá zdravá...takže to bolo v pohode

akika722
29. dec 2010

@helen1007 tak možno fakt aj podla toho čo je s nouaka choroba,..ale aj podla lekara...preto mam ja taky nazor na lekarov..ja som asi 1-2 roky chodila s nadorom v sebe a dr.ma odbijali...ved ste mlada,určite vam nič nie je,nenamyšlajte si...jeden expert na čechach prišiel nato že su to vredy a dal mi masť 😀

liba78
29. dec 2010

@akika722 mne rak zdolal maminku po 4 -roch rokoch boja.
Ale myslieť treba pozitívne, preto som sem dala link na Jojov blog. On to v tých článkoch tak zvláštne nedlahčuje. Už teraz sa teším na jeho knihu. 😉
@helen1007 páni moji, to by som sa bála lahnúť im na stôl, ty kokso že preklep 😲

liba78
29. dec 2010

@helen1007 a ako zvládate situáciu bez tatinka ? Ostala si sama s Dominikou, alebo si u rodičov ?

akika722
29. dec 2010

@liba78 moj otec sa trapil 10rokov s nadorom na mozgu...blba nehoda v praci a zanedbal to...stalo sa to ked som sa narodila a zomrel ked som mala 10r ☹

liba78
29. dec 2010

@akika722 Tak to mi je ľúto...

akika722
29. dec 2010

@liba78 aj mne tvojej mamky ☹ škoda ich ☹ občas si predstavujem ake by to bolo keby deti mali dedka,mm svokra a ja otca ☹ on mal deti veeeeeelmi rad..ja som bola jeho milačik,jedine dievča v rodine

liba78
29. dec 2010

@akika722 máš pravdu, škoda ich. Ešte mali kus života pred sebou. Maminka mala len 54. Tvoj tatík mal asi ešte menej. 😔

akika722
29. dec 2010

@liba78 41r 😔

liba78
29. dec 2010

@akika722 určite by bol nadšený z vnúčikov.

akika722
29. dec 2010

@liba78 to hej...

akika722
29. dec 2010

kokso...som nechapala ked som čitala....tak ta fakt nie je v poriadku 😲 akože sorry ale ja by som už pod stolom ležala
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/poradi-mi-niekto-3/

akika722
29. dec 2010

Paťko bol vonku s bratovou priatelkou...za 3 sekundy zaspal na gauči 😀 😀 😀

liba78
29. dec 2010

@akika722 meníme tému, už nechcem byť smutná 😉
prosím ťa, dávaš Semimu aj tú kašu. A akú ? Ja som mu doteraz nedala nič okrem MM, ale akosi často chce papať, tak asi vyskúšam. Mám kúpenú aj Bebu HA 1, ale neviem, či ju mám vôbec otvoriť. Či nekúpiť niečo bez HA 😒

akika722
29. dec 2010

@liba78 mam kašičku nestle moja prva mliečna kaša to je v krabičke a ešte ryžovu tiež nestle v sačku...ta je to mlieka,davam ju na večer..no zajtra ideme na mrkvičku..mojmu je malo aj 180ml mlieka a štrajkuje ☹ mm chce max 2x denne

danulienka35
29. dec 2010

@liba78 ahoj moja no bojovnicka som prezila som tot vela i pri dcere ktora mi pri nehode malem zomrela a mala to je velky hlados papa asi za vsetky co nechcu papat 😀

liba78
29. dec 2010

@akika722 tak to bola sila, ale tá baba nemá aktívne počítadlo. Takže možno ani nieje tehotná 😒 a skúša reakcie. Veď keby si to dala dva dni po sebe, určite by sa s tým nechválila na koňovi, ne ? Alebo vypila podstatne viac, ako napísala 😝

liba78
29. dec 2010

@danulienka35 myslím, že naše deti sú majstri v ťažkej váhe tejto témy. Ešte berieme Natashu @evanns medzi seba 😅

akika722
29. dec 2010

@liba78 píše že je v 8 mesiaci a jej vek je 19rokov...čo možno aj možne je...neskora puberta???

liba78
29. dec 2010

@akika722 ak je to pravda, je to trúba 🤐

danulienka35
29. dec 2010

@liba78 no to hej nasa je jak sumo 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
29. dec 2010

zdravim baby...dlho som nebola, moje najhorsie Vianoce za cely moj zivot ale nechcem Vam kazit tie vase ☹

chcem sa len opytat, ked uz davat prikrmy, napr. mrkvicku, davate hned potom aj mliecko alebo ako? ked ste na Um hlavne... ze to beriete ako nahradu mliecka alebo prikrm ku mliecku?

evanns
29. dec 2010

@liba78 😝 no neviem kolko ma presne ale urcite viac ako 8 kil 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre