• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 aj ja uvazujem o skorsich prikrmoch....maly robi presne co tvoj :frowning2: u nas su za tym na 100%zuby hned ako dam gel je kludny a spi
30. dec 2010 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženičky :slight_smile: Tááák dávno som tu už nebola,,,, ale vôbec nestíham :frowning2:
Ako sa darí? My už vo veľkom sedíme :slight_smile: Asi nám idú zúbky.
Aké boli Vianoce? :slight_smile:
Prajem Vám aj šťastlivý Nový Rok prežitý s tými najbližšími :slight_smile:
30. dec 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 peknučká fotka, malá je zlatá.
30. dec 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ahoooj, tak sa držíte krásne. Koľko váži Jakubko ? Ešte kojíš ?
30. dec 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ak naberiem odvahu, dám mu večer kašu. Uvidíme, čo to spraví :wink:
30. dec 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 22.11. sme boli pri doki naposledy a to mal 6kg... Teraz odhadujem takých 6,5 :slight_smile: No to bude tým kojením, že iba toľko... Mali sme problémiky, ale už to dobiehame :wink: Veľmi som chcela kojiť, ale už som to skoro nevydržala. :confounded: No nakoniec som to ešte pretrpela a už je nám super :slight_smile: (Jakubko nechcel ani moje mliečko, ani Nutrilon, tak som bola vtedy zúfalá :frowning2: )
A ty ako ? :slight_smile:
30. dec 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus praveze ochutnala...rohlik...bez mojho vedomia :frowning2: moj otec jej dal....no skoro som ho toto...zbila :angry:
30. dec 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak mne sa zda dost husta ale vecer jej davam z flae lebo to uz je unavena a nechce sa babrat s lyzickou...mam ten variabilny cumel na AVENT flase co si nastavis prietok I, II alebo III :wink:
30. dec 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem :frowning2:
inak vsetko najlepsie Davidkovi...jeho meniny a moje narodeniny su to dnes :wink:
30. dec 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robili sme s Dominikou fotky pre tatina k Vianociam, tak pár sem dám. :slight_smile: :grinning:
30. dec 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sú ešte ďalšie dve :wink: z tých 328 záberov čo sme urobili :grinning:
30. dec 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahoj, dakujem, ano, zlepsilo sa to, dnes spapal na obed skoru celu zeleninovu hipku :slight_smile: a teraz vypil mliecko ked spal 200 ml, cize zatial super :slight_smile: a vy ako?
30. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aj ja sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze mu to par dni vydrzi, a dr. ma asi nepochvali, chcela zacat s prikrmami od 5 mesiaca :slight_smile: ideme k nej 13.1. tak som zvedava
30. dec 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no náš mrňo má už cez 7,5 kg. To mal pred dvoma týždňami. Tiež je ešte kojený, je to taký malý slon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čakám kedy mu vylezú zuby, už je z nich nervný. :unamused:
@evanns gratulujem k narodeninám. Zdravíčko, šťastíčko prajeme. A zlé už nech sa ti vyhýba. :wink:
30. dec 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 krásna slečna, tatino musel mať radosť. :slight_smile:
30. dec 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns mala je krasna a ta klobaska a rohlik nema chybu:slight_smile: aj jej chutili :grinning: :grinning:
este ma napadlo, ze pisali v clankoch o tom, ze prve 6 mesiace im k prikrmom staci mliecko a neskor vodicka, cajik. Maly mi grca z mliecka a asi ho z toho pali zaha, tak si pyta vodicku alebo cajik
@liba78 o zapchach som tiez pocula, ze je dobre kravske, ale odporucaju aj kozie mlieko, ze je lepsie a nema v sebe tolko alergenov...musim poklopat,ale my s tym nemame problemy...
30. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns @liba78 @mirmaj v DM-ku je teraz aj take ochutene mliecko s kasou, na nas neucinkuje, lebo maly malo papa, ale aj pri tom mensom mnozstve celkom pekne zacal spinkat. Myslim, ze je to nestle a su tam dve krabicky po 250ml, ryzove od 4teho mesiaca, a potom az od 6teho s medom, atd. Skuste to, ci im to nebude lepsie. Ryzove ma dobru chut akurat vyzera ako taka hneda grcka :grinning: :grinning:

@seagull2404 nam nepovedala, ja som jednoducho dala a na najblizsej mi vravela, ze uz by sme mohli zacat:slight_smile: a to sme uz boli pri ovoci:slight_smile:
30. dec 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy1990 malinka je riadna baculka, asi ide miesto mliecka smotanka :grinning: :grinning: , ked ma krasne oble tvary.-)
30. dec 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
dnes sme papali mrkvičku :grinning: skoro sa pogrcal :confounded:
@katkavv to je super že sa ti malinky rozpapkava,už mu chuti?
@memory97 bšetko naj naj Dávidkovi k meninkam
@evanns jééj a ty maš narodeniny????aj tebe moja prajem všeeeetko naj :wink:
@tiffanka ahooooooj,ako???
30. dec 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus lucinkasi uzila darceky:slight_smile: rachel to este len caka. Sa tesim o rok na Vianoce, to uz budu drobcekovia vnimat:slight_smile:
30. dec 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 neboj zvykne si, ze ho mamina nebude mat stale na rukach:slight_smile: ako my:slight_smile: maly dnes uz dokonca spinkal cez den aj v postielke:slight_smile:

@katulkaaaaaa ahojky, bolo dobre, akurat som unavena z tych navstev, aj na maleho bolo obcas vela... a vy ako, uz je maly v poriadku? chlapik z neho je teda riadny, ho babky nevladali nosit a dokonca ani dedkovia:slight_smile: My sme boli iba na chvilinku, dokupit kasicky, prikrmy, aby zaspal, ale si predstav, my sme boli v aute a maminka s nejaky mimcom vonku a to bolo vyse -11... tak neviem, ci sa moze ist vonku, aj ked je viac ako -10...

@lucia20 to je super:slight_smile: ze sa to takto hoji, dr. bol odbornik, ked takto pekne zasil malinkej ritulku. Ved bola riadna bojovnicka, si to zasluzi:slight_smile: tiez som myslela na vas ako sa vam dari, ked si sa dlho neozyvala :wink: , ale pri troch babach sa to obcas ani neda :wink: a ako babulky, pomahaju s Tatiankou? Maly zacal priberat po nutrilone tak dobre a po prikrmoch :wink: aj mala bude neboj:slight_smile: hlavne, ze je v poriadku.

@kvietok121 dakujeme:slight_smile:
30. dec 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a ty maaaš dnes okruuuhle :grinning: :grinning: :grinning: ešte raz všeeeeetko naj moja :dizzy_face:
30. dec 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka jej, ako sa dari? a ako malinky? my rastieme, priberame a robime maminke radost :grinning:

@liba78 maximalne mu nebude chutit :wink: a spapa ju mamina:slight_smile:

@evanns dakujeme a tebe krasne narodeninky a vsetko len to naj, naj, naj, najlepsie:slight_smile:

@katkavv tak to je super:slight_smile: ze sa polepsil:slight_smile: my sme dobre papali u nasich, ale myslim, ze menej mliecka papa preto, ze uz si zvysuje davky prikrmov a spapa viac, je viac syty a uz aj v noci lepsie prespinka:slight_smile:

@akika722 dakujeme a neboj maly bude papkat mrkvicku:slight_smile: len to chce cas a trpezlivost, ale to asi poznas od Patka:slight_smile:, Davidko ju prvykrat vypluval...

a konecne som vas docitala, co ste popisali za ten tyzden, co som tu nebola:slight_smile:
30. dec 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim poradte mi viem ze to nie je k teme ale neviem kde to uz mam napisat neviete niekto ako m am vypisat cestne vyhlasenie o tom ze som slobodna mamicka vopred dakujem
30. dec 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa4561 nema ten vzor socialka, alebo urad, kde to potrebujes? Staci tam napisat tvoje meno, datum narodenia alebo rodne cislo a ze cestne prehlasujes, ze si slobodna mamicka a datum kedy sa babo narodilo a pridala by som este jeho meno a nakoniec tvoj podpis a nezabudni datum.
Pr.: Ja...., r.c.: .... cestne prehlasujem, ze som slobodna mamicka. "Janko" sa mi narodil ...... a nakoniec tvoj podpis a datum a pridala by som kopiu rodneho listu maleho alebo malej
30. dec 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu uz nikto neni kto by mi poradil??
30. dec 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenze male este neni na svete to ma poslali z roboty ked som im doniesla papier zo koncim s PN a nastupujem na matersku
30. dec 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 dakujem pekne :wink:
30. dec 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok