♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
30. dec 2010

@liba78 aj ja uvazujem o skorsich prikrmoch....maly robi presne co tvoj ☹ u nas su za tym na 100%zuby hned ako dam gel je kludny a spi

tiffanka
30. dec 2010

Ahojte ženičky 🙂 Tááák dávno som tu už nebola,,,, ale vôbec nestíham ☹
Ako sa darí? My už vo veľkom sedíme 🙂 Asi nám idú zúbky.
Aké boli Vianoce? 🙂
Prajem Vám aj šťastlivý Nový Rok prežitý s tými najbližšími 🙂

helen1007
30. dec 2010

@danulienka35 peknučká fotka, malá je zlatá.

liba78
30. dec 2010

@tiffanka ahoooj, tak sa držíte krásne. Koľko váži Jakubko ? Ešte kojíš ?

liba78
30. dec 2010

@katulkaaaaaa ak naberiem odvahu, dám mu večer kašu. Uvidíme, čo to spraví 😉

tiffanka
30. dec 2010

@liba78 22.11. sme boli pri doki naposledy a to mal 6kg... Teraz odhadujem takých 6,5 🙂 No to bude tým kojením, že iba toľko... Mali sme problémiky, ale už to dobiehame 😉 Veľmi som chcela kojiť, ale už som to skoro nevydržala. 😖 No nakoniec som to ešte pretrpela a už je nám super 🙂 (Jakubko nechcel ani moje mliečko, ani Nutrilon, tak som bola vtedy zúfalá ☹ )
A ty ako ? 🙂

evanns
30. dec 2010

@hajatanufus praveze ochutnala...rohlik...bez mojho vedomia ☹ moj otec jej dal....no skoro som ho toto...zbila 😠

helen1007
30. dec 2010

@lucia20 🙂

evanns
30. dec 2010

@mirmaj tak mne sa zda dost husta ale vecer jej davam z flae lebo to uz je unavena a nechce sa babrat s lyzickou...mam ten variabilny cumel na AVENT flase co si nastavis prietok I, II alebo III 😉

evanns
30. dec 2010

@memory97 dakujem ☹
inak vsetko najlepsie Davidkovi...jeho meniny a moje narodeniny su to dnes 😉

evanns
30. dec 2010

@helen1007 dik 😉

helen1007
30. dec 2010

robili sme s Dominikou fotky pre tatina k Vianociam, tak pár sem dám. 🙂 😀

helen1007
30. dec 2010

tu sú ešte ďalšie dve 😉 z tých 328 záberov čo sme urobili 😀

katkavv
30. dec 2010

@memory97 ahoj, dakujem, ano, zlepsilo sa to, dnes spapal na obed skoru celu zeleninovu hipku 🙂 a teraz vypil mliecko ked spal 200 ml, cize zatial super 🙂 a vy ako?

katkavv
30. dec 2010

@kvietok121 aj ja sa tesim 😝 dufam, ze mu to par dni vydrzi, a dr. ma asi nepochvali, chcela zacat s prikrmami od 5 mesiaca 🙂 ideme k nej 13.1. tak som zvedava

liba78
30. dec 2010

@tiffanka no náš mrňo má už cez 7,5 kg. To mal pred dvoma týždňami. Tiež je ešte kojený, je to taký malý slon 😝 Čakám kedy mu vylezú zuby, už je z nich nervný. 😒
@evanns gratulujem k narodeninám. Zdravíčko, šťastíčko prajeme. A zlé už nech sa ti vyhýba. 😉

liba78
30. dec 2010

@helen1007 krásna slečna, tatino musel mať radosť. 🙂

memory97
30. dec 2010

@evanns mala je krasna a ta klobaska a rohlik nema chybu🙂 aj jej chutili 😀 😀
este ma napadlo, ze pisali v clankoch o tom, ze prve 6 mesiace im k prikrmom staci mliecko a neskor vodicka, cajik. Maly mi grca z mliecka a asi ho z toho pali zaha, tak si pyta vodicku alebo cajik
@liba78 o zapchach som tiez pocula, ze je dobre kravske, ale odporucaju aj kozie mlieko, ze je lepsie a nema v sebe tolko alergenov...musim poklopat,ale my s tym nemame problemy...

memory97
30. dec 2010

@evanns @liba78 @mirmaj v DM-ku je teraz aj take ochutene mliecko s kasou, na nas neucinkuje, lebo maly malo papa, ale aj pri tom mensom mnozstve celkom pekne zacal spinkat. Myslim, ze je to nestle a su tam dve krabicky po 250ml, ryzove od 4teho mesiaca, a potom az od 6teho s medom, atd. Skuste to, ci im to nebude lepsie. Ryzove ma dobru chut akurat vyzera ako taka hneda grcka 😀 😀

@seagull2404 nam nepovedala, ja som jednoducho dala a na najblizsej mi vravela, ze uz by sme mohli zacat🙂 a to sme uz boli pri ovoci🙂

memory97
30. dec 2010

@lucy1990 malinka je riadna baculka, asi ide miesto mliecka smotanka 😀 😀 , ked ma krasne oble tvary.-)

akika722
30. dec 2010

ahojteeee
dnes sme papali mrkvičku 😀 skoro sa pogrcal 😖
@katkavv to je super že sa ti malinky rozpapkava,už mu chuti?
@memory97 bšetko naj naj Dávidkovi k meninkam
@evanns jééj a ty maš narodeniny????aj tebe moja prajem všeeeetko naj 😉
@tiffanka ahooooooj,ako???

memory97
30. dec 2010

@hajatanufus lucinkasi uzila darceky🙂 rachel to este len caka. Sa tesim o rok na Vianoce, to uz budu drobcekovia vnimat🙂

memory97
30. dec 2010

@kvietok121 neboj zvykne si, ze ho mamina nebude mat stale na rukach🙂 ako my🙂 maly dnes uz dokonca spinkal cez den aj v postielke🙂

@katulkaaaaaa ahojky, bolo dobre, akurat som unavena z tych navstev, aj na maleho bolo obcas vela... a vy ako, uz je maly v poriadku? chlapik z neho je teda riadny, ho babky nevladali nosit a dokonca ani dedkovia🙂 My sme boli iba na chvilinku, dokupit kasicky, prikrmy, aby zaspal, ale si predstav, my sme boli v aute a maminka s nejaky mimcom vonku a to bolo vyse -11... tak neviem, ci sa moze ist vonku, aj ked je viac ako -10...

@lucia20 to je super🙂 ze sa to takto hoji, dr. bol odbornik, ked takto pekne zasil malinkej ritulku. Ved bola riadna bojovnicka, si to zasluzi🙂 tiez som myslela na vas ako sa vam dari, ked si sa dlho neozyvala 😉 , ale pri troch babach sa to obcas ani neda 😉 a ako babulky, pomahaju s Tatiankou? Maly zacal priberat po nutrilone tak dobre a po prikrmoch 😉 aj mala bude neboj🙂 hlavne, ze je v poriadku.

@kvietok121 dakujeme🙂

akika722
30. dec 2010

@evanns a ty maaaš dnes okruuuhle 😀 😀 😀 ešte raz všeeeeetko naj moja 😵

memory97
30. dec 2010

@tiffanka jej, ako sa dari? a ako malinky? my rastieme, priberame a robime maminke radost 😀

@liba78 maximalne mu nebude chutit 😉 a spapa ju mamina🙂

@evanns dakujeme a tebe krasne narodeninky a vsetko len to naj, naj, naj, najlepsie🙂

@katkavv tak to je super🙂 ze sa polepsil🙂 my sme dobre papali u nasich, ale myslim, ze menej mliecka papa preto, ze uz si zvysuje davky prikrmov a spapa viac, je viac syty a uz aj v noci lepsie prespinka🙂

@akika722 dakujeme a neboj maly bude papkat mrkvicku🙂 len to chce cas a trpezlivost, ale to asi poznas od Patka🙂, Davidko ju prvykrat vypluval...

a konecne som vas docitala, co ste popisali za ten tyzden, co som tu nebola🙂

denisa4561
30. dec 2010

prosim poradte mi viem ze to nie je k teme ale neviem kde to uz mam napisat neviete niekto ako m am vypisat cestne vyhlasenie o tom ze som slobodna mamicka vopred dakujem

memory97
30. dec 2010

@denisa4561 nema ten vzor socialka, alebo urad, kde to potrebujes? Staci tam napisat tvoje meno, datum narodenia alebo rodne cislo a ze cestne prehlasujes, ze si slobodna mamicka a datum kedy sa babo narodilo a pridala by som este jeho meno a nakoniec tvoj podpis a nezabudni datum.
Pr.: Ja...., r.c.: .... cestne prehlasujem, ze som slobodna mamicka. "Janko" sa mi narodil ...... a nakoniec tvoj podpis a datum a pridala by som kopiu rodneho listu maleho alebo malej

denisa4561
30. dec 2010

to tu uz nikto neni kto by mi poradil??

denisa4561
30. dec 2010

no lenze male este neni na svete to ma poslali z roboty ked som im doniesla papier zo koncim s PN a nastupujem na matersku

danulienka35
30. dec 2010

@helen1007 dakujem pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre