♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
31. dec 2010

@kvietok121 mna to moja akosi chyti a on to "vyťaha"pri papani 😖 ale bolesť je 😲 😲 😲 😲 😲
no klop klop už som to dlhšie namala
@danulienka35 asi ano,pondelok mam volať o vysledky z posledneho moču čo včera niesol mm/samkov moč 😀 /

akika722
31. dec 2010

@kvietok121 tak sa tešiiiim na teba.. 😵

lji
31. dec 2010

Ahojte všetkým 🙂 Prajem Vám krásneho silvestra a šťastný Nový rok 🙂

danulienka35
31. dec 2010

@akika722 no snad uz bude ok

akika722
31. dec 2010

@lji jéééj ahoooj a ty si sa kde stratila??? 😕 som ťa tu dlho nevidela 😅
aj Tebe krasneho Silvestra,Tebe aj Tvojej rodinke 😵

akika722
31. dec 2010

ok kočeny,tak ešte raz všetkyyym krasneho Silvestra 😵
paaaaaa možno zajtra

danulienka35
31. dec 2010

@lji ahoj aj tebe krasny silvester a stastny novy rok a celej rodinke prajem 😉

tatulienka
31. dec 2010

@akika722 prepac ze sa pytam, ale preco ste boli v nemocke?som akosi mimo obrazu....

mirmaj
31. dec 2010

krásneho silvestra všetkým a aj šťastný celý rok 2011 a nech je ooooooooooooooooveľa lepší ako tento 😉
@tatulienka men povedala Dr. že môžem prikrmovať ked bude mať 4 mesiace ale začala som ked mala skoro 4 mesiace aj 2 týždne, ale to je len také ochutnávanie a zoznamovanie sa s lyžičkou veľa toho nespapáme 😀

liba78
31. dec 2010

@lji Ahoj aj tebe a celej rodinke krásny Silvester a všeeeetko najlepšie do nového roku. Aby si mala viac času na nás. 😀

liba78
31. dec 2010

@tatulienka Samko Akiky mal zápal obličky. Boli v nemocnici a bral atb.

tatulienka
31. dec 2010

@liba78 ahaa...chudatenko male...a to ako zistili?

katulkaaaaaa
31. dec 2010

baby vsetkym krasny silvester prajeme a stastny novy rok 🙂 aj u vas bude papucova kultura? 😀
@alure chybala si 😉

alure
31. dec 2010

@danulienka35 a ktorú váhu mám zapísať Chiare? Tú z 21.12? alebo včerajšiu?
@akika722 zapísane 🙂 a vy už sa takto krásne prikrmujete?
@kvietok121 aj vaše údaje som nahodila....

alure
31. dec 2010

@katulkaaaaaa no bolo aj mne bez vás veľmi ťažko ...no u nás klasika papučová kultúra a TV 😎

alure
31. dec 2010

Do nového roku veľa splnených snov Vám prajem. Nech Vaše srdce pre vernú lásku denne bije a štastie na duši Vám radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa usmievať :o) ...
Prajem vám z celého srdiečka všetko všetko naj a teším sa na vás aj v Novom roku...Mám vás všetky veľmi veľmi rada a ďakujem vám za všetky rady,"vypočutia" pri problémoch a proste ste úžasné a som rada že vás mám 🙂
babulky utekám čo to dokončiť nech nevstupujem do nového roku z bordelom v byte 😒

Tabulku som obnovila,prípadne ešte pošlite niečo do IP ...a po novom roku pokračujeme aj v tabulke s našimi mierami 😉

lji
31. dec 2010

@akika722 ja neviem kde som sa stratila 😕 nejak v poslednej dobe nestíham 😠 ale slubujem že po sviatkoch budem pravidelne čítať lebo nejak som mimo čo tu píšete 😔 😝

Inak babule,takto pred rokom mi bolo desne zle,pri ohnostroji som rozmýšlala že čo ak som tehotná a aké by to bolo keby sa nám ten pokus zadaril a na druhý den mi to už testík potvrdil 😀 😀 😀

lji
31. dec 2010

@alure jeeej aký krásny santa 😀 😀

danulienka35
31. dec 2010

@alure napis ktoru chces moja

danulienka35
31. dec 2010

@alure aky je rozkosny Denisko 😉

alure
31. dec 2010

@lji ďakujem 🙂
@danulienka35 dám ti tam tú z 21.12. to je bližšie k 4 mesiacom lebo tá váha mi tam chýba 😉

evanns
31. dec 2010

@alure dakujem ☹
nase miery k 4.mesiacu - 7600g, 66 cm 😀

katkavv
31. dec 2010

baby,

prajeme vam krasne prezitie Silvestra a vsetko dobre do noveho roku, hlavne vela vela zdravicka,

P.F. 2011 :D

danulienka35
31. dec 2010

@alure ok v pohode dakujem 😉 a 66cm

danulienka35
31. dec 2010

@katkavv dakujeme i tebe krasneho Silvestra a vsetko dobre do noveho roku a hodne zdravicka aby Kajko robil len samu radost 😉

liba78
31. dec 2010

@katulkaaaaaa papučová kultúra je jasná, už som v župane a mokré vlasy. TV je zapnutý, ale na to že je Silvester som čakala nesmrteľné komédie a nejak som sklamaná. Ale navarila som hrniec kapustnice, ešte spravím jednohubky s bryndzovou pomazánkou. Možno parížsky šalátik 😝 A nechcem vidieť tú váhu 😲 😲
@tatulienka Samko mal v moči krv a hnis. Akika to videla na plienočke pri prebaľovaní. A do dvoch dní sa potvrdil zápal obličky, ale to už boli v nemocnici.

danulka3
31. dec 2010

ahojte,aj ja vám prajem krásneho Silvestra a šťastný nový rok,hlavne veľa zdravičká vám aj vašim rodinkám.

fialka5959
31. dec 2010

@mirmaj to ano, uz sa tesim kym nam vyrastie a ze sa konecne vyspim 😵

lucia20
31. dec 2010

ahojte babulky, dosla som vam popriat krasneho silvestra a stastny novy rok.

ja dufam, ze smolu sme si uz tento rok vybrali. vcera som isla do ba pre baby, odstavila som auto a uz som nenastartovala, odisiel starter.

dnes sme isli dolu s fabiou a na ceste mame obrovsku vrstvu ladu a nehorazne diery v nom. no nebachli sme si pneumatiku? uplne sa vyzula z elektronu. neviete mi poradit, ako sa dalej pokracuje, ked cestari s prepacenim seru na cestu a my sme si poskodili auto? na tej ceste sa jednoducho nedalo inakade prejst. som si to nafotila, aj pneumatiku aj cestu. a co dalej? policajt mi zadrel, ze si to mam riesit cez havarijnu poistku. sila ze?

danulienka35
31. dec 2010

@lucia20 no to je sila inak moja prajem i tebe krasny silvestr a stastny vstup do noveho roku2011 a mocc zdravicka a lasky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre