♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
31. dec 2010

MILE MAMICKY, PRAJEM VAM STASTNY NOVY ROK, VELA, ZDRAVIA,
STASTIA, POROZUMENIA, LASKY ,...

memory97
31. dec 2010

@alure nase miery 5 mesiac 64,5 cm a 6890 g

Babulky vsetkym vam prajem krasneho Silvestra a Novy rok nech prinesie len krasne dni plne lasky, radosti a stastia. Tesim sa na vas v Novom roku a dnesny vecer si uzijte🙂

katulkaaaaaa
31. dec 2010

@lji to myslis vazne???tehulka siiiii???? 😉 gratulujeeem

lucy1990
31. dec 2010

Ahojte kocky, prajem vam prijemny silvestrovsky vecer a stastny Novy rok 🙂 u nas je papucova kultura, ale mala je dnes nejaka nervna, tak tusim ze my si ho moc neuzijeme 😒
@katulkaaaaaa lji to myslela tak, ze pred rokom zistila ze je tehotna 😉 teda aspon tak som to pochopila 😅

liba78
31. dec 2010

@katulkaaaaaa to si kde čítala ? Myslím o IJI ? Veď ona písala, že minulý rok bola tehotná a na Silvestra jej bolo zle. Alebo som ja zle čítala ?
Inak malý zjedol trochu kaše ale nevie to posúvať jazykom. Tak sa hneval a chcel nakojiť.

katulkaaaaaa
31. dec 2010

@lucy1990 😀 😀 😀 stojim si na kabli 😀 😀 😀 jasne zle som to precitala @lji sorry 😝
@liba78 jasne ze som zle citala 😉 jej no som zvedava ako bude Jurko spat...maly mi zaspal pred pol hodinou,ja uz by som isla spat 😀 inak ja som zvedava ako ja by som dala kasu maly nevie vobec pit z flasky,on len z lyzicky vie

liba78
31. dec 2010

@katulkaaaaaa ja som dávala lyžičkou. Ale ešte nespí 😝 už 2x chcel aj cici, a nič. žiadne spanie, asi čaká na nový rok. Myslí, že sa mu už tento rok neoplatí spať. 😀 😀 😀

liba78
31. dec 2010

Babulky, polnoc sa blíži.... Želám Vám všetkým do nového roku, zdravie, šťastie, lásku a veeeeeľa radosti z našich augustových miláčikov.

gagarinka
1. jan 2011

Krasne prve rano v roku 2011 🙂 Prajem vsetkym maminkam aj detickam, nielen tym augustovym, uspesny novy rok, plny zdravia, stastia, lasky a pohody 🙂

Aku ste mali noc? My super, obidve deti spali ako zarezane a ani ohnostroj ich nezobudil 😉
Tak pekny den prajem a nezabudnite, ako na Novy rok, tak po cely rok, tak sa nejedujte, nehadajte, nerobte domacu sluzku, len si uzivajte deticky a muzikov 🙂

katulkaaaaaa
1. jan 2011

dobre ranko,maly nespal vcera od 17tej do pol noci,v noci tomu tiez moc nedal a teraz uz mame rano 😀 som ako po dobrom flame,tak dufam ze to takto nebude vyzerat cely rok 😝
dnes mame 1.1.2011 s mm 11 vyrocie 🙂

majka35
1. jan 2011

ahojte ... prajem vám všetkým krásny rok 2011
ja som dala deťuchy spať o 20.00 ... Barborka sa mi zobudila o polnoci, tešila sa zo svetielok ... terezku som nakrmila o druhej ráno, kedže som išla vtedy spať, tak som jej dala v spánku mliečko, vypila celú fľašu a zobudila sa až o pol siedmej moja zlatá 🙂

kvietok121
1. jan 2011

ahojte augustovky vsetko dobre do noveho roku 2011

@akika722 asi ano ked baby pisu kolko maju tak my mame vzdy menej, ale aj tak mam pocit ze uz aj z neho je gulko 😀 som zvedava o dva tyzdne na poradni ved naposledy priberal 240 g za tyzden, ak by tak priberal nadalej tak mame v piatich mesiacoch 7Kg, uvidime bude nam stacit ako mal vas patko 6600g

@danulienka35 dakujeme zobudil sa presne odbilo dvanast a on sa ozval takze papal hned v novom roku, potom mal sice horsiu noc lebo do rana bol este dvakrat hore ale nevadi akosi sme to zvladli aj kostoll rano
@akika722 tak nech v novom roku nas zapaly obchadzaju 😀
@alure dakujeme za nahodenie, zlati ste na foto
@katulkaaaaaa gratulujeme a prajeme lepsie noci ako silvestrovska

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@majka35 juj super noc 🙂
@kvietok121 🙂 vsetko naj aj vam

kvietok121
1. jan 2011

@katulkaaaaaa dakujeme

danulienka35
1. jan 2011

Krasne dobre ranko vsem maminkam hodne stesti do noveho roku 2011 😉

seagull2404
1. jan 2011

@katulkaaaaaa jeeej, to mate krasne 🙂 gratulujem

my sme normalne vydrzali do polnoci bez spanku,na zblaznenie,najlepsie, ked sa nasa princeznicka pustila do olizovanie mojho poharu so sampusom, ktory som drzala v ruke, nastastie len z vonkajsej strany 🙂 🙂

dievcence, zelam v novom roku vsetko len to dobre, nech je lepsi ako 2010, aj ked neviem, ci sa odari, kedze rok 2010 priniesol do nasich zivotov nase male poklady,ale nech nam rastu zdrave a stastne 😉

kvietok121
1. jan 2011
danulienka35
1. jan 2011
akika722
1. jan 2011

ahojte
@tatulienka pohoda 😉 maly mal zapal obličiek ale liba ti už vysvetlila 😀

akika722
1. jan 2011

tak kočky všetko dobre do noveho roka 😵 😵 😵
maly mi zaspal večer o 21.00 zobudil sa na papanie o 04.30 a potom hned zaspal a spinkal do 7.30 😀 ale to nas Paťko zobudil
mm tiež spokojny,mal novoročny sex 😀 😀 😀 😀 😀

som myslela že farmar bude lepši 😠

memory97
1. jan 2011

@seagull2404 😀 😀

Babulky vsetko dobre v Novom rocku a nech sa splni vsetko co si prajete🙂

Nasa noc bola hrozna, maly pekne zaspinkal vecer o 21:00 a do rana sme boli hore kazde dve hodinky a o 8:00 sme uz mali rano 😎 , dufam, ze to nebude takto aj v Novom roku 😀 😀 😀 cez najvacsie ohnostroje spal ako babatko 😀 😝

akika722
1. jan 2011

hlasíííím uspech 😀 moje dieťa spalo cez deň v postielke a teraz spinka na gaučiiii 😀 😀 😀
pre tie kt.nevedia o čom pišem/moj krpec spi len v kočiku,inde odmietal spinkať/ 😀 😀 😀 😀 😀
@memory97 moji tiež obaja prespali ohnostroje a rano sa Paťko pytal kedy už budu 😀 😀 😀 a ja že už boli 😅

memory97
1. jan 2011

@akika722 my sme tiez takto fungovali iba v kociku a potom si akosi zvykol spinkat na gauci cez den alebo v postielke🙂 Pekne zacina tento Novy rocik 😉
Chudak Patko, si mu ich mala aspon odfotit 😉 O rok uz bude aj on na ohnostroje pozerat 😝

akika722
1. jan 2011

@memory97 šiel spinkať pati okolo 21.30-22.00 do vtedy videl zopar ohnostrojov 😉

memory97
1. jan 2011

@akika722 ale nevidel ten polnocny 😉

akika722
1. jan 2011

@memory97 uvidí o rok,ak zas nezaspinká 😀

danulienka35
1. jan 2011

ahojte kocky ako sa mi mate 😉

memory97
1. jan 2011

@akika722 to uz bude starsi a isto si na to pocka 😀

@danulienka35 ako ste spinkali? Malinka v pohode?

danulienka35
1. jan 2011

@memory97 ani nevedela ze je novy rok a spime jak princezne 😉

kvietok121
1. jan 2011

@akika722 tak to gratulujem nas matejko dnes strajkuje, teraz sa hra v postielke s tatom, dnes spal dokopy 1-2 hod, od rana pol siedmej, ked som ho natierala dnes prvykrat calgolom tak mi siel zjest prst tak ho obtieral o dasienka ja zasa dufam ze to tak nebude aj cely rok noc katastrofa a dne to iste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre