♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
2. jan 2011

ahojte, ja hlásim hroznú noc a zlý deň. Zajtra idem s malým k doktorke. Má strašné sople a kašel. V noci mu to postekalo až vracal chúďa moje malé. Skúsila som mu dať kvapky od kašlu a vracal aj z tých. Odsávať sa snažím každú chvíľu, ale málokedy niečo odsajeme. A pritom má noštek zapchatý. ☹ Tak som ho nahrievala biolampou, bodaj by mu to pomohlo. Sa bojím aby mu to nezišlo na pľúca ako Simonkovi. ☹ ☹ ☹

@barinkova dúfam, že budeš mať tento rok šťastnejší ako minulý. To čo sa týka nevyplatenej práce poznáme aj my. Mala som už dojem, že pomaly každý chce druhého len podviesť a okradnúť. Hlavne dôvera sa nevyplácala. Je to smutné... 😢

danulienka35
2. jan 2011

@liba78 to mi je velmi luto ze Jurko je chorucky ja som malej davala kvapky do cajika a vypila to vzdy ,ale kazde dieta je ine drzim palecky aby mu to preslo i mi sme boli chore a kaslaly sme hrozne moc kupila som Sinupret v lekarni a pomohlo na to a do nosteka Olynt

katulkaaaaaa
2. jan 2011

@liba78 ahoj moja akurat citam ze mate trapenie 😒 neboj bude to dobre,dr da lieky a budete s liecit doma,uvidis.ja som dlho cakala s nastevou dr...inak ja mam hrozny uz cely tyzden maly v noc proste nespi...aj po kupany do rana je hore 10krat urcite...uz nech tie zuby vylezu a je pokoj 😠

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 dakujem si velmi zlata ale nejake boty snad kupime tu je zima aj tak len chvilu a budem davat lucy este do fusaku tak jej zimka nebude ma cele topanocky ale nemaju kozusinku vo vnutri

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus chuditako ale ona sa rada vozi nie?

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 vies co lucinka sa vozi strasne rada ale rachel neviem ked sme vonku staleplacka musim sa hybat lebo ked zastanem tak spusti krik ked ideme do mesta busom tak v buse zaspi dost tvrdo a potom spinka ale tu v dedine nie je velmi kam chodit a predtym ma strasne bolela noha a nemohla som moc chodit teraz sa to uz zlepsilo tak budem chodit von lebo detom to dost chyba a nesmiem byt leniva

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus to prejde neboj moja a holky su malicek este

hajatanufus
2. jan 2011

@liba78 ahoj neboj sa bude lepsie kup v lekarni nasivin alebo kvapky na baze morskej soli to mu zvlhci sliznicu a potom sa uz bude dat aj odsat a ja som malej cistila nostek aj vatovymi tycinkami len tak opatrne a potom sa jej lepsie dychalo a tiez nejaky zvlhcovac alebo mokre handry na radiator by mohli pomoct aby sa mu v nosteku tak nesusilo a ku dr urcite chod ona ti ho vysetri a poradi co robit ked som mala lucinku este v ke tak som s nou bola v piatok u dr ze je zachripnuta a dr jej dal fenistil a v nedelu uz mala zvysenu teplotu tak som sla na pohotovost a dr tiez len fenistil a kvapky do nosa a odsavat a v utorok uz mala horucky tak som sla zase k mojmu dr a ten uz jej dal atb takze treba sledovat teploty a urcite ist k dr lucinka vzdy ochorela do mesiaca od ockovania aj po prvej aj po druhej davke ale ona mala medzi nimi vacsi odstup lebo boli dovolenky a tak ale dr povedal ze neskor nevadi len skor sa nesmie ockovat a teraz v uk bola tiez mesiac po ockovani chora a este potom jak jej to preslo tak znova ochorela aj ona aj ja aj rachel aj mm takze to je teraz take obdobie proste je zima a potom sa nahle otepli a zase nahle ochladi a detske telicko nevie este tak rychlo zareagovat ale dostanete sa z toho pozri uz vsetky augustovcatka boli chorucke a uz je dobre 🙂

akika722
2. jan 2011

@barinkova už viem,dnes som to videla v obchode..na kolko to ma?aku dobu?ved to bolo drahe ako kašička..3euraaaa

akika722
2. jan 2011

@liba78 juuuj tak teraz ste choručky vy? ☹ nech vam to rychlo rychlo prejde...sinupret su fakt dobreeee

akika722
2. jan 2011

@liba78 áááááááááááááááá ešte fenistil mu možeš aj 3x denne davať

akika722
2. jan 2011

@barinkova to je fakt sila moja..a doma dve male deti ☹ držim palce nech sa všetko vyrieši a nech sa mate zas dobre ☹

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 dakujem 🙂

liba78
2. jan 2011

@akika722
@danulienka35
@katulkaaaaaa
@hajatanufus no ja som dala variť kamilky, varím ich celý deň. Už mi tečie s okien a aj physiomer baby mu striekam do nošteka. A aj tak sa to odsať nedá. Respektíve trošku odsajem, ale noštek stále hrchle. Už ho aj prehnalo, také soplové od včera 5x. A čaj nechce, len mliečko a aj ďasienka má také naliate. Možno je to aj zubkami.... Ale kašel je hrozný 😒

danulienka35
2. jan 2011

@liba78 chudiatko nech vam to rychlo prejde moja moze to byt i zubkami ☹

akika722
2. jan 2011

@liba78 určite zbkami,,,alebo tym užasnym počasim.jeden deň +10 druhy deň -10st 😠

hajatanufus
2. jan 2011

@liba78 chudatko male aj nasej rachel sa velmi nedalo odsat z nosteka az potom neskor neboj to prejde mozu to byt aj zubky aj nam idu lebo zacina hryzt aj pri kojeni nech vam to rychlo prejde drzim palceky bude to dobre malemu posielame bozteky na uzdravenie od mojich holiek 😅

liba78
2. jan 2011

@danulienka35
@hajatanufus
@akika722 dúfam, že to prejde. A ďakujem za rady, teraz mu dám buď fenistil, alebo zas čípok. Podľa teploty.

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus neni zac moja

danulienka35
2. jan 2011

@liba78 prejde len to trapenie vsak? bude v poriadku neboj 😉 drzim palecky

akika722
2. jan 2011

@liba78 moja fenistil kludne možeš dať,to je na uvolnenie,lahšie sa mu bude dychať

baby dnes šialeny deň...dve vrieskajuce deti,Pati ešte pohodana neho skričim a je klud,ale maly...vrieskal jak paviaaaan..teraz tu zaspinkal
a mm mi hovori že na vikend pojde s Paťkom k svokre.aj som rada,konečne pospim 😀 dufam 😅 ale...zas doneho nahučia že aaaa pojdeš pondelok do ovej škôlky a budu tam nove deti...a zas sa mi bude z toho pocikavať 🙄

helen1007
2. jan 2011

@liba78 ahoj, čítam, že máte soplík, neboj rýchlo to prejde. Dr. dá nejaké lieky a bude dobre. Ja som používala tiež roztok z morskej soli, keď mala malá plný noštek a nešlo to odsávať...potom sa to uvoľnilo.

mirmaj
2. jan 2011

ahojte, my už máme 5 mesiačkov dnes 😉
@akika722 aj my sme mali taký deň dnes a to mám len jedno, mala dnes skoro vôbec nespala len po ceste na návštevu a po ceste z návštevy, inak preziapala celý deň, no proste hrôza, večer si už hovorím že ju vymasírujem okúpem a uložím a bude dobre, no nie ohlásia sa svokrovci, a moja svokra ked rozpráva tak húka, mala také revy spustila, slzy ako hrachy, a ona nie že by ju nechala ležať, lebo už sa jej chcelo spať, dvíhala ju na nohy ukazovala somariny, som myslela že ma asi trafí, keď išla papať sa jej prihovárala a to fakt neznášam, tak som ju zobrala do spálne aj s fľašou tak to pekne spapala a išla spinkať, som zvedavá aká bude noc, lebo tieto posledne teda neboli žiadna sláva, normálne sa teším že je po sviatkoch a dúfam že sa nám podarí nejako dostať do starého dobrého režimu lebo toto je na porazenie 🙄

akika722
2. jan 2011

@mirmaj ako to rychlo beží..gratulujeeem
navšteva potešila že? 😀

kvietok121
2. jan 2011

@mirmaj moja gratulujeme sme na to podobne, dnes sme 1. den domka este pojdeme na navstevu ale uz budeme spinkat len domka tak sa tesim

kvietok121
2. jan 2011

@katulkaaaaaa moja aj my sme dnes na to tak ako vy matejko mi skoro o dasienka isiel prstek zodrat normalene krutil hlavickou a suchal si po nich

mirmaj
2. jan 2011

@akika722 to teda potešila ti poviem, zasa ja som vyšla z toho ako krava, ked som sa ozvala, lebo mm mi povedal či sa neviem nad to povzniesť no to teda neviem 😠
@kvietok121 aj ja sa nato teším, len neviem ako zvladne Tamka to že budeme len same doma, doteraz stále pozornosť viacerých ludí nosenie a tak, ale možno lepšie ako si myslím a bude rada, že nemusí kukať na všetkých a nebude nikto do nej hučať 😝

kvietok121
2. jan 2011

@barinkova tak to je tazke

kvietok121
2. jan 2011

@mirmaj toho nosenia sa aj ja bojim, ale nastastie tento tyzden mm robi tak volnejsie ze bude odbehovat do roboty ale na kratsi cas tak to hadam nejako zvladneme

danulienka35
2. jan 2011

a takto svama chatujeme 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre