• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte,aj sa hlásim.Konečneee sa dostávame do starých koľají,boli tu mm deti,takže si viete predstaviť byt plný pubertiakov.Ja stále v kuchyni,nemala som vôbec čas na malého.Naučili ho na ruky,tak som zvedavá ako ho odnaučím :angry: Ku pc som sa dostala len večer a to som vás stihla len prečítať,bola som k.o.,išla som radšej ľahnúť.
Môj drahý ma včera prekvapil,dostala som k meninám poukážky na masáže a predplatil mi Mama a ja,už sa tešííííím. :sweat_smile:
Pozerám,že augustové detičky sú znova choručké( my,musím si zaklopať) sme zdravučký,vlastne sme ešte ani choručký neboli,ale nechcem to zakríknuť. Prajem vám všetkým skoré uzdravenie.

@akika722 spomínaš cviklu a červený moč,náš mal tiež niečo ako krv,ale v stolici na štedrý deň,bola som vyľakaná na smrť,hneď som si spomenula na teba.Svokra sa ma pýtala,či som nejedla cviklu,že to môže mať aj z toho.Deň predtým som jedla,len nedokážem pochopiť,ako sa to dostane do mliečka.Na druhý deň už nič nemal,tak som sa ukľudnila.

@alure Teda ja ťa obdivujem,koľko ty máš energie,dve deti a ešte chodíš cvičiť a k tomu modrý koník :wink: Ja si stále hovorím,že musím aj ja začať,fitko mám 3 minúty od nás.Potrebujem len nakopnúť.Ozaj nevadí tá zumba,keď kojíš?
@danulienka35 Dnes si tu ešte nebola,dúfam,že je malinká v poriadku.
4. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dúfam, že do 15 -steho trochu schudnem.
@katulkaaaaaa ked ho dám na brucho, tak zvracia do pár sekúnd. :cry: Najlepšie je ked spí, alebo je na rukách v miernom predklone. Teraz som ho odsala 2x za 10 minút :frowning2:
@memory97 no dnes má atb ešte len druhý deň.
4. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 Ozaj všetko naj k včerajším meninám :wink:
4. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :frowning2: držim palce nech ste rychlo zdravučky :frowning2:
4. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ahoj,ako drobček?
4. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 nie ja @groka ma s tym problm uRiška :frowning2: ale myslim že z aj papal cviklu určite to može byť s toho..ale časte piškanie :unamused: no neviem neviem..neprechladol?v tom blbom pčasi
4. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure to hej aj to treba
4. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly klop klop nie je chory, este nebol :slight_smile: tak sa tesim ale verim vam, ze ked mate chore deticky, je to tazke, tak prajeme nech sa z toho rychlo dostanu :slight_smile:
Ja sa chystam s malym von aspon na hodku, potom dostane prikr, prikrmy mu velmi chutia, v pohode spapa aj 150 g za par minut, vecer som mu skusala dat jablckove pyre a to tiez hltal o dusu, tak dnes vyskusam kasu, uvidim, aka bude reakcia :slight_smile:
4. jan 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
ahoj, dakujem, celkom dobre sa nam teraz dari, papa dost a aj prikrmy mu chutia, ale mliecko stale papa ked spi ... a vy ako?
4. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv moj dnes papal zemiačik s karelabom...hrozne mu to chutilo...spapal toho až až...a od jablčka sa mi 2x pokakal :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hehe, tak to je dobre, skusala si sladky zemiak? ja som mu ho vcera dala aj s mrkvou a to mu tiez velmi velmi chutilo
4. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv moj by zjedol aj mna keby mohol :grinning: a pri tom tu asi važi najmenej :sweat_smile:
to je super že aspon prikrmy mu chutia...ved je chlap tak čo bude na mliečku :grinning:
4. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv len klasicky zemiak :grinning: a mrkvička ale musim mu to rozšlahať s jeho mliečkom
4. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem maleho obliect a idem von, vecer vas docitam :slight_smile:
majte sa zatim
4. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ahoj no energiu mám niekedy aj na rozdávanie a niekedy som úplne k.o. ale to asi každá z nás :wink: ja som sa pýtala na to cvičenie a kojenie či tam nie je problém,ale ja v podstate nakojím a idem a potom kojím až neskôr,vraj to môže mať vplyv akurát na to že môže mlieko dostať nejakú kyslastú chuť...ale malý sa zatiaľ nesťažuje :wink:
@liba78 neboj nič moja,čo neschudneme do 15 teho schudneme neskôr :sunglasses: a do leta budeme vo forme ....hlavne sa držte a nech ste rýchlo zdravučký....
@kvietok121 :wink:
@akika722 ahoj moja vy sa máte ako?
4. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj,dik v pohode...zatial zdravy klop klop len Pati potahuje nosom
4. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak bežnej nádchy sa báť netreba :wink: hlavne že ste po tom pobyte v nemocnici ok a ty sa máš ako zlatko?
4. jan 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jéééj ja?pohoda,,bola som trochu chora..no pohoda :wink: chudneeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: druhy deň eéé sladke :grinning:
4. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nie to mm ma problem dnes rano mi to povedal,on jedol cviklu a toto vraj :unamused:
4. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robila som zemiakovu omacku a maly na mna tak pozeral ze som mu dala kusocek uvareneho zemiaka na lyzicku,no netvaril sa velmi spokojne :grinning:
@liba78 dufam ze to malemu rychlo prejde :frowning2:
4. jan 2011 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka som myslela že Riško...bude to z nej neboj :wink:
@katulkaaaaaa zemiakovu omačku?čo to je? :confused:
4. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: uvarene zemiaky vo vode,zahustene mliekom a nmukou,s volskym vajickom,nepoznas take?rychle a mnam :dizzy_face:
to moje dieta dnes spalo dva krat po pol hodine,,,,,des,,,
@alure tak som rada ze sa vazime a meriame az v polke januara,s chutou baby do cvicenia :slight_smile:
4. jan 2011 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj moj tak dnes spi..teda nespí...skoro nič :confounded:
4. jan 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát nám prišiel oneskorený ježiško od svokry :slight_smile: priniesol nám nuna buggy golfáčik.už sa teším na jar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je perfektný ,lahučký.malu som do neho posadila a ked som ju vybrala plakala, tak som ju musela dať späť,musela som sa s nou voziť po byte.tak sa teším :slight_smile:
4. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 to kde si našla taku svokru prosim ťa?
4. jan 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure my sme urobili chybu a chodí nám spať o deviatej :slight_smile: lebo ked sme ju dávali skor tak nám o polnoci vstala vyspinkaná,vysmiata :slight_smile: a musela som s nou buntošiť do 2-3 ráno.teraz sa pokušame posuvať,včera mi zaspala o 20:30.mm nebol doma,hned som mu volala že spí a on sa ma spýtal ,že čo som jej namiešala do čaju, ked sa mi podarilo ju uspať skor :grinning:
4. jan 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak to je super,ja si bez sladkého ani deň neviem predstaviť :slight_smile: ale to je asi tým že rýchlo spaľujem a potrebujem doplniť energiu :grinning: :grinning: (dobrá výhovorka,čo??)
Som rada že si ok :wink:
@katulkaaaaaa jasné dnes by to bolo určite hrozné :confounded: tesne po sviatkoch to u mňa určite bolo úplne desné :grinning: :grinning: :grinning: ale keď ja papám tak rada :slight_smile:

Idem dokončiť čínu,napapať sa a uložím aj Denisa trošku spinkať...potom návšteva
4. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by aj mňa zaujímalo ... že golfáčik od svokry :sweat_smile:

jaj, moje deťuchy spia, terezka dnes prvýkrát papala mäsko, všeeeeetko zjedla
4. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj moja, tak aj u mńa máš obdiv, čo sa aktvít týka, ja som rada, že som rada :grinning: ako robíš tú čínu?

4. jan 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok