♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
4. jan 2011

ahojte,aj sa hlásim.Konečneee sa dostávame do starých koľají,boli tu mm deti,takže si viete predstaviť byt plný pubertiakov.Ja stále v kuchyni,nemala som vôbec čas na malého.Naučili ho na ruky,tak som zvedavá ako ho odnaučím 😠 Ku pc som sa dostala len večer a to som vás stihla len prečítať,bola som k.o.,išla som radšej ľahnúť.
Môj drahý ma včera prekvapil,dostala som k meninám poukážky na masáže a predplatil mi Mama a ja,už sa tešííííím. 😅
Pozerám,že augustové detičky sú znova choručké( my,musím si zaklopať) sme zdravučký,vlastne sme ešte ani choručký neboli,ale nechcem to zakríknuť. Prajem vám všetkým skoré uzdravenie.

@akika722 spomínaš cviklu a červený moč,náš mal tiež niečo ako krv,ale v stolici na štedrý deň,bola som vyľakaná na smrť,hneď som si spomenula na teba.Svokra sa ma pýtala,či som nejedla cviklu,že to môže mať aj z toho.Deň predtým som jedla,len nedokážem pochopiť,ako sa to dostane do mliečka.Na druhý deň už nič nemal,tak som sa ukľudnila.

@alure Teda ja ťa obdivujem,koľko ty máš energie,dve deti a ešte chodíš cvičiť a k tomu modrý koník 😉 Ja si stále hovorím,že musím aj ja začať,fitko mám 3 minúty od nás.Potrebujem len nakopnúť.Ozaj nevadí tá zumba,keď kojíš?
@danulienka35 Dnes si tu ešte nebola,dúfam,že je malinká v poriadku.

liba78
4. jan 2011

@alure dúfam, že do 15 -steho trochu schudnem.
@katulkaaaaaa ked ho dám na brucho, tak zvracia do pár sekúnd. 😢 Najlepšie je ked spí, alebo je na rukách v miernom predklone. Teraz som ho odsala 2x za 10 minút ☹
@memory97 no dnes má atb ešte len druhý deň.

danulka3
4. jan 2011

@danulienka35 Ozaj všetko naj k včerajším meninám 😉

akika722
4. jan 2011

@liba78 ☹ držim palce nech ste rychlo zdravučky ☹

akika722
4. jan 2011

@katkavv ahoj,ako drobček?

akika722
4. jan 2011

@danulka3 nie ja @groka ma s tym problm uRiška ☹ ale myslim že z aj papal cviklu určite to može byť s toho..ale časte piškanie 😒 no neviem neviem..neprechladol?v tom blbom pčasi

kvietok121
4. jan 2011

@alure to hej aj to treba

katkavv
4. jan 2011

moj maly klop klop nie je chory, este nebol 🙂 tak sa tesim ale verim vam, ze ked mate chore deticky, je to tazke, tak prajeme nech sa z toho rychlo dostanu 🙂
Ja sa chystam s malym von aspon na hodku, potom dostane prikr, prikrmy mu velmi chutia, v pohode spapa aj 150 g za par minut, vecer som mu skusala dat jablckove pyre a to tiez hltal o dusu, tak dnes vyskusam kasu, uvidim, aka bude reakcia 🙂

katkavv
4. jan 2011

@akika722
ahoj, dakujem, celkom dobre sa nam teraz dari, papa dost a aj prikrmy mu chutia, ale mliecko stale papa ked spi ... a vy ako?

akika722
4. jan 2011

@katkavv moj dnes papal zemiačik s karelabom...hrozne mu to chutilo...spapal toho až až...a od jablčka sa mi 2x pokakal 😀 😀 😀

katkavv
4. jan 2011

@akika722 hehe, tak to je dobre, skusala si sladky zemiak? ja som mu ho vcera dala aj s mrkvou a to mu tiez velmi velmi chutilo

akika722
4. jan 2011

@katkavv moj by zjedol aj mna keby mohol 😀 a pri tom tu asi važi najmenej 😅
to je super že aspon prikrmy mu chutia...ved je chlap tak čo bude na mliečku 😀

akika722
4. jan 2011

@katkavv len klasicky zemiak 😀 a mrkvička ale musim mu to rozšlahať s jeho mliečkom

katkavv
4. jan 2011

baby idem maleho obliect a idem von, vecer vas docitam 🙂
majte sa zatim

alure
4. jan 2011

@danulka3 ahoj no energiu mám niekedy aj na rozdávanie a niekedy som úplne k.o. ale to asi každá z nás 😉 ja som sa pýtala na to cvičenie a kojenie či tam nie je problém,ale ja v podstate nakojím a idem a potom kojím až neskôr,vraj to môže mať vplyv akurát na to že môže mlieko dostať nejakú kyslastú chuť...ale malý sa zatiaľ nesťažuje 😉
@liba78 neboj nič moja,čo neschudneme do 15 teho schudneme neskôr 😎 a do leta budeme vo forme ....hlavne sa držte a nech ste rýchlo zdravučký....
@kvietok121 😉
@akika722 ahoj moja vy sa máte ako?

akika722
4. jan 2011

@alure ahoj,dik v pohode...zatial zdravy klop klop len Pati potahuje nosom

alure
4. jan 2011

@akika722 no tak bežnej nádchy sa báť netreba 😉 hlavne že ste po tom pobyte v nemocnici ok a ty sa máš ako zlatko?

akika722
4. jan 2011

@alure jéééj ja?pohoda,,bola som trochu chora..no pohoda 😉 chudneeeeem 😀 😀 😀 😀 druhy deň eéé sladke 😀

groka
4. jan 2011

@akika722 nie to mm ma problem dnes rano mi to povedal,on jedol cviklu a toto vraj 😒

katulkaaaaaa
4. jan 2011

baby robila som zemiakovu omacku a maly na mna tak pozeral ze som mu dala kusocek uvareneho zemiaka na lyzicku,no netvaril sa velmi spokojne 😀
@liba78 dufam ze to malemu rychlo prejde ☹

akika722
4. jan 2011

@groka som myslela že Riško...bude to z nej neboj 😉
@katulkaaaaaa zemiakovu omačku?čo to je? 😕

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@akika722 😀 uvarene zemiaky vo vode,zahustene mliekom a nmukou,s volskym vajickom,nepoznas take?rychle a mnam 😵
to moje dieta dnes spalo dva krat po pol hodine,,,,,des,,,
@alure tak som rada ze sa vazime a meriame az v polke januara,s chutou baby do cvicenia 🙂

akika722
4. jan 2011

@katulkaaaaaa privarok? 😀

akika722
4. jan 2011

@katulkaaaaaa aj moj tak dnes spi..teda nespí...skoro nič 😖

eis4
4. jan 2011

akurát nám prišiel oneskorený ježiško od svokry 🙂 priniesol nám nuna buggy golfáčik.už sa teším na jar 😅 😅 😅 je perfektný ,lahučký.malu som do neho posadila a ked som ju vybrala plakala, tak som ju musela dať späť,musela som sa s nou voziť po byte.tak sa teším 🙂

akika722
4. jan 2011

@eis4 to kde si našla taku svokru prosim ťa?

eis4
4. jan 2011

@alure my sme urobili chybu a chodí nám spať o deviatej 🙂 lebo ked sme ju dávali skor tak nám o polnoci vstala vyspinkaná,vysmiata 🙂 a musela som s nou buntošiť do 2-3 ráno.teraz sa pokušame posuvať,včera mi zaspala o 20:30.mm nebol doma,hned som mu volala že spí a on sa ma spýtal ,že čo som jej namiešala do čaju, ked sa mi podarilo ju uspať skor 😀

alure
4. jan 2011

@akika722 no tak to je super,ja si bez sladkého ani deň neviem predstaviť 🙂 ale to je asi tým že rýchlo spaľujem a potrebujem doplniť energiu 😀 😀 (dobrá výhovorka,čo??)
Som rada že si ok 😉
@katulkaaaaaa jasné dnes by to bolo určite hrozné 😖 tesne po sviatkoch to u mňa určite bolo úplne desné 😀 😀 😀 ale keď ja papám tak rada 🙂

Idem dokončiť čínu,napapať sa a uložím aj Denisa trošku spinkať...potom návšteva

majka35
4. jan 2011

no tak to by aj mňa zaujímalo ... že golfáčik od svokry 😅

jaj, moje deťuchy spia, terezka dnes prvýkrát papala mäsko, všeeeeetko zjedla

majka35
4. jan 2011

@alure ahoj moja, tak aj u mńa máš obdiv, čo sa aktvít týka, ja som rada, že som rada 😀 ako robíš tú čínu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre