• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
4. jan 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja teba a všetky ostatné :dizzy_face: ešte že vás mám kamošky z MK. Inak je sranda keď niekomu vysvetľujem napr. že Simonko je chorý, Semi bol v nemocnici, každý sa čuduje odkiaľ mám toľko kamošiek z rôznych kútov SR. A ešte keď spomeniem Janku z Mexika, nik nechápe :grinning: :grinning:
@jankasramka Ako sa máš ? Páčili sa Mateovi Tatry ?
4. jan 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 som rada že vas mam kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ste slniecka vsetky mamicky :wink: lasky
4. jan 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mi teba tiez si slniecko nase :wink:
4. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa babulky, piaty pokus vyšiel. Spí. Idem rýchlo páchať hygienu a spať. Dúfam, že nebude treba v noci odsávať. :unamused:
... asi som zakríkla, už počujem kašeľ :astonished:
4. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja nepouzivam avivaz vobec inak s tym jedenim je to pravda dobru nocku
4. jan 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dobru nocku moja neboj bude ok chudiatko male ja som sa tiez vcera bala a dnes je ok len zubky jaja co ribla nez zaspala
4. jan 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku maminky aj ja vas mam vsetky rada ja nemam ziadne kamosky len vas a som rada ze vas mam dobru nocku vam i drobcekom nech pekne vsetci spinkaju a nebuntosia a posielame im sladucke bozteky z uk papa
4. jan 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja padam bambulky moje krasne :wink:
4. jan 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: dakujeme :grinning: :grinning: a jasne, ze vas :grinning: :grinning:
ja som tiez dala silan pre babatka a ktory pouzivas, mne tak hrozne smrdia tie vsetky silany, iba klasicky levandulovy s vanilkou mi vonia :grinning:
krasna baculka:slight_smile: nasa:slight_smile:

@akika722 i my teba:slight_smile:

som sa este na chvilku zastavila, zistila som, ze nemame ozehlene, tak som doteraz zehlila :grinning: :grinning: :grinning: ja taaaak hrozne nerada zehlim, ale pre maleho vsetko :grinning:
dobru nocku a krasne snicky maminky a milaciky:slight_smile: a tiez vas mam veeeeeelmi vsetky rada:slight_smile:
4. jan 2011 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem moja idem hodit sprsku ,zubky ocistit a supky dupky do pelisku MAM VAS MOC RADA vsetky mamulienky :grinning:
4. jan 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, všetkým chorým augustovčatkám želám rýchle uzdravenie :wink:
@memory97 ja používam aviváž úplne od začiatku Persil sensitive a nevyhádzala sa mi ešte ani raz :wink:
@akika722 tiež si nemyslím že choroby detičiek nesúvisia s kojením, naša Tamka bola na MM len 2 týždne a chorá ešte nebola ani raz, soplíky nič....klop klop klop, dúfam že to nezarieknem lebo by som ani nevedela čo s ňou :frowning2:
@liba78 ja tiež často spomínam kamošky z MK a všetci sa čudujú odkiaľ poznám toľko mamičiek čo majú približne tak staré dieťa ako naša Tamka :grinning:
@danulienka35 som rada že už ste OK a Chiarka zasa papá ako treba :wink:
5. jan 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ty si tak užívaš nové bývanie že si na nas aj zabudla? :grinning: alebo ešte nemáš vybalené chúda a trápiš sa s tým? :frowning2:
5. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 gratulujeme k 5.mesiačikom :grinning:
5. jan 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahoj ja dávam od 3 mes lovelu a zatial sa mi nevyhádzala :slight_smile:
5. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 všetko najlepšie Samkovi k 5 tim mesiačikom :slight_smile:veľa zdravíčka hlavne prajeme!
@liba78 všetko naj moja ku krásnym narodeninkám prajem !
@mirmaj ahoj dobré ráno moja.
@jankasramka vy sa máte ako? dlho som tu nebola tak ani neviem ako ste sviatkovali na SK,ako Mateo a proste čo máte nové....
@danulienka35 som rada že je už Chiara ok :wink: teším sa na vás obe a dúfam že nám to výjde a stretneme sa čoskoro na plávaní....
5. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj myslis persil sensitive s avivazou? Ja som ho raz skusila (praskovy) a maly sa mi vyhadzal, ale zas bol malinky, tak mozno aj preto. Pouzivam persil sensitive gel a skusila som silan pre babatka, tak dufam, ze maly bude v pohode...
@eis4 lovelu som pouzivala na zaciatku, ale zdala sa mi slaba na fliaciky:frowning2:
@akika722 blahozelam uz ste v okruhlych:slight_smile:
@liba78 vsetko najlepsie:slight_smile:

5. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 gratulujem Semimu k 5. mesiacikom :wink:
@liba78 vsetko najlepsie k narodeninkam...uzi si to!!! :sunglasses:
5. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 cele som to doplietla :stuck_out_tongue_closed_eyes: používam Persil sensitive prací gel a dávam aj aviváž Silan sensitive natural :grinning: :grinning: ale fliačiky mi zostávajú aj s príkrmou aj s kaky, teraz som kúpila vanish tak som namočila a poobede to hodím do práčky uvidím či to pustí, lebo už máme skoro všetky body špinavé od mrkvičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aj ja sa pripájam všetko naj a hlavne veľa zdravíčka :wink:
5. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj vanish by ti mal pomoct...aj my mame vsetko od mrkvy, spenatu, brokolice...ale niekedy staci aj lanza mydlo...aspon nam :unamused:
5. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tiez prajeme s kajkom vsetko najlepsie oslavencom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :slight_smile:mne na flaky ucinkuje pertilex, kupujem to v DM-ku, je to taka mala krabicka pri praskoch. Na krabicke je, ze je to bielidlo, ale ja to pridavam bud ku gelu, ked som leniva to namocit, alebo veci namocim s troskou toho a fliaciky idu pekne dolu, akurat od babanu nie:frowning2: Na kaku skus naliat vanish pred pranim a supnut do pracky, mne to zatial stale vypralo, ale po tom perlitexe idu pekne dolu fliaciky aj zo starsej kaky,aj s vanishom.

5. jan 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ale myslím aviváž.ja používam lovelu aj prášok aj aviváž :slight_smile: ked mám fliačiky(pokakané atď.) tak najprv dám do práčky na pol hodku s persilom a potom tam doložím ostatné prádlo a dám lovelu aviváž aj prášok:slight_smile: a dám normálne pranie :slight_smile:
5. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jaj ale mi ešte nedokrmujeme,doktorka nám zakázala lebo malá ma aj tak vyše 8 kg takže s mrkvičkou a ..... ešte nemám skusenosti :slight_smile:
ale ked sme boli u svokry tak ona pridávala silan pre deti a v pohode :slight_smile:
5. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a potieraš to hned alebo až ked to ideš prať?
5. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj s lanzou hned...a necham vo vedierku a ked neperiem v ten den alebo na druhy tak aspon v rukach preperiem ten flak a necham tak az do prania... :astonished: ja leniva som na pranie, veci ma tolko ze mi staci prat raz za 7-8 dni takze kym nemusim neperiem...lebo co poprat je najmenej ale potom zehlit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 asi este kojis, ked zakazala. Malinka je teda riadny hlados:slight_smile: ale to je dobre, hlavne nech nam len rastu a priberaju a su zdravucke :wink:
Ja som leniva na predpieranie :wink: ja to len nahadzem, dam prasok a musi to vyprat samo :grinning:

5. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok