♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
4. jan 2011

@danulienka35 😵 😵 😵 😵 😵 :-*

liba78
4. jan 2011

@akika722 aj ja teba a všetky ostatné 😵 ešte že vás mám kamošky z MK. Inak je sranda keď niekomu vysvetľujem napr. že Simonko je chorý, Semi bol v nemocnici, každý sa čuduje odkiaľ mám toľko kamošiek z rôznych kútov SR. A ešte keď spomeniem Janku z Mexika, nik nechápe 😀 😀
@jankasramka Ako sa máš ? Páčili sa Mateovi Tatry ?

akika722
4. jan 2011

@liba78 som rada že vas mam kočky 😵 😵 😵

danulienka35
4. jan 2011

@liba78 ste slniecka vsetky mamicky 😉 lasky

danulienka35
4. jan 2011

@akika722 mi teba tiez si slniecko nase 😉

liba78
4. jan 2011

pa babulky, piaty pokus vyšiel. Spí. Idem rýchlo páchať hygienu a spať. Dúfam, že nebude treba v noci odsávať. 😒
... asi som zakríkla, už počujem kašeľ 😲

hajatanufus
4. jan 2011

@memory97 ja nepouzivam avivaz vobec inak s tym jedenim je to pravda dobru nocku

danulienka35
4. jan 2011

@liba78 dobru nocku moja neboj bude ok chudiatko male ja som sa tiez vcera bala a dnes je ok len zubky jaja co ribla nez zaspala

hajatanufus
4. jan 2011

dobru nocku maminky aj ja vas mam vsetky rada ja nemam ziadne kamosky len vas a som rada ze vas mam dobru nocku vam i drobcekom nech pekne vsetci spinkaju a nebuntosia a posielame im sladucke bozteky z uk papa

danulienka35
4. jan 2011

i ja padam bambulky moje krasne 😉

memory97
4. jan 2011

@danulienka35 😀 😀 dakujeme 😀 😀 a jasne, ze vas 😀 😀
ja som tiez dala silan pre babatka a ktory pouzivas, mne tak hrozne smrdia tie vsetky silany, iba klasicky levandulovy s vanilkou mi vonia 😀
krasna baculka🙂 nasa🙂

@akika722 i my teba🙂

som sa este na chvilku zastavila, zistila som, ze nemame ozehlene, tak som doteraz zehlila 😀 😀 😀 ja taaaak hrozne nerada zehlim, ale pre maleho vsetko 😀
dobru nocku a krasne snicky maminky a milaciky🙂 a tiez vas mam veeeeeelmi vsetky rada🙂

danulienka35
4. jan 2011

@memory97 dakujem moja idem hodit sprsku ,zubky ocistit a supky dupky do pelisku MAM VAS MOC RADA vsetky mamulienky 😀

mirmaj
5. jan 2011

dobre ranko, všetkým chorým augustovčatkám želám rýchle uzdravenie 😉
@memory97 ja používam aviváž úplne od začiatku Persil sensitive a nevyhádzala sa mi ešte ani raz 😉
@akika722 tiež si nemyslím že choroby detičiek nesúvisia s kojením, naša Tamka bola na MM len 2 týždne a chorá ešte nebola ani raz, soplíky nič....klop klop klop, dúfam že to nezarieknem lebo by som ani nevedela čo s ňou ☹
@liba78 ja tiež často spomínam kamošky z MK a všetci sa čudujú odkiaľ poznám toľko mamičiek čo majú približne tak staré dieťa ako naša Tamka 😀
@danulienka35 som rada že už ste OK a Chiarka zasa papá ako treba 😉

mirmaj
5. jan 2011

@vladka84 ty si tak užívaš nové bývanie že si na nas aj zabudla? 😀 alebo ešte nemáš vybalené chúda a trápiš sa s tým? ☹

mirmaj
5. jan 2011

@akika722 gratulujeme k 5.mesiačikom 😀

eis4
5. jan 2011

@memory97 ahoj ja dávam od 3 mes lovelu a zatial sa mi nevyhádzala 🙂

alure
5. jan 2011

@akika722 všetko najlepšie Samkovi k 5 tim mesiačikom 🙂veľa zdravíčka hlavne prajeme!
@liba78 všetko naj moja ku krásnym narodeninkám prajem !
@mirmaj ahoj dobré ráno moja.
@jankasramka vy sa máte ako? dlho som tu nebola tak ani neviem ako ste sviatkovali na SK,ako Mateo a proste čo máte nové....
@danulienka35 som rada že je už Chiara ok 😉 teším sa na vás obe a dúfam že nám to výjde a stretneme sa čoskoro na plávaní....

memory97
5. jan 2011

@mirmaj myslis persil sensitive s avivazou? Ja som ho raz skusila (praskovy) a maly sa mi vyhadzal, ale zas bol malinky, tak mozno aj preto. Pouzivam persil sensitive gel a skusila som silan pre babatka, tak dufam, ze maly bude v pohode...
@eis4 lovelu som pouzivala na zaciatku, ale zdala sa mi slaba na fliaciky☹
@akika722 blahozelam uz ste v okruhlych🙂
@liba78 vsetko najlepsie🙂

evanns
5. jan 2011

@akika722 gratulujem Semimu k 5. mesiacikom 😉
@liba78 vsetko najlepsie k narodeninkam...uzi si to!!! 😎

mirmaj
5. jan 2011

@memory97 cele som to doplietla 😝 používam Persil sensitive prací gel a dávam aj aviváž Silan sensitive natural 😀 😀 ale fliačiky mi zostávajú aj s príkrmou aj s kaky, teraz som kúpila vanish tak som namočila a poobede to hodím do práčky uvidím či to pustí, lebo už máme skoro všetky body špinavé od mrkvičky 😝

mirmaj
5. jan 2011

@liba78 aj ja sa pripájam všetko naj a hlavne veľa zdravíčka 😉

evanns
5. jan 2011

@mirmaj vanish by ti mal pomoct...aj my mame vsetko od mrkvy, spenatu, brokolice...ale niekedy staci aj lanza mydlo...aspon nam 😒

katkavv
5. jan 2011

ahojte,
tiez prajeme s kajkom vsetko najlepsie oslavencom 😝

memory97
5. jan 2011

@mirmaj 🙂mne na flaky ucinkuje pertilex, kupujem to v DM-ku, je to taka mala krabicka pri praskoch. Na krabicke je, ze je to bielidlo, ale ja to pridavam bud ku gelu, ked som leniva to namocit, alebo veci namocim s troskou toho a fliaciky idu pekne dolu, akurat od babanu nie☹ Na kaku skus naliat vanish pred pranim a supnut do pracky, mne to zatial stale vypralo, ale po tom perlitexe idu pekne dolu fliaciky aj zo starsej kaky,aj s vanishom.

eis4
5. jan 2011

@memory97 ale myslím aviváž.ja používam lovelu aj prášok aj aviváž 🙂 ked mám fliačiky(pokakané atď.) tak najprv dám do práčky na pol hodku s persilom a potom tam doložím ostatné prádlo a dám lovelu aviváž aj prášok🙂 a dám normálne pranie 🙂

eis4
5. jan 2011

@memory97 jaj ale mi ešte nedokrmujeme,doktorka nám zakázala lebo malá ma aj tak vyše 8 kg takže s mrkvičkou a ..... ešte nemám skusenosti 🙂
ale ked sme boli u svokry tak ona pridávala silan pre deti a v pohode 🙂

mirmaj
5. jan 2011

@evanns a potieraš to hned alebo až ked to ideš prať?

evanns
5. jan 2011

@mirmaj s lanzou hned...a necham vo vedierku a ked neperiem v ten den alebo na druhy tak aspon v rukach preperiem ten flak a necham tak az do prania... 😲 ja leniva som na pranie, veci ma tolko ze mi staci prat raz za 7-8 dni takze kym nemusim neperiem...lebo co poprat je najmenej ale potom zehlit ☹ ☹ ☹

memory97
5. jan 2011

@eis4 asi este kojis, ked zakazala. Malinka je teda riadny hlados🙂 ale to je dobre, hlavne nech nam len rastu a priberaju a su zdravucke 😉
Ja som leniva na predpieranie 😉 ja to len nahadzem, dam prasok a musi to vyprat samo 😀

memory97
5. jan 2011

@evanns 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre