♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. jan 2011

@danulienka35 je to horor

kvietok121
5. jan 2011

@liba78 inac moja vsetko naj a drzkajte sa

kvietok121
5. jan 2011

@liba78 inac tu je o tej lampe a je tam napisane ze 4 - 10 min aj pri novorodencoch, http://bioptron-lampy.com/o-bioptrone/postup-pr...

danulienka35
5. jan 2011

@kvietok121 to ti verim ☹

kvietok121
5. jan 2011

@danulienka35 ach jo tak tam hrozne kasle ☹ ☹ ☹

akika722
5. jan 2011

baby ako drobci?????

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 nas spinka uz od pol osmej ale stale tam kasle a zaplace a zase spinka

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 chudatko male ☹ držte sa mojko ☹


som hladnááááááááááááááááááááááá 😠

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 ani nevrav a po dnesnom vysetreni skoro nic nemozem ach jo

danulienka35
5. jan 2011

@kvietok121 chudiatok male vydrzkaj moja bude ok neboj je mi to luto ☹

hajatanufus
5. jan 2011

ahojte maminky ako sa mate? ja som bola dnes zase taka unavena ze som si musela poobede lahnut s detmi ja avivaz nepouzivam a na pranie ariel tie gelove saciky tu asi detsky prasok ani nie je ale s arielom som spokojna banan vyjde az po niekolkych asi 20 praniach
@akika722 vsetko najlepsie malemu k 5. mesiacikom hlabne veeeeeeeeela zdravicka ale to rychlo ubieha nedavno mali este len 3 a teraz uz 5
@liba78 vsetko najlepsie k narodeninam vela zdravia stastia a lasky neboj maly sa z toho dostane drzime palceky a prajeme skore uzdravenie
@kvietok121 ja viem je to tazke pozerat na dieta ako sa trapi ale neboj budete zase v poriadku za par dni to prejde neboj posielam matejkovi a jurkovi bozteky od nasich bab na uzdravenie

kvietok121
5. jan 2011

@hajatanufus dakujem uz sme ich prijali potesili

mirmaj
5. jan 2011

@kvietok121 na akom si bola vyšetrení? 😒
@akika722 ty si to zobrala poriadne vážne, musím si brať z teba inšpiráciu, neviem čo si oblečiem v sobotu nato privítanie 😠

kvietok121
5. jan 2011

@danulienka35 dakujem si zlata

kvietok121
5. jan 2011

@mirmaj kvoli alergii ani ti nenapisem co vsetko mi este zistili a ze to vsetko zacina travenim takze si mam upravit travenie a ze by sa to malo zlepsit takze prechadzam na bezlepkovu, bez sldkosti, bez mliecnych vyrobkov ... atd, proste budem na zelenine, na vyvaroch ryzi, hov mase, jablkach, banane ....

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 je vyuz mate 5 mesiacov gratulujemeeeeeeeeeee

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 čo to moja?čo som prehliadla?čo sa stalooooooooooo????????
@hajatanufus dakujeme 😵
@mirmaj musim moja,už musim 😒

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 😵 😵 😵 dik moja

danulienka35
5. jan 2011

@kvietok121 neni zac moja viem co to je

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 bola som kvoli ekzemon na vysetreni pretoze sa mi to strasne rozsirilo a zhorsuje sa to dr nepomahaju tak sme boli v biorelaxe na takom vysetreni ....

katulkaaaaaa
5. jan 2011

AHOJTE
@liba78 gratulujem k narodeninam,jurko uz lepsie?dufam ze vam to neprejde do zapalu ako nam ☹
@akika722 uz dodrzujes stravu?mi sme dnes mali same navstevy som nemala cas jest a teraz by som si dalááááá

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 a zistili niečo?

akika722
5. jan 2011

@katulkaaaaaa jasnéééééééééééé...ale dnes som akosi hladnaa a boli ma hlava...včera som dala 250brušakov a dnes svalovka...ale dobry pocit 😀

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 ty brdo ze 250 klobuk dolu
chcers to vediet? takze acidita, plesne, candida, osteoporóza, helicobacter, streptokok A, chlamýdia, trachomatis, zanesené črevo, problem slezina, klby a atopica dermatica

katulkaaaaaa
5. jan 2011

@akika722 fuuu ti kokos ze 250...ja som dala 100 rano,a co som to citala uz nekojis?

mirmaj
5. jan 2011

@akika722 aj ja musím ale stále to akosi nedokážem, necvičím, stále žeriem, ešte máme koláče 😠 😠 dnes som trocha pohopsala na zumbu..toto..

https://www.youtube.com/watch?v=KPv8ZGrb78Y

ale inak žiadna aktivita, ešte aj teraz mm nalial červené vínko a doniesol syr tak som si samozrejme z neho zobla 😝
@kvietok121 chúda, tak to máš naozaj poriadne obmedzené ale ak ti to pomôže tak to asi stojí zato, uvdíš či sa to zlepší, ono taká zdravá strava určite neuškodí tak hádam ti to pomôže 😉

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a teraz po slovensky? 😅 nie všetko chapem ale 😲 😲 😲 😲 😲 a čo teraz?
@katulkaaaaaa dnes som ho "kojila 2x"a za 15minut so hladny...večer mi zaspi,už klop klop prespime celu noc,vstava rano okolo 7mej pocuca si jedno druhe/inokedy bol z toho syty/a do pol hodky stiahne 180ml ☹

akika722
5. jan 2011

@mirmaj priznavam,špehovala som temu https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/priberanie-po-porode-ako-schudnut/ 😅 a pridala som sa..je tam aj groka-prišla deň predo mnou 😀 ale motivuje to...fakt...a ja sa musim niečim motivovať...nejem vobec vobec sladke a nechyba mi 😲 dnes som večer jedla tuniakovy šalat ked mam na niečo chuť chrumem mrkvu 😅

kvietok121
5. jan 2011

@akika722 no proste mi napisali zoznam potravin co nemozem, velky prisun vody a po mesiaci uvidime ... inac ked sme to s mm studovali tak nam vyslo ze chyba vitamin D ... preto aj tie choroby takze musim brokolicu tekvicu mak sezam ... ostatne potraviny ktore sa davaju na vapnik nemozem

kvietok121
5. jan 2011

@mirmaj uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre