• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 urcite si nieco zhodila, nerob si z toho nic, vybehame, vyskaceme pri detoch:slight_smile: nase bude velmi akcne, ak bude po maminke:slight_smile: este raz dobru nocku.-)
6. jan 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
@danulienka35 idem aj ja kočky
pááááááááááááááááááááááááááááááá
@memory97 pekne snicky mojko a Davidkovi ako vzdy bosurku posielame :wink:
@akika722 i tebe a chalanom krasne nsicky prajem a pusinky tiez cmuk :wink:
6. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jedno akčne už mam ...aaa nič...no snad...nežerem,tak nech schudnem :grinning:
6. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence, my sme konecne v Ziline, sa tesim, ze budem mat cas na MK, lebo na vychode som len kukla, nieco popisala, ale citat nestihala :slight_smile: dufam, ze sa aklimatizujeme uspesne, aj ked neviem, kedy Tamarka pochopi, ze ju v ZA nema kto po rukach nosit :grinning:

my sme mali vcera 1x mrkvicku, no nic moc, ale mozno som ju mala urobi viac kasovitu a lepsie rozmixovat, dnes druhy pokus, tak uvidime :slight_smile: stale strasne pistie a skriekame a plac je tak strasne hlasny a nastojcivy, ze som z toho mierne zaskoncena, pride mi, ze drobec pochopil, ako pouzit svoj hlas a donutit nas, urobit, co chce :grinning:

ozaj, chcem sa spytat, stavaju sa uz aj vasi drobcovia na nohy? namiesto na sedenie sa sponuje na statie a ked ju podopierame, tak sa strasne tesi :slight_smile: posielam foto :wink: a prajem vsetkym pekny den
7. jan 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko
@nanula1108 ja mám skúsenosti s prestrelením, ja som dávala Tamarke prestreliť ale skôr mala vtedy niečo cez mesiac a myslím že to nebolí vôbec, len sa zlakala ked je to strelilo pri ušku ale inak v pohode, ja som si tiež kedysi dávala prestreliť a nebolí to naozaj, takže mám to odskúšané aj na sebe :wink:
7. jan 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 aj my sa tak staviame na nohy, vtedy sa až tak šťastne usmeje kej môže byť hore :grinning:
7. jan 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak hlasim zhorsenie ale nastastie bez antibiotik v pondelok na kontrolu
@seagull2404 teda vy uz sami sedkate???? sikovnice
7. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ahoj jeje aky ste krasnucky no zlata je bambulka to nasa lenivka len sedi ako buchtucka :grinning:
7. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to mi je luto mojko snad mu to prejde rychlo budeme drzat palecky :wink:
7. jan 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 juuuj, drzim palce, nech sa to uz len zlepsuje, sami sedime, ale sa sami neposadime :slight_smile:, vydrzi tak len chvilu :slight_smile:
@danulienka35 dakujem, sediet ano, aj stat, najlepsie aj sama chodit :grinning:, ale prevalit sa, to nie, ani papat viac :frowning2:
@mirmaj jj, taka stastna je aj nasa, tak sa tak drzime, kym mi uz jejdu odpadnut ruky :slight_smile:
7. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 máte problem s papaním? ja mám pocit, že naša sa hrozne rozjedla, v noci papáme každé 3 hodiny ako ked bola batoľa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 no nasa je lenivka pretoci sa i sediet bude ale stat nechce vobec asi preto ze je sumo :grinning: velmi je tazka uz nam chyba malo do 9 kil :grinning:
7. jan 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 este ze sme sli, hned sa mi to nezdalalo a tak som sa vcera tesila ze zlepsnie a potom vecer som uz vedela ze je zle
7. jan 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no si urobila dobre mojko nech sa skoro uzdravite :wink: bude zas dobre uvidis :wink:
7. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ach jaj dufam ze sa to uz nezhorsi
7. jan 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 prajem rýchle uzdravenie moja :frowning2:
@danulienka35 vy budete mať už 9kg? no tak vy naozaj dobre priberáte :grinning:
7. jan 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 aj naša chce stále stáť,pritom sedieť este nevie,ja ju už nevládzem podopierať.ale piští od šťastia ked jej to dovolím :slight_smile:
7. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 budem drzat palecky neboj
@mirmaj hej ved ale toho spapame moja :grinning: a do nicoho sa uz nedame vsetky pyzamka mame nastrihunte lebo ju tlacia na pupok :grinning:
7. jan 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@danulienka35 dakujem baby tak sa o neho bojim, teraz chudacik zaspinkal moja laska
7. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky :grinning: :grinning: :grinning:

@seagull2404 už sedkate??? :astonished: mojmu lenochodovi sa nechce :grinning: Paťko mi už krasne sam sedel,ale nevadiiiiiiiiiiiiiii,máme kopec času :sunglasses:
@danulienka35 9kg??? :astonished: maš čo nosiť :wink:
7. jan 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to ti verim mojko i ja som sa o malu velmi bala je to normalne ze sa bojis :wink:
@akika722 ano 9 kil uz budeme mat a poviem ti na ruky dost :wink:
7. jan 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 čo to mojko?
7. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak ono je problem s papanim len z mojho pohladu, dlho sme pili len 130ml UM, ked sme odisli na vychod, mala sa "rozpapala" a vypila pravidelne 150ml, som sa tesila, ale posledne dni, v podstate od noveho roku sme sme spat na 130 ml, vacsinou papa velmi nervozne, vrti hlavou, olyzuje cumel a je problem, aby vobec vypila tych 130ml, dnes rano napr. po celej noci vypila len 100ml :frowning2:
tak som sa rozhodla, ze pojdem na zeleninky, ale zatial nas to velmi neoslovilo :slight_smile:
@danulienka35 panecky, my mame 7,37, ale zas nasa porodna vaha bola 2800 :slight_smile:, ale mas co robit, ked sa nosite, podopierate a pod.
@eis4 my sa s manzelom striedame, ale tiez niekedy nevladzeme, ked cvicime a ja chcem, aby sedela, tak ona sa zaprie o mna a postavi sa a potom huka, pisti, krici,...
7. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak sedkame ako sedkame :slight_smile:, ked ju posadim, tak sedi, ale sama sa este nevie dvihnut
7. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 moj tiež začina tak papať ale to pre zubky lebo tuhu stravu papa v pohode,no mliečko...otiera dasienka o cumel
7. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nasa porodna vaha bola 2,890
7. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 matejkovi nie je moc dobre a tak tu pri nom placem a neviem ako mam pomoct, snazim sa ho stale prikladataby vela pil
7. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 fiiiiiha, tak to fakt vela papate :wink: valibuk
@akika722 dlho uz papate tuhu stravu? ja akosi neviem trafit hustotu
7. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok