• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 cauky :grinning: to s tym mlieckom vyskusam,ale ked to budem mat vsetko vymixovane tak len primiesam nutrilon a hotovo?alebo mixujes uz zarobene um s tym?
8. jan 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak kolko vam spapaju teraz vase deticky?my davam len 3 den a to cca asi nejakych 30 ml spapa mrkva zemiak,viac som mu este nechcela dat adokrmila mliekom
8. jan 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka davam mrkvu od nasich zo zahradky a ked som ju chutnala, tak mi pride dost sladka, skusim to porovnat s karotkou, len si myslim, ze je to skor o tom, ze Tamarka nevie, co s tym ma robit, ked to uz ma v pusinke :slight_smile:
@akika722 myslim, ze mam tu najmensiu lyzicku, pouzivali sme ju uz od narodenia na kvapky, tak neviem, ale mozno skusim inu, s inym tvarom, mozno to pomoze, dakujem

Tamarka sa mi vyhadzala okolo krku, lepsie povedane tam, kde sa jej krk dotyka tej "dvojitej" brady, neviem, ako to opisat a neviem co s tym a pri jednom ocku ma stale lisaj a nejde dole, a mam aj kremik od koznej, je to stale take suche a cervene, mate nejake rady, co s tym?
8. jan 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ahooooooj ako detičky?
8. jan 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka do vymixovaneho dam um
8. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mi nedopil mlieko :astonished: neveriiiiiiiiiiim...ved on stale reve ked už nema :grinning:
8. jan 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si budem pisať sama zo sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :wink: prave som prisla mozeme pisat spolu,maly zaspal...na zabijacke kosa boli sme tam len hodinku a odtial svokre,mm musel premna prist autom tak sa vonku rozprsalo :unamused:
baby pouzivate znacku tupperware?ja som objednala na vianoce,a tak sa mi to zapacilo ze rozmyslam ze sa zaregistrujem a budem si pre seba za lepsie ceny...uz som napisala dvom babam a zatial sa mi nikto neozval,toto ja nechapem.... :angry:
8. jan 2011 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ta lyzicka je kovova alebo plastova?
my sme mali teraz velmi suche miesta na lickach a pouzila som telove mliecko od johnson baby ten zeleny natural a zmyzlo to:slight_smile: http://www.lekarna.cz/johnsons-baby-mleko-soothing-naturals-250ml/
8. jan 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahoooj,mna maly grcol :angry:
8. jan 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 samozrejme plastovu :wink: ja som skusala uz vsetko, zo zaciatku to aj z casu na cas zmyzlo, teraz to mas uz asi mesiac v kuse
8. jan 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ....vy sa už všetci prikrmujete? my ešte stále iba kojíme, som zvedavá čo nám povie dr. v utorok na poradni.
8. jan 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 my tiez len kojime
8. jan 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mne sa ta znacka tiez paci ale problem je nieco zohnat
8. jan 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to mliečko je bombasticke aj ja ho mam
8. jan 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslis bebu? my ju dnes testujeme, mam pocit, ze to grckanie je menej. Grcka, ale tak s rezervou:slight_smile: uvidime za par dni sa ukaze, ci sme dobre kupili:slight_smile:
8. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 este ma napadlo, ze dr. mi radila kupit krem od chicco, ale zial som to u nas v detskych predajniach nezohnala. je vraj tiez vyborny aj na zimu aj na problemiky. Osobne s tym skusenosti nemam.
Tak uz len musis byt trpezliva a budete pekne papat z lyzicky. My sme tiez mali zo zaciatku problemy, ale uz je to dobre.
8. jan 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 nieeee.to johsons baby natural..ja davam sunar um,z tutrilonu mal krče a moj grca tak či tak :unamused: sa bojim skusiť ine či by nemal zas krče a sunar mu hrooozne chutiiii/a nesmrdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nutrilon hej :grinning:
8. jan 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a nivea sos???detska?ta je na zimu super
8. jan 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 my skusame bebu, ta je tiez v pohode, tiez tak nesmrdi, ale mne celkovo ani nutrilon nesmrdel, to si necitila este ako smrdi HA nutrilon :grinning: :grinning: :grinning: ten johnson je skvely a super vonia:slight_smile: maly je po nom ako cukricek:slight_smile:

8. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 paťko papal nutrilon ar..viem :grinning:
8. jan 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 aj mi len kojime :slight_smile:
@kvietok121 moja ak zozenem dam ti vediet :wink:
8. jan 2011 o 18:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ja chcem :frowning2:
8. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ta stranka je super s tou keramikou a vselijakym umenim:slight_smile:
8. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som dnes kupila mliecko NUTRA defense tak uvidim ako jej bude chutit :wink:
8. jan 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 my prikrmujeme 5.den a tiez je to boj, som zvedava, kedy to pochopi, ze to nema jazykom tlacit von, ale dnu :grinning: ja to robievam tak, ze ju rozosmievam a ked ma otvorene usta, tak jej tam rychlo supnem lyzicku, inak totiz vytlaca jazykom lyzicku, taku silu ma v nom, potvorka :grinning:
ale dnes na zaciatku odmietala uplne, tak som jej dala polovicu mlieka a potom som do nej nieco natlacila. nakoniec dopila zvysok mlieka
podla mna ked dostanu nieco co im chuti, bude to lepsie :wink: nejake ovocie urcite zmastia len taky fukot :grinning:
8. jan 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bay hned ako sa stanem aj ja ich predajkynou urcite vam dam vediet a udeme vsetky kupovat za lepsie ceny :wink:
@memory97 myslis stranku www.sashe.sk ....tam som nasla vela nadhernych veci :slight_smile:
8. jan 2011 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja mam doma z toho vzorku:slight_smile:
8. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nieeeeeeeeee,aj ja chcem kojiť :frowning2:
8. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ano presne tu:slight_smile:
8. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok