♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 nie nutrilon, ale nutriton-to je na zahustenie materskeho mliecka a AR je na zahustenie nutrilonu.

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 a davas malej aj z nutrilonu aj zo sunaru, alebo iba rovno prejdes na sunar, ked spapka nutrilon?

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 mozes kludne je to do mliecka kludne ja som jej dala obycajny nutrilon a do toho AR,ano prejdem na sunar a ked ho nebude chciet vratim sa na nutrilon

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 skusim mu ho zajtra dat, ci sa to nezlepsi, ale aj tak pojdem s nim na vysetrenie, nech mam istotu.

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 radsej chod a budes kludnejsia a uz negrgcak?

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 teraz mi spapal 150ml nutrilonu a klop,klop zatial negrckal.

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 no super ake si mu dala obycajny nutrilon?

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 ano obycajny. Len az teraz som si vsimla, ze niektore obsahuju probioticke latky a ine zas nejake testovane latky. Hadam nutrilon je len jeden🙂

v noci mi negrcka, ale cez den ano a teraz sa to zhorsilo po tom ockovani. Od ockovania zacal opat☹

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 sa normalne bojim ockovania

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 bude dobre uvidis. My grcame od narodenia, raz bolo dobre, potom sa to zhorsi a teraz sa to pohorsilo az prilis podla mna☹

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 dobru nocku, idem do postele k mojmu milacikovi malemu🙂 boztek malinkej🙂

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 no nasa bola do teraz akcna ale uz spinka do rana i Davidkovi posielam pusinky aby maminku nezlobil a nechal vyspinkat dobru mojko 😉

akika722
9. jan 2011

@memory97 moja mate zuuubok????a ten nutriton je prašok?kolko sa dava?čo stoji?dava sa pri každom papani?už ma nebavi to grcanie

memory97
10. jan 2011

@akika722 nam to predpisala dr., ked som kojila. http://www.nutrilon.sk/sk/riesenie-kazdeho-prob... Stalo to v prepocte okolo 270 Sk. Ja si tie eurace nepamatam, ale Sk ano 😀 Ano je to prasok a davas to do mliecka, urobi sa take hustejsie a dava sa stale pred papanim a potom sa dava mliecko bud MM alebo UM.

memory97
10. jan 2011

@akika722 takze do UM sa dava AR a do MM sa dava nutriton. zubok uz je konecne vonku, ved sme boli plackavy uz ani neviem ako dlho a stale ma len kusal a slintal vlasy a bradu, ked bol na rukach🙂 Prasok si davaj pomaly, lebo sa ti vytvori tak hrozne husty gel podla navodu. Ja som davala tusim polovicne davky ako pisali.

jankasramka
10. jan 2011

@akika722
@kvietok121
@mirmaj baby ja som sa pytala na to sedenie nasej znamej- je detska rehabilitacna sestra. hovori ze jej casto pridu deticky co maju jeden rok a krivu chrbticu.
ze je to koli tomu ze ich davaju sediet alebo tiez z tych choditok. ze sediet moze dieta az ked si samo sadne- tak ako pisala akika.
lebo matea ked dam sadnut tak uz vie aj sam bez podpory ale nemam ho tak davat vobec ani s podporou.
ale niekedy je to fakt tazke lebo mam ten isty problem co vy ze ked je na bruchu alebo chrbte tak sa zlosti az kym ho neposadim na kolena... 😖

@memory97 aj nam sa uz prerezal prvy zubok;)

@akika722
@memory97 ked vam nepomoze ten nutriton tak mozno skuste tie lieky co som davala mateovi. ved on mal taky reflux ze nemohol spavat a cele dni preplakal a ked som skoncila terapiu tak otvtedy ani raz negrcol. fakt super.
takze ak budete chciet skusit tak vam napisem ako sa to vola- ale treba sa spytat lebo to je asi len na predpis....a liecba trva mesiac aj dva...

kvietok121
10. jan 2011

dobre ranko hrozna noc hrozna, 6 krat za noc ☹
@jankasramka takze ho nemozem drzat ani na kolienkach?

kvietok121
10. jan 2011

@memory97 tak aspon k tomu zubku gratulujeme a dnes sa drzte

akika722
10. jan 2011

kočky a sme v školke..učitelka mi dala čislo na mobil o hodku zavolam čo aako 😒

danulienka35
10. jan 2011

@akika722 pekne ranko no super a co pacilo sa mu tam zatial?

majka35
10. jan 2011

žienky ahojteeeee.... konečne sa môžem aj ja k vám pridať, som asi hnusná, ale normálne som sa tešila, že Barborka išla ráno do škôlky 😕 😀 😀 normálne nevládzem, dnes v noci mi bolo už z toho vyčerpania až zle, napínalo ma na vracanie ... ☹

@akika722 držíme silno palčeky, aby sa mu tam páčilo a povedz mi moja, ako ty to zvládaš s dvomi deťmi ... Barborka počúva z celého dňa tak maximálne 20 minút, ostatné je len o reve, kriku, odvrávaní, búchaní, skákaní

memory97
10. jan 2011

@jankasramka dnes rano som nasla dalsi prerezavaci zubok🙂 teraz hore🙂 dobre Jani, uvidim, co mi povie doktorka, dnes tam maju vela pacientov, tak dufam, ze si najde na nas chvilku s malym, lebo mi je ho luto ako ho to pali, ked sa mu vracia mliecko☹

@akika722 myslime na vas a cakame na spravu ako to zvladol maly 😉

memory97
10. jan 2011

dobre ranko🙂

alure
10. jan 2011

Dobré ránko babulky,aký ste mali víkend? Čo detičky ktoré boli choručké,ste už dúfam všetci zdravučký 😉
My sme trošku cez víkend odychovali,boli sme sa zrelaxnúť aj v Termálnom kúpalisku Horné Saliby....Denis sa vo vode cíti ako rybička čo ma veľmi teší 😀

alure
10. jan 2011

@akika722 určite bude Pati za hrdinu 😉 a krásne to zvládne...snáď ste už natrafili na dobrú škôlku
@jankasramka s tým sedením je to aj taak že keď je napr.vo vajíčku alebo lehátku?Ja si ho tiež občas dávam na kolienka,alebo pri cvičení ho chytím za rúčky a on sa pritiahne do sedu...a tak,ale že robím zle som nevedela ☹

Vy už všetci máte zúbky?

majka35
10. jan 2011

@alure závidím takýto víkend 🙂 ja sa trošku obávam termálnych kúpalísk, doteraz som vždy chytila nejakú pliagu 🙄

majka35
10. jan 2011

my zúbky nemáme a s tým zlostením to máme podobné ... na chrbátiku nevydrží, otáča sa na bruško, ale po minúte je už z toho unavená a nervózna ... tak trávime den pretáčaním ... a v lehátku mi tiež nevydrží bohvieako dlho

alure
10. jan 2011

@majka35 tak to je mrzuté :( ja som išla s Denisom len do nie horúcej vody ale tej do 30 C a bolo tam strašne veľa maminiek s bábatkami a celkovo kopec malinkých detičiek.To bola taká predpríprava pred kurzom plávania s bábätkami 🙂

majka35
10. jan 2011

@alure si ma navnadila, asi pôjdem cez víkend aj ja s deťmi trošku poplávať ... Barborka absolvovala svoj 1. plavecký týždenný kurz vo svojich 4 mesiačikoch

kvietok121
10. jan 2011

ahojte sme doma, takze horsie to nie je, trosicku lepsie, ale v stredu na poradnu nejdeme, ale zase v stvrtok sa mame ukazat ze tan kasel je hrozny ☹ ale aspon to nie je horsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre