♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. jan 2011

@majka35 😀 😀 😀
no ale to je fakt pravda 😉

kvietok121
10. jan 2011

@eis4 tak sme na tom podobne ale na nozicky sa nestaviame to nemame problem to este neobjavil

akika722
10. jan 2011

môj sa nechce pretačať ešte stale ☹

elina313
10. jan 2011

@akika722 fakt... no to príde neboj, môj sa zas tak točí, že nevie spať z tej vrtule čo má v riťke... stále spí na bruchu, lebo akonáhle zistí, že má priestor sa pretočiť, tak šup ho... vie sa aj naspäť na chrbátik, ale keď je rozospatý, tak sa ani nesnaží, len sa zajeduje... ja ho potom pretočím a za chvíľu šup a je na bruchu... no je to potvorka...
A čo nožičky vás už bavia ? Lebo Matúška nezaujímajú... 😒

eis4
10. jan 2011

v nedelu ideme malu krstit-kupila som jej čelenku nakrst,strašne je zlatá až by som ju spapala 🙂

kahlan1
10. jan 2011

@eis4 nádherná je uplne na zjedenie 🙂

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 ani my sa neviem otocit, len nabok to uz zvladneme, mozno to bude aj tym ze stale v postielke spinka obklopeny aj z jednej aj z druhej strany vankusom som zvedava dokedy, uz som skusala bez je z toh o nervozny on sa vzdy do jednej alebo drhej strany vzdy zaryje akokeby potreboval nieco na tvaricke citit 🙂
@eis4 zlati ste, kolko vlaskov budete krasne na krste

elina313
10. jan 2011

@eis4 krásna

kvietok121
10. jan 2011

baby ja viem ze som tu najproblematickejsia mamina furt nieco ale nema niektora (niezeby som vam to priala, ani nahodou) skusenost s bolestivou stolicou, gyn povedal ze hemoroidy nemam ... dakujem

seagull2404
10. jan 2011

@eis4 je naozaj prekrasna priceznicka 😉

jankasramka
10. jan 2011

@alure my sme boli na termalnych v dunajskejstrede ale jemu sa ta 30stupnova voda zdala studena.... v teplejsej bol potom vysmiaty....on sa doma kupe skoro v 40stupnovej. ak mu dam chladnejsou tak bo vode place.

s tym pobytom v lehatku a vajicku to nema byt miesto na celodenny pobyt. ze par hodin denne nezaskodi ale nema sa to prehanat. je to ine ako ked sedi normalne. pri sede si vraj nici chrbticu lebo ju pretazuje lebo este nema dostatocne vyvinute svaly... ale inak to len pisem co mi povedala, ak ma niekto ine zdroje - tak sem s nimi! 😝

seagull2404
10. jan 2011

@kahlan1 ako sa mate? dlho som tu nebola, tak neviem. ako papanie?

akika722
10. jan 2011

@eis4 náááádhernéééé zjedla by som ju hned 😀
@kvietok121 moja,čosi,niesi..aj ja som to riešila 😅 napiš do mexika js,poradi 😉

kvietok121
10. jan 2011

@jankasramka a jani co robis ked nechce lezkat ja sa snazim hrazdicku, lehatko hry na chrbatiku, v postielke rucicky prestriedat ale niekedy uz nic nezabera ... a dam si ju na kolienko, myslim ze keby som to poratala tak do polhodinky - hodinky sa zmestime

kvietok121
10. jan 2011

@jankasramka jani poradis mi prosiiiiiiiiiiiiiiiim

seagull2404
10. jan 2011

@majka35 mozno skusit zajst na dedinu nejaku sa popytat, ale na druzstvo 😉 kvoli tym bioveciam, tam by to ani nemalo byt velmi drahe 😉

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 to vazne myslela som ze zas vymyslam problemy ... ked to uz tak dlho trva a ja uz fakt neviem corobit

kvietok121
10. jan 2011

@seagull2404 kde kupujes bio???

majka35
10. jan 2011

baby, mm ma odfotil v sobotu, kuknite na tie moje kruhy pod očami a dole je moja Terezka ... ušatenko malinkaté 😅

seagull2404
10. jan 2011

@kvietok121 no, kedze som z vychodu, tak u svojej babky 🙂 alebo od susedov, co maju zvieratka na dvore, bud si kupim do zasoby, alebo mi nasi privezu, ked ide sem k nam, ale v okoli ziliny isto predavaju, co staviame domcek v ovciarku, tak je tam vela ludi, co maju ovecky a sliepocky a byvala starostka mi spominala, ze ked bude treba, urcite nieco predaju 🙂

kvietok121
10. jan 2011

@majka35 moja ja tam kruhy nevidim, ja som mala vacsie ako mas ty teraz ked som bola len manzelka, teraz radsej ani nehovorim o terajsich 🙂

majka35
10. jan 2011

😵 @akika722 napíš aj teraz, aké sme krásne a dostaneš po riti 😀

@seagull2404 budem musieť, len neviem, ako s mojími perúnikami sa dostanem ku domácim chovateľom

seagull2404
10. jan 2011

@majka35 jake kruhy? kde? ja tu svoju radsej nedam, ale to by si videla tie kruhy 🙂

oksu
10. jan 2011

a aký špenát kupujete?! mrazený neochutený alebo čerstvé listy špenátu?! Ďakujem

kvietok121
10. jan 2011

@seagull2404 aha zistujem kde kupt ked zasneme s prikrmami, take zemiacky a zeleninku mam od rodicov a svokrovcov ale hlavne masko

seagull2404
10. jan 2011

@majka35 no, mozno nejaky vikendovy vylet na farmu, mozno by ich to aj bavilo 😉 4rocnu urcite 🙂

majka35
10. jan 2011

@kvietok121 ja som pri terezke zostarla o 20 rokov, večne nevyspatá ... no ale vek je vek 😀

majka35
10. jan 2011

@seagull2404 práve surfujem po nete a hľadám farmy v blízkosti košíc

seagull2404
10. jan 2011

@kvietok121 ved to ti ani velmi vela netreba, ak to rezervujes len pre drobca 😉

idem ja do prace, mala uz aj tak odkvecla pri papani, tak aspon zabehnem do obchodu, kupit nejake nelatkove podbradniky, lebo je to des 😀

seagull2404
10. jan 2011

@majka35 nemusi to byt len farma, obyjacny dedinsky farmarik, co ma nejake kurence, morky a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre