• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
silwi vazne, musis zaparkovat na milimeter presne, prvy raz sme mali takeho experta, ze normalne meral kolko stojis od druheho auta a podobne
26. jan 2010 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale samozrejme aj tu plati, ze asi kto je mu ako sympaticky, lebo naposledy som sla na skuske s jednou pani a normalne som mala strach sediet v aute, som myslela ze nas niekde po ceste zabije, velmi zle sla ale urobila
26. jan 2010 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervy moje... u nas vyhadzovali aj za konstrukciu, teda jedneho chalana vyhodili... to sa uz tusim teraz neskusa
26. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po novom sa uz konstrukcia neskusa
26. jan 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ocko na jazdu poradil, ze hned ako si sadnem si mam ponastavovat zrkadielka, ze to spravi dojem na policajta a veru je pravda, ze potom ma az tak nesledoval a obcas cumel aj von oknom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: ja Ti veru v dobrom závidím, čo by som teraz za to dala dosýtosti sa vy..... :grinning: :sweat_smile:

evit: tak tie nervy Ti nezávidím, aká je dlhá u Vás jazda? u nás to bolo cca 2 minúty po BA
26. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcence :wink: ako sa dnes mame? Co nove? Ako bruska?

Mam otazku, da sa vam este spat na brusku, alebo uz je to neprijemne?
26. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi u nas to nepomaha u nas to musi byt samozrejmost

hali u nas je to 15-30 minut
26. jan 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tiez nie som extra soferka a skor ako neviem, sa bójim jazdit a neverim si..., ale chce to iba cvik, musim zacat...
26. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja praveze chcem strasne jazdit, ja by som aj bez vodicaku kludne jazdila, ale pri mojom stasti by ma urcite hned stopli policajti
26. jan 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halintoa, mas problemy zo zapchou, ze? Beries na to nieco?? Ja som mala tiez fest problemy a teraz sa to uz trochu upravuje, tak som rada :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ze soferovanie. No ja mam vodicak uz 8 rokov, ale nejazdim.. tiez mam strach a pritom som soferovala dobre...
26. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala zapchu pri malom, teraz nastastie nie
26. jan 2010 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, z čoho máte strach? :sweat_smile: :grinning: čím dlhšie nebudete jazdiť, tým to bude horšie.
26. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prisla som nakuknut

denisocka vitaj

evit, drzim palce nech zvladnes jazdu
26. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dakujem
26. jan 2010 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit: 15-30 minút????? to kam až idete?

janin: hej, mám, neberiem nič, snažím sa veľa piť, denne niekoľko porcií ovocia a zeleniny a nič... Včera som dokonca pila šťavu z jabĺk čo som strúhala do štrúdle, ale okrem toho, že som bola ako balón mi to nepomohlo :frowning2: .
Baby, ktoré potraviny zapekajú? Viem o čokoláde, ale tá mi teraz nechutí...
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ma pravdu, ja mam vodicak od 18 rokov teda uz 15-16 rokov a z toho uz dobrych 11 rokvo nejazdim, uz by som asi ani nevedela. Mne byva zle pri soferovani, tak ani nemozem
26. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa a neberies zelezo? z toho byvaju zapchy

skus pit kompotovu stavu
26. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali no kludne aj do nejakej vedlajsej dediny, pripadne mesta
26. jan 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po vsetkych moznych krizovatkach co tu su, kruhovych objazdoch a podobne
26. jan 2010 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,dufam že si neprehliadla že som to ja Tiriel :grinning:

halinota, vieš čo,včera som si dala tie zavarane slivky čo ste spomínali na večeru , tak možno sa to pohlo + papam teraz výživky , no a dala som si rano konečne turka , takže kým som dopila kavu,už som bežala .

bihan ako? dosť si ma včeras vystrašila s tým krvacanim :confused:
26. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis cozeeeee, no teda, ty inkognito :grinning: :grinning:

tak, dufam,ze uz je vsetko oki, tak zato si nemala maleho v pase :grinning:
26. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija , ja už na bruchu nespím,naposledy som spala v osudnu stredu v noci, ked mi trebalo čurať a našla som si na vecku krv, teraz spím už len na "polobruchu" ,ale čitala som tu jednu temu kde mamina písala,že spala do 7.mesiaca :confused:

ja si chcem dnes po 2 rokoch depilovať nohy,neviem či sa može,či od tej bolesti aj nepotratim :sweat_smile:
26. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze co si to tak dlho tajila, ty si tu taka vseobecne znama :slight_smile: , teda v dobrom myslim
26. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tirel, sa takto maskujes??? :grinning: som citala, ze si mala nejake problemy??? co bolo? ja som sa nevedela spatne prelistovat :(

Bihan mas pravdu, to si hovorim aj ja, ze coho sa vlastne bojim??? no asi nezodpovednych vodicov okolo :angry:
26. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri malom spala na bruchu skoro do 6. mesiaca a teraz uz na bruchu nespim, lebo po cisarskom som si odvykla uplne
26. jan 2010 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na bruchu tiez radsej nespim ani sa mi velmi neda, a niekedy ani na chrbte, takze tiz tak na polobruchu, proste sid am taky maly vankusik pod brusko a ten ma podopiera :grinning:
26. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pri soferovani bojim toho, zeby mi prislo zle a ohrozila by som aj inych ludia a tiez sa bojim aj nezodpovednych soferov
26. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že všeobecne známa ... :grinning: myslím že len tebe, a bihan ma pozna . ostane baby ma asi ako denisočku neregistrovali , obzvlašť baby witchky , ked ja som sa držala len anjelskej temy poslednu dobu . ale šak bosorka jak bosorka
26. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok