♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
10. jan 2011

idem aj ja ... vyvesiť prádlo, skultúrniť sa trošku a hajde po perúnika staršieho

akika722
10. jan 2011

@kvietok121 moja od čoho sme tu??????nerieš ved sme tu aj pre teba..ked mam niečo ja pomožete a podržite ma vy,zlatušikovia moji

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 keby som mohla tak ocenim vsetky baby na MK 😉

akika722
10. jan 2011

@majka35 ja hovorím že si kočica,,,a ten cukriček malynky...krasne
😀 😀 😀 to som si teraz prečitala že dostanem 😀 😀 😀
😠 začo?za pravdu? 😠 😀

akika722
10. jan 2011

@kvietok121 aj ja moja aj ja

mirmaj
10. jan 2011

@majka35 ty aká si kočica aj s terezkou 😉
@akika722 nič špeciálne, makový odvar poznáš to nie? 😀 😀 😀 😀

kvietok121
10. jan 2011

@majka35 nevsimla som si, jedine ze tym myslis ze vyzeras starsie ako v 18 tich 😉
@seagull2404 ja viem ze nie ale aj to malo aby som vedela kde kupit

jankasramka
10. jan 2011

@alure krasne fotky vo vodicke, nadherni ste. a ta postava- vyzeras uzasne.
ja som sa uz definitivne rozhodla od buduceho tyzdna zacinam chodit na spin. som tlsta jak prasa. strasne som doma pribrala:(((((((((

@kahlan1 vies co ma este napada? mamina mi kupovala od narodenia matea vsetky mozne casopisy o babetkach takze teraz citam tie haldy a kdesi som citala o problemoch pri prehltani u babetiek. znelo to podobne ako co opisujes....nepocula si o tom? ak budem mat poobede cas tak to pohladam lebo teraz vas chcem este rychlo docitat a musim upratat bo zachvilku pride navsteva

@katulkaaaaaa si si ista ze to bude zo stravy? mozno to bola len nahoda...ja som doma jedla kazdy den kapusty na kila a nic mu to nerobilo. dokonca som uz par krat pojedla aj chili a bol uplne v pohodicke. mozno sa trapis zbycne a plakal mozno koli niecomu inemu. zubky mu nejdu?

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 🙂

akika722
10. jan 2011

@mirmaj som si myslela 😀
@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 ja mirmaj groka a elinka už sme v teme chudnutie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 jaka tema vy ste sikulky vy budete take latocky na leto a ja jedina budem medzi vami vynikat inac 🙂

akika722
10. jan 2011

zlatíčka moje padáááám pre Paťka 😵
ozvem sa večer

jankasramka
10. jan 2011

@elina313 mateo uz cmula nozky. zacal si ich vsimat asi pred mesiacom. urcite aj tvoj matusko cochvila zacne...
@eis4 rozkesna je, nadherna!

@kvietok121 ked mateo nechce byt na brusku ani chrbte tak ho vezmem na ruky- chrvtom ku mne a hlavou dopredu a prechadzam sa s nim a on cumi na vsetko pripadne idem von v nositku. on chce byt stale vonku- to ma najradsej.ale inak ti moc neviem poradit lebo ja mam s tym tiez problem a podchvikou ho musim nechat sediet...

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@jankasramka jani ja neviem ale ked zjem nieco co nafukuje maly hned reaguje a reve,toto iste mi robila aj viki....zubky mu lezu urcite nervozny je neskutocne,len reve...dnbes mam z neho dost spi po pol hodinach ☹

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@kahlan1 ja tiez zatial len kojim,prikrmy zacnem davat od februara,maly mi pekne je z lyzicky lieky 😵 ale flasu nechce ani za svet...ani caj nic

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 dobre sme chceme byt chude ale jeme ako robotnici 😝
dnes som uz nevedela co s malym tak som si pustila nahlas hudbu a tancovala pred nim,sa smial nahlas....aspon som sa trochu rozhybala a maleho zabavila 😀

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@liba78 moja dnes som na teba myslela kde si stratena,som rada ze je jurkovi lepsie,uz bude len dobre uvidis 😉

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@majka35 maji zlate ste...terezka ako vyrastla...boze ale to letiiii

kahlan1
10. jan 2011

@jankasramka ahoj citali sme o tom ale nesedel nam ani jeden priznak

tam bolo ze dieta pije dlhsie ako 45 minut - nasej som stopovala v noci tak 100 stiahla za 3 minuty a aj cez den to netrva dlhsie ako 15 minut ked spinka,
potom ze pri dotyku na jazycek tieto deticky napina a nasu nie,

a bolo tam toho viacej si nepamat ale nic na nas nesedelo - bolo to teraz niekde v dietati tusim alebo mama a ja

ale vdaka ze na nas myslis

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@eis4 krasne dievcatko 🙂
no vidim ze tu vediem monolog,kde ste stratene zase?viki som uz bola zobrat zo skoly,maly spi v autosedacke naobliekany pod otvorenym oknom 😝

jankasramka
10. jan 2011

baby poznate niektora tuto hracku? mateovi to kupila moja segra a to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. tento reaguje na pohyb ale my mame rovnakeho co reaguje na zvuky. napr. ked hybe hrkalkou alebo sa rozprava. to je jeho najoblubenejsia hracka. je to neskutocne dobry vymysel. doporucujem vrele. vraj to kupila v dracikovi
http://deti.bazos.sk/inzerat/5838540/Macko-Pooh...

@kvietok121 odporucam. mne s tymto vydrzi velmi dlho hrat sa....aj ked sa mateo zacne zlostit a kricat a macko mu zrazu odpoveda spevom a mateo sa z toho rehoce 😀

kvietok121
10. jan 2011

@jankasramka presne to aj ja pripadne tancujem ked uz nic ale niekedy som uz taka unavena ze si sadkam a vezmen na kolienko a este si prosim tu druhu radu na to moje trapenie prosim

alure
10. jan 2011

@kvietok121 nie nie to som ti ani neradila do postele s Matejkom,len som spomenula kamošku ktorá nakoniec tak dopadla ☹
@jankasramka ja som sa cez sviatky tiež trošku prejedla,ale poctivo každý deň brušáky a začala som raz týždene latino dance fitnes 😉 ja som sa bála teplejšej vody aby sa Denis neprehrial,ale on sa aj doma kúpe zasev chladnejšej vodičke 🙂 nemá rád byť ani naobliekaný,a najradšej je holý 😉
@eis4 myslím si že sa obávať nemusíte že by došlo k prechladnutiu 🙂 treba skúsiť chodiť plávať,dokonca to podporuje imunitu

eis4
10. jan 2011

@kvietok121
@kahlan1
@elina313 díky baby 🙂

kahlan1
10. jan 2011

@seagull2404 prave sa stazujem je horsie ako zle ☹
a vy sa ako mate co nove?

kvietok121
10. jan 2011

@alure moja ani nevrav, nastastie sa toho bojim mat matejka v noci pri sebe - neskutocne sa hadzem dookola, mm to pozna, - aj ked mi to viaceri radia ze to by nam pomohlo ja to nechcem ☹

katulkaaaaaa
10. jan 2011

akurat citam co riesite...@kvietok121 dobre som pochopila,ze nechces aby si mala matejka v noci pri sebe?
ti poviem ze ten moj maly je dobre uz vycurani 😀 dam ho spat do postelky,a za take dve hodky je hore,hned ako ho dam do postele k nam spinka v momente....ja viem ze by som nemala ale mne sa nechce stokrat za noc stavat k nemu,takto len vytiahnem prso a spime...teda viete ako to myslim 😉

kvietok121
10. jan 2011

@katulkaaaaaa ja viem ze je to jednoduchsie ale tak ako som hore napisala ... nevyspala by som sa tiez raz som to skusala a stale som na neho kukala a bala som sa zaspat takto aspon ked sa zobudim a polozim do postielky hned zaspim do minuty ... aspon to je vyhodou aj ked tato noc bola hrozna od polnoci do piatej kazdu hodinu a potom o siedmej

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@kvietok121 aha uz chapem,ja zase problem zaspat nemam...ale zistujem ze simon zacina byt na mne zavisli z coho ja moc nadsena nie som viem ako to bolo u viki,nikam sme nemohli ist...des...ale na druhej strane si hovorim ze to trva tak kratko...potom budu radi ze idu prec ako viki teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre