♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
10. jan 2011

@katulkaaaaaa ved to ked ti to teraz vyhovuje treba robit ro co nam vyhovuje ... ja to iste robim s uspavanim na rukach, najprv som stresovala co budem robit ked ho uz nebudem vladat nosit a potom som si povedala to budem riesit potom, teraz ked zaspinka do 5 minut na rukach vacsinou tak preco by som ho mala nechat plakat v postielke no nie?

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@kvietok121 presne tak 🙂 vsetko zvladneme 😉

kvietok121
10. jan 2011

@katulkaaaaaa som zvedava kedy tu napisem baby ja uz nevladzem uspavat na rukach 🙂

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 zachvilku 😝 by ma zaujimalo kolko moj maly vazi...poradnu budeme mat az niekedy vo februari po kontrole s hrckou v ba...a tam este niesme objednany,zlozite to je 😵

eis4
10. jan 2011

@jankasramka zajtra ju asi idem kúpiť, 🙂 vyzerá to že by to malu mohlo zaujímať 🙂 lebo už neviem čo s nou ☹

eis4
10. jan 2011

@katulkaaaaaa naša tiež spí s nami asi od druhej.bola som velmi proti tomu ale už sme nevládali nosiť.takto nám prespí celu noc.zobudí sa len na papanie a spinká dalej 🙂

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@eis4 tie nase deturence dobre vedia co je to byt pri maminke 😉

eis4
10. jan 2011

@kvietok121 my ju tiež uspávame na rukách ale niekedy to trvá aj hodinu a je už velmi tažká ☹ svokra mi povedala že prečo sme ju tak naučili 😠 a čo som mala robiť ked malá bola hore aj 10 hod cez deň a furt plakala lebo bola unavená.mala som ju nechať tak?

kvietok121
10. jan 2011

@katulkaaaaaa tiez sme mali ist tento tyzden na poradku ale kedze sme chori tak nam ju zrusila takze sa vazenie preklada

eis4
10. jan 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 tak to ano🙂

kvietok121
10. jan 2011

@eis4 rozumiem ti aj ja som skusala postielku ale nepomohlo vydrzali sme dva dni viac sa nedalo plakaaaaaaaaal a takto zaspinka, aj ked na zaciatku chvilku poplace ale vacsinou za 5 pripadne 10 min zaspi ak viec, tak mame velmi zly dnik

eis4
10. jan 2011

@kvietok121 ten tvoj druhý problém-skušala si už glicerínové čapíky???alebo faktu masť a čípky(nie je to len na hemoroidy)mne to pomáhalo po porode som mala problém asi 2 mesiace ,tiež som nemala hemoroidy.

kvietok121
10. jan 2011

@eis4 nie neskusala nic

memory97
10. jan 2011

@kvietok121 vlhkost by mala byt medzi 40-50% pre deticky 🙂

@groka s grcanim mame to iste. Vyzivku zje a negrcka, troska z prikrmov, ale z mlieka dost☹

@akika722 nevadi, hipp ma zeleninu s ryzou od 4teho mesiaca🙂

danulienka35
10. jan 2011

ahojte bambulky 😉

memory97
10. jan 2011

@majka35 ja davam domacu a co nemame z domacej zeleninky, tak kupujem v supermarketoch, alebo kupujem mrazenu zeleninku a tu mu davam. Maskove prikrmy som kupovala, nech maly vyskusa vsetky maska🙂 niektore mu nechutili🙂

@luciana157 na krabickach s kasickou je vacsinou uvedene kolko kasicky maju spapat. Tusim na Hami kasickach to je pekne uvedene. Do 6 mesiacov by malo babo spapat zo 120 ml vody (do toho das kasicku) a od 6. mesiaca 2x tolko🙂 co sa mi zda dost na 6mesacne babo🙂

@mirmaj kuracie masko kupujem v bille🙂 v podstate sa ti nasi drobci tomu nevyhnu, skor ci neskor budu papat aj hypermarketove🙂 v tescu moc zeleninu nemaju, tak aj v CBA obchodoch. v CBA maju niekedy domacu zeleninku a ovocie🙂 len musis vystihnut, ked je cerstve🙂

memory97
10. jan 2011

@kvietok121 neskusala si papat slivky?

@majka35 krasne ste🙂 aj nam tak odstavaju uska🙂

memory97
10. jan 2011

@kvietok121 skus si precitat prispevky od annag, rano som citala a prave ona hovorila (o refluxe), ze ked sa babo castejsie budi, ze vobec to nie problem, ak si ho das k sebe do spostele🙂

memory97
10. jan 2011

@kvietok121 ahojky ako ste sa dnes mali?

seagull2404
10. jan 2011

@kahlan1 a co sa deje? ja to tu teraz neviem najst

my sme tiez "rucni uspavaci" ale sme kupili nosic a uspavame ju v nom, aspon nas uz neboli chrbat 🙂

Tamarka dnes aj vcera uz zjedla pol misticky mrkvicky 😀 akurat, ze ma teeraz problem sa vykakat 😢 😢 😢

danulienka35
10. jan 2011

@seagull2404 no este ze nasa je naucena na postielku sak by som prisla o ruky 😀

akika722
10. jan 2011

ahojte
taaaaak sme doma.že bol dobry len trošku ťažšie tam zaspaval 😒 dostal od uč čokoladky...nesiem ho je tma,idem pre neho je tma ☹ domov sme došli o 17tej bolo sme aj nakupiť a teraz šiel hajkať
@kvietok121 moja zlata,tie čipky su fakt dobre..davala som polku paťkovi a slivky?mam doma Paťko malo pije,nechce zapchu ma často ☹ potrebuješ sušene,treba ich rozvariť vraj vo vode rozmixovať a vypiť
a spanok?aj moj maly spal dllllllho pri mne,podotykam,nie na manželskej p.ale na klasickej,až od noveho roku sa mu pači v postielke..a ja sa v noci tiež hadžem..no to je taky inštinkt matky,ked by pri tebe spal,ver tomu že by si sa zobudila v tej polohe ako by si zaspala
@memory97 kolko ml na pol roka?moj teraz stiahol 240ml HUSTEJ DOSť HUSTEJ kaše 😅 😅 😅

akika722
10. jan 2011

babyyyyyyyyyy pomooooooooooooooc nema niekto dvd mickey mouse????????

seagull2404
10. jan 2011

@danulienka35 ja viem 🙂 mas to dobreeeeee, nasa zaspi v postielke sama len cez den, akonahle pride na uspavanie na noc, ani za svet, co uz, ak by som ju aj pracne ucila na ine zaspavanie, asi by mi to bolo na nic, lebo cakam, ze este pride zmena so zubkami
@akika722 my tiez pijeme 250 ml kase na noc 🙂

akika722
10. jan 2011

áááááááááá odkedy maleho nekojim,zaspava mi večer väčšinou na rukach,no zaspi do minuty dvoch 😀 /mlieko sa mi ešte trošku robi,dnes som kojila a potom som si spomenula že včera večer som jedla kapustovy šalat 😲 /nič mu nie je..no nenajedol sa s toho to len tak cucol zasmial sa,zas cucol zas usmev 😀

groka
10. jan 2011

@memory97 cim to asi mozno mliekom ja neviem

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 ja viem vsetci hovoria, ale problem by bol so uaspavanim a takto polozim lahnem a spim 🙂 to si mam ake cipky pytat v lekarni?

akika722
10. jan 2011

@kvietok121 glycerinove čipky..šiel vam kon?

kvietok121
10. jan 2011

@memory97 inac kde su tie clanky???

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 chvilu nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre