♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
11. jan 2011

@danulka3 adresa je Za plavárňou 1, a musím sa najskôr prihlásiť a zaradia nas do najbližšieho volného termínu, ale nejako februar marec by som chcela

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj V marci by som šla aj ja .Asi sa tam dnes skočím spýtať,či už nemajú plno.

katkavv
11. jan 2011

@kahlan1
ahoj, ako tak citam, vy ste sa tiez zhorsili s jedenim, my sme na tom podobne ako vy, uz nechce ani v spanku, uz mi to ide pekne na nervy :( je to teraz velmi tazke, plne ta chapem, mne napr. vcera spapal cca 400 ml mieka za cely den a to v spanku a este na obed cca 150 g prikrmu ... negrcka ti mala? mne maly zacal a kamoska mi hovorila, ze moze odmietat mlieko preto, ze sa mu vracia mliecko spat aj s kyselinou a paliho a boli ho to, tak preto to odmieta ... ja som volala svojej dr. ze grckanie sa zhorsuje, tak mi povedala, ze mam skusit nutrilon AR (ako tu uz baby pisali) ale moj ho nechce alebo sirup gastrotuss, tak mu skusam davat od vcera ten sirup uvidim ci sa to zlepsi.

Vo stvrtok ideme na prve ockovanie a to tiez ocakam nejake zmeny v spravani, tak uvidim a mozno pojdeme aj na sono, aby sa vylucil alebo potvrdil reflux, uvidime aku vahu mame po mesiaci ...

drzim palce, je to tazke a na nervy, ja tiez niekedy uz neviem, co :( :(

alure
11. jan 2011

@danulka3 ja kojím a s príkrmom začnem až v 6tom mesiaci.Čo sa týka príkrmov,tak ti určite na poradni Dr. povie kedy začať,kým bábo prospieva z tvojho mliečka,je zbytočné začať ak už nestačí MM tak určite začnite zeleninkou 🙂

seagull2404
11. jan 2011

@kahlan1 😖 😖 😖 a co prikrmy? lekarka to stale neriesi?
@mirmaj buete chodit na plavanie v za? kam? my nad tym tiez uvazujeme

danulka3
11. jan 2011

@alure Veď uvidíme,čo nám zajtra povie dr.,podľa toho sa zariadime,ak pribral,tak s príkrmmi počkáme.

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj
@seagull2404 čo keby sme išli spolu??????????

eis4
11. jan 2011

@danulka3 na sasinkovej je to len pre detičky 🙂 v takom domčeku,je tam aj tabula nad bránou.autom sa tam dostanes cez holého,do prava po bratislavskej ,potom do prava po sasinkovej smerom k mestu.tam to nájdes na pravej strane.dnes ti pozriem číslo domu.pojdeme okolo 🙂 potom dám vedieť

seagull2404
11. jan 2011

@danulka3 ved preto sa pytam 😀 a kedy idete? a kam? ja stale dufam, ze nasa bude mat vodicku rada, lebo zatial ju len toleruje 😖

alure
11. jan 2011

musím ísť k malému...plačká a je celý nesvoj ešte mu zmeriam teplotku,len dúfam že nebudeme chorý,budúcitýždeň máme ísť na preočkovanie
zatiaľ pa maminky

danulka3
11. jan 2011

@seagull2404 náš vodu zbožňuje,po kúpaní je u nás potopa 😀 Aj preto by som rada išla

mirmaj
11. jan 2011

@danulka3
@seagull2404 jasne kľudne môžme isť spolu, ja chcem ísť na to čo je na adrese Za plavárňou 1, bližšie ti to opísať neviem kedže až tak ZA nepoznám ale mm hej, lebo tam robil. Ty chceš asi kedy začať?

danulka3
11. jan 2011

@alure držkajte sa

seagull2404
11. jan 2011

@mirmaj viem, kde je za plavarnou, neviem kedy, len som citala, ze je to vhodne od 6 mesiacov, co bude v nasom pripade za mesiac, ale neviem, kedy maju zapis

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj Mne by vyhovoval tiež ten marec,bude už teplejšie,podľa toho ako budú otvárať kurzy

mirmaj
11. jan 2011

@seagull2404 určite sa treba zapísať skôr, lebo viem že sa tam dlho čaká, ale ja som čítala myslím že je to od 5 mesiacov nie? ale ja tiež chcem aj tak isť až ked bude mať 6-7 minimálne

mirmaj
11. jan 2011

@seagull2404 aj to je od 5 mes. čo si dala 😀 neviem či je to to isté ale ja myslím toto http://www.babyplavanie.sk/videogaleria

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj Vy ste o mesiac starší od nás ☹

eis4
11. jan 2011

idem ke kaderníčke 🙂 dufam že malá vydrží s tatinom 🙂

mirmaj
11. jan 2011

@danulka3 my na vás počkáme 😉

danulienka35
11. jan 2011

@alure no mne vecra neislo vobec 😠 aku ste mali nocku?

seagull2404
11. jan 2011

@mirmaj hej viem, som si ale hladala take vseobecne clanky o babyplavani, a tam ze ideal je 6 mesiacov, v celku mi je to ale jedno, to com som dala ja je ine, nez to, co si dala ty, to moje je o malo lacnejsie, ale je to zanedbatelna vec, kedy chces ist ty?

danulka3
11. jan 2011

@danulienka35 supeeer,tak v marci už budeme mať aj my pol roka,tak by to šlo.Čo ty na to @seagull2404 ??

alure
11. jan 2011

no malý práve zaspal,tak idem rýchlo niečo navariť.
@mirmaj,@danulka3 inak čo sa týka plávania,tak je vhodné dokonca už od 3 mesiacov...

Plavecké jasličky pre detičky vo veku od troch mesiacov do šesť rokov sú prípravkou na výuku plávania, formou radostnej hry a cvičení rodičov s deťmi vo vode, ktorá okrem prípravy na neskorší plavecký výcvik, tiež vhodne pôsobí na zdravý a všestranný vývoj dieťaťa a spestruje denný režim detí aj ich rodičov. Je tiež vhodným doplnkom rehabilitácie detí po niektorých úrazoch, alebo odchýlkou psychomotorického vývoja. Celá výuka je robená hravou nenásilnou formou. Inštruktorky za pomoci pesničiek, básničiek, hračiek a detských plaveckých pomôcok, deti naučia základným plaveckým zručnostiam, ktoré musí zvládnut každý, kto sa chce naučit plávať.

Detičky získajú kladný vzťah k vode, cit pre vodu, naučia sa vydychovať do vody, splývať na brušku a na chrbátiku, ponárať sa a orientovať sa pod vodou, čo im môže pomôcť zvládnuť neočakávané pády do vody. Tešia sa na pobyt a hry vo vode, zvyčajne lepšie jedia, spia a otužovaním sa posilňuje ich imunitný systém. Tiež si postupne a nenásilne zvykajú na kolektív detí a ľudí okolo seba, čo im ulahčí vstup do predškolských zariadení.
To som vám skopírovala zo stránky kde budeme chodiť my...

alure
11. jan 2011

@danulienka35 strašne zlú,malý je urevaný,usoplíkaný a dokonca má zvýšenú teplotku 🙂 práve aspal a v noci od 1 bol hore každú hodinu.Ráno o 5tej zvýskol ako by mu niekto ublížil ale rýchlo som ho utíšila...a vy ako?

mirmaj
11. jan 2011

@alure vy už spíte od rana 2x? my sa pokúšame práve prvý aj to neviem či úspešne, už ju nejdem ani ukladať ešte sa pol hodky pohráme ak nezaspala a pôjdeme von a dnes to dáme asi len na jedno spanie za deň uvidím 😒

seagull2404
11. jan 2011

@danulka3 jasne, jar bude super, aspon neprechladneme 🙂 a bude nas viac 🙂 a co teraz, treba sa nejak prihlasit?
@alure ja som povodne myslela, ze sa chodi od narodenia, ze deti reaguju na vodu perfektne, lebo sa citia ako v brusku, potom ma odradili ine clanky a neskor aj na oficialny weboch plavarni bolo ze az od 5. mesiacoch, tu v ZA urcite, co je skoda 🙂

danulka3
11. jan 2011

@seagull2404 Myslím,že na ich stránke je aj prihláška.Ak sa bude tak tak vrámci dnešnej prechádzky skočím kuknúť a večer dám vedieť.Zatiaľ sa majte,idem niečo ukuchtiť a potom vonku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre