♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
11. jan 2011

@memory97 dentalna hygienicka?? to existuje 😕 😀

katkavv
11. jan 2011

@kahlan1
ostatne vsetko papa lyzickou, a velmi pekne mu to ide, uz zje naraz aj 180 g 🙂
aspon nieco pozitivne 🙂

katkavv
11. jan 2011

@kahlan1 gratulujem k malemu levikovi - levici :P

alure
11. jan 2011

@kahlan1 GRATULUJEM a prajem z celého srdiečka bezproblémové tehotenstvo a všetko dobré.Juj ďaľší augustový miláčik a to by bol teda gól keby sa narodilo presne rok po Anetke 😉
@danulienka35 momentálne je drobec vysmiaty od ucha k uchu,cez deň si dosť pospinkal a teraz mi utekal mm kúpiť ten gélik.Boli sme radšej celý deň doma,aby sme to nezhoršili,a len soplík a trošku kýcha..ale aspoň to vychádza von.Môže byť že bol unavený aj z tej pol prebdenej noci ktovie...

alure
11. jan 2011

@seagull2404 potrebuješ papier (aspoň u nás) že môže bábo chodiť plávať,že nemá žiadnu chorobu ktorá by mola ohroziť jeho alebo iných účastníkov...a podobne
ano chodíme s ním plávať,máme to odskúšané už aj pri Oliverkovi a je to super,ak sa ti naskytne možnosť určite choďte 🙂 Ten dnešný spánok je na úkor včerajšej noci ☹

memory97
11. jan 2011

@seagull2404 ani ja som netusila, ze nieco take je🙂 kym sme nezmenili zubara, ani som nevedela co to je🙂 uz sa to rozbieha, kedze chcu mat ludia biele a krasne zubky🙂

danulienka35
11. jan 2011

@alure no asi hej neviem aj u nas tak isto vysmiata ako slniecko pridam foto

memory97
11. jan 2011

nepoznate niekto tuto stranku, alebo kvalitu tychto postielok? http://www.postielky-kose.sk/katalog.php?typ=13913

alure
11. jan 2011

@danulienka35 no pridaj foto aká je malá bambuľka spokojná 🙂
@memory97 my máme jednu z tých postielok a som spokojná 🙂 máme tu KUBA II so spúšťacou bočnicou.A ty čo by si chcela kúpiť? kôš alebo postielku?

kvietok121
11. jan 2011

ahojte ako ste sa mali??? my sme mali moje kolegyne z roboty

navsteva bola fajn, ako vzdy bol maly mrzuty, odisli, spal 5 min, teraz sa sam rozprava v postielke uz 10 min a vobec mu to nevadi ... ach jo taka som napalena 😠 tak ked je navsteva tak ho nosim a neviem co, a on mrnci, nikde ho nemozem polozit, potom si este aj navsteva musi sama vody naliat, odide polozim a on je ako anjel zeby nemal rad vela ludi?????

lji
11. jan 2011

@kahlan1 jej velmi velmi silno moc gratulujem 🙂 🙂

kvietok121
11. jan 2011

baby robila niekomu dr vyter z nosteka na bacily??? nas matejko stale kasle, tak asi ju poprosim ci by mu ho nepspravila, ako dlho to trva?

alure
11. jan 2011

baby práve bola na markíz v reflexe reportáž o chudnutí a cvičení po pôrode..skúsim to nájsť na webe a hodím link 🙂 laktačná poradkyňa tvrdila že sú štúdie ktoré preukázali že mliečko pred aj po cvičení chutí bábätku rovnako,že sa netreba obávať

lji
11. jan 2011

@kvietok121 toto robila mne saska. presne ako vravíš, návšteva si musi sama vodu naliať a ked odidu tak sašula je ok. ale robi mi to iba pri niekom, napr. pri svokre, tak som vydedukovala že jej niektorí ludia nemusia vyhovovať 😠

akika722
11. jan 2011

@kahlan1 no čo mojaMpiš piš piš nech mam čo večer čitať..no baby pati šiel spinkať,maly okupany dnes skooooro,o 7.30idem z domu 😲 umriem tam..ja a moja kondička 😲

kahlan1
11. jan 2011

@katkavv a ako dlho papate s lyzickou?

kahlan1
11. jan 2011

ahojte dakujem vam ze mi drzite palce 🙂

tak sme boli u tej pani a vedela len ze bola operovana na srdiecko ale ked ju pozrela hned povedala ze problem je mitralna chlopna co je...

ale ze to papanie nie je preto zeby ju nieco bolelo ze to nie je nic s tym ale odporucila nam napisat jednemu panovi ktory sa specializuje na urieknutia tak mu hned napiseme list.

kvietok121
11. jan 2011

@lji mne to robi pri vsetkych

@alure to ani nevrav, to potom by som musela cvicit, a ja sa teraz vyhovyram ze nemozem ( aj ked pravdupovediac sa mi nechce)

seagull2404
11. jan 2011

@alure aha, tak uvidim, ci mi tiez povedia, ze musim priniest potvrdenie; ked sa smiem spytat, ako chodite do tych aquaparkov s babatkom, v plienke? alebo ako? nejak nad tym uvazujem a neviem si to predstavit 😀 😀 😀
@kahlan1 waw 😖 a to ako nepapa, lebo je urieknuta? joooj, ja verim, ze nieco take je mozne, ja niekedy citim zlych ludi, hned mi beru energiu a boli ma potom hlava, ale take male babo, jooooj, drzim place

alure
11. jan 2011

@kvietok121 🙂 nevadí...do ničoho čoho sa musíš tlačiť nemá zmysel,počkáš si kým budeš mať viac síl
@seagull2404 máš normálne plienky na plávanie (DM babylov,hugies little swimmers) je toho dosť na trhu a to zdravotné potvrdenie je dobré mať a myslím že by si to mali žiadať v každom kurze,predsa len aj ja budem spokojnejšia ak viem že sú všety bábätká ok,aj keď v rámci plávania v aquaparku alebo nejakom termále nemám žiadnu šancu vedieť či sú všetci účastníci ok.
@akika722 tak ako ? cvičenie ? Pai v škôlke aj dnes ok?

kahlan1
11. jan 2011

@seagull2404 neviem uvidime, ten pan sa zaobera takymito vecami
tak ked to nie je nic take ze brusko boli alebo zaha neviem

seagull2404
11. jan 2011

@alure paaaaaaaaaanecku, ja som ale nevzdelana, s tymi potvrdeniami, to mas pravdu, hoc dnes sa za pad euriciek da vybavit cokolvek, snad ale nezodpovedne maminy na take veci s detmi nechodia 🙂

seagull2404
11. jan 2011

@kahlan1 jasne, ja som za, treba vyskusat vsetko, hlavne pre vlastnu spokojnost a clovek nikdy nevie, co zaberie 😉

danulienka35
11. jan 2011

@alure hodim len sa musim dostat k notebuku 😀

alure
11. jan 2011
seagull2404
11. jan 2011

@alure aku velkost pouzivate S, M, L? pozeram len na nete a som tu z toho trosku mimo, stale v uzase 😵

memory97
11. jan 2011

@alure chceli by sme drevenu postielku a tu prenosnu chceme predat 😉 u oboch rodicov mame uz postielky, takze nam je zbytocna🙂 v drevenej vydrzi maly aj cely den, ked zaspinka, ale v tej prenosnej akosi cez den nechce spinkat, tak by sme ju chceli "vymenit"🙂 Je pevna?

danulka3
11. jan 2011

@seagull2404 Ahoj,tak sa hlásim,ku plavárni sme ani nedošli,malý dnes nejak štrajkuje,nechcel spať v kočíku,tak sme sa museli otočiť domov.Ale na tej stránke je to celkom dobre napísané a je tiež potrebné to potvrdenie od lekára.Zajtra tam zavolám,či majú na marec ešte voľné miesta. 😉 http://www.babyplavanie.sk/najcastejsie-kladene...

@kahlan1 Gratuľujem ti k tej krásnej správe a držím palce. Anetka ti krásne priberá,už sa tým nestresuj,hlavne,že je spokojná.

alure
11. jan 2011

@seagull2404 ja som teraz kúpila babylove v DMke a veľkosť 4 od 7-13kg teda také aké používame aj plienky 🙂 ak pôjdeš do drogerie určite si vyberieš a majú napríklad aj v Tescu alebo Hypernove tie od Huggies
@memory97 my sme spokojný aj s cenou aj s kvalitou 🙂Ja som komplet výbavu (kočík,postielku,cestovnú postielku,autosedačku) kupovala v Pezinku a majú stránku aj na nete www.lacnejsie-nekupis.sk

alure
11. jan 2011

@memory97 pridávam jednu foto tej našej postielky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre