♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
26. jan 2010

denis 😀

denisocka
26. jan 2010

marija,kukaj,chcela som sa maskovať do 12tt kým prejdem rizikovým obdobým a par dni pred 12tt som v noci zakrvacala, alebo teda zašpinila čerstvou krvou,takže som bola 6dni v nemocnici, včera ma pustili. nevedia z čoho,ešte v sobotu som špinila na červeno,ale prestalo až po davke Kanavitu a dicynonu , tak už len doma trpnem,aby to zas neprišlo.

zuzana76
26. jan 2010

mna asi 2-3 dni pobolievali vajecniky a podbrusko, ale dufam,ze uz nebudu, ale to kvoli tym zimam, brrrr, ja uz chcem jar, ani poriadne hrube tehu gate nemam a zase kupovat nechcem take hrube, ked ich budem nosit mozno mesiac

zuzana76
26. jan 2010

denis ☹ , dufam, ze uz sa to nebude opakovat

marija
26. jan 2010

tirel, sorry 😀 som si zvykla na to Tirrel... no hlavne, ze vas pustili a ze to prestalo a ze je drobcek v poriadku. Budem drzat palce!!! A setri sa, aj ked pri malom sa to velmi neda 😀

Zuzanka aj mna obcas pobolievaju vajecniky a podbrusko. Vajecniky asi v obdobi kedy by som mala kramy ak by som nebola tehu a podrbusko z toho, ze maternica rastie 😀

bihan
26. jan 2010

Denis, ja už nič 😅 včera som trochu zakrvácala na červeno, potom ešte nejaké zvyšky odišli a dosť.. večer už nič.. dnes zase nič.. klasika 😀 Už ani neviem, či to vôbec mám brať všetko vážne 😝

Ja som šoférovala s malou do nejakého 8. mesiaca, potom sa mi stalo, že som na niečo myslela, skoro som vrazila do auta na kruháči 😅 a už som nesadla vyše roka za volant... potom len tak sporadicky a ako som začala chodiť s malou do MC, potom pracovať, tak to proste bez autíčka neide a nemám problém šoférovať kedykoľvek a kdekoľvek.. samozrejme, že nejaké škrabance boli, raz som vrazia nárazníkom pri cúvaní do toho prístrešku na košíky, určitého času som parkovala len tam, kde boli dve miesta, lebo parkovať cúvaním viem dokonale, ale zaparkovať priamo som sa naučila len nedávno 😀

marija
26. jan 2010

Bihan odisli zvysky? to som nechopila.... ale tiez si davaj na seba pozor!!! A kedy ides k Mudr?

zuzana76
26. jan 2010

ja by som asi tiez skocila k Dr. Bihan

bihan
26. jan 2010

Zvyšky krvi s nejakým kúskom.. nechcem zase zachádzať do nechutností 😀 .. a odvtedy nič.. k doktorke idem až v marci, v piatok som bola na UZV a všetko je v poriadku, tak to bude zase len nejaká kuleha.

marija
26. jan 2010

Bihan aha. Si ma normalne na chvilku zmiatla. No dufam, ze nic vazne. Ved pokial nic neboli a uz to aj prestalo, tak je vsetko ako ma byt 😉

janinna11
26. jan 2010

Hali kup si susene slivky a poriadne ich preplachni v horucej vode, mozes nechat aj par minut v nej postat, preplachnut ich musis, lebo su sirene... A skus vlakninu od Dr.Popov - Psyllium s roznymi prichutami kupis v lekarni za cca 3-4 eura. Nejakej kocke som to tu uz radila 🙂 ak mas rada vselijake semienka, slnecnica atd, tak najucinnejsi je lan, lanove semienka kupis v stanku so sus.ovocim, ale aj bezne napr v hypernove za nejakych 20-30 centov. Mne nepomahalo ani to, ked som si dala ovocny den a zjedla asi 6 jablk, 2 hrusky a par pomarancov a vypila 3 litre vody, proste nic!! Bola som ako balon a nezapla som ziadne nohavice!!! Tak som si kupila slivky, ale moze byt aj kompot ak mate a najma stava z neho, a tie lanove jedavam ja na chlieb s florou si to nasypem, mne to chuti, tebe nemusi, ale vyskusaj, ja uz teraz chodim viac-menej kazde rano, resp. doobedu v pohode.

mywiel
26. jan 2010

A kde sa podela tiriel ? 😀 😀 😉

denisocka
26. jan 2010

😀 tu som myw

groka
26. jan 2010

ja som blb,tiriel je denisocka?2 nicky? 😕

groka
26. jan 2010

tiriel ma 12tt a denisocka 13tt 😅

mywiel
26. jan 2010

😀 ty inkognito 🙂

denisocka
26. jan 2010

groka, hej - ja som Tiriel ,ale nemam dva nicky. ja som písala so segrineho Tiriel,lebo som po predošlých potratoch nechcela hned uviesť že som tehotna,kedže ma tu vela ludi pozná aj z okolia. tak som si vravela,že po 12tt vratim nick segre a vezmem moj stary

marija
26. jan 2010

Som sa objednala na 3D v 16tt. Minule som nebola, len na tom v 25tt, ale teraz ked pojdem na ten v skorsom tyzdni bude to stat rovnako ako len 3D v 25tt ;) tak som zvedava 😀

mywiel
26. jan 2010

najviac sa mi rata tvoje motto a podpis ze Tiriel 😀

denisocka
26. jan 2010

😀 mywiel,napadlo ma že by to bolo dobre napísať do mota,že som to ja 😀

groka
26. jan 2010

denisocka wau takze segra tiriel je v 12tt?

zuzana76
26. jan 2010

denis, no teda 😀 , vidis aj moja segra tu ma nick, som mohla vyuzivat, ja som tiez hned nechcela uvadzat ze som tehu 😀 , hoci niektore baby to uz vedeli

denisocka
26. jan 2010

joj groka,nerieš týždne, už som nemala nervy písať kolky som tt na tirielke, tu som si už dala tak,aby to sedelo. ale termin porodu mame rovnaky s tiriel,tuším

mywiel
26. jan 2010

Jasné ja uz by som tiez to najradsej oznamila vsetkym ale zatial cakame, ale svokra uz nieco tusi ta ma asi 6ty zmysel, nechapem ako na to prisla. 😅

denisocka
26. jan 2010

či jej mačka nepovedala

zuzana76
26. jan 2010

ja som chcela ist dnes na uzv ako samoplatca, ale nejako sa mi nechce, ale len na 2D , ci sa ma babaeno ok, k doktorvi idem az o 2 tyzdne

mywiel
26. jan 2010

mozno alebo nieco vidi okolo farbicky 😉

groka
26. jan 2010

baby musim si ist lahnut,je mi zle od zaludka 😝

mywiel
26. jan 2010

Bihan ja mam ten isty privesok co mas v albume vyrabaju ho zeny Tuaréckych nomadov. 😉 😵

marija
26. jan 2010

Zuzanka ja idem teraz vo stvrtok na UZV v 12tt, uz som ale v 13tt. Takze na to 3D sa uz tesim, som zvedava ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre