♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
11. jan 2011

@hajatanufus ďakujem. Inak o zelenej stolici, sa hovorí že je to hladná stolica....nechce malá náhodou moc často papkať? Inak na tvorbu mlieka sú dobré aj čaje pre kojace matky, ja si varím aj meltu ale to tam asi ťažko zoženieš

danulienka35
11. jan 2011

@helen1007 vies co velmi je spokojna ked sedi a ma pustenu telku upne super babeno a ako sa vie hambit 😀

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 tak to poznám aj moja ked vidí telku nič iné ju už nezaujíma 🙂 , ale moja malá sa nehambí...tú môžu aj ukradnúť, ale ked je hladná tak ju každý vráti späť, to je kriku..totiž ona chce hneď a hotovo, nič ju nezaujíma, kričí ako keby ju všetci týrali 😀 tak sa vie to moje neviniatko jedovať 😉

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 ja tvrdím, že detičky nám prídávajú na kráse....šťastné dieťa - šťastná mamička 🙂

hajatanufus
11. jan 2011

a tu su moje kocky dnes na tej poslednej je lucy jak dnes zaspala 🙂
@helen1007 neviem ale tu asi ani tie caje nie su ved koli tej stolici si myslim ze asi mam malo mlieka a papa stale tak po dvoch hodinach tak neviem a pribrali sme za dva mesiace len kilo

danulienka35
11. jan 2011

@helen1007 poznam to ked sme hladne inak nepalckame ale 3 dni uz plackame nervne sme idu nam 2 zubky chudiatko malinke ☹

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus jejda ake su krasne ved Rachel vyzera aka velka no uzasne su princezne 😉

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35 dakujem teraz mame len 6280 g takze za dva mesiace len kilo ale vraj je to dobre tak neviem

danulienka35
11. jan 2011

@helen1007 moja rec su pre nas vsetkym vies ako si teraz po rokoch uzivam malinku velmi neda sa to opisat

helen1007
11. jan 2011

@hajatanufus krásne baby a koľko máte vlásky ...to nám rastie nové páperie

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus sak vyzera super to mi za mesiac 1200sila co? 😎

hajatanufus
11. jan 2011

@helen1007 dakujem vlasky mame len v predu ale vzadu mame skoro plesinku taka vlasata bola on narodenia to su este tie prve vlasky pockaj hodim foto ak najdem oboch bab

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 chúďatko dva naraz? už aby boli vonku zúbky nezbedné ☹ my zatiaľ iba slintáme a všetko žužleme, tak som zvedavá kedy nás začnú tiež trápiť zúbky

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35 no nezavidim je poriadne tazka ked ma 9 kg?a dr co hovori ze ma tak vela kg?

hajatanufus
11. jan 2011

tot je lucy po narodeni a potom neskor

danulienka35
11. jan 2011

@helen1007 hej 2 vies co ona do ust nic nekedy len troska prsteky inak ani duduk ale natierame gelikom snad budu co chvila vonku ☹
@hajatanufus lekarak nic nehovori aj holky boli take tazke vahy vraj SUMO som sa smiala aj lekarka ze sumo male 😀

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus ty brdo ake vlasky mala super 😀 😀 😀

helen1007
11. jan 2011

@hajatanufus tak tomu sa povie hááááro perfektné 😀

hajatanufus
11. jan 2011

a toto je rachel

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35
@helen1007 dakujem vsak ma v tehu palila zaha pri oboch 😀

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 a my práve naopak, koštuje všetko čo chytí do ručičky a ked je hladná tak vtedy už aj mňa....včera mi tak začala cucať líco, že som myslela, že tam bude modrina 😀 neviem ako by som ju vysvetľovala 😀

hajatanufus
11. jan 2011

lucinke sme hned v porodnici vycesali kohutika a rachel mala este viac vlaskov ale jej sa nedal urobit kohutik 🙂

helen1007
11. jan 2011

@hajatanufus tak to ti verím, ráchel mala tých vláskov tiež požehnane 😀 , ty si používala rovno hrebienok, kefka tu bola zbytočná 🙂 , ale sú úžasné krásavice 😉

hajatanufus
11. jan 2011

@helen1007 no vidis vlatne dieta ti spravi cucflek 😀 😀 kto by tomu veril ne? 🙂 nasa dnes papala prst ocinovi a on sa smial ze to stekli a ja jej hovorim ze kusni ocina nech vie ze to aj boli 😀

hajatanufus
11. jan 2011

@helen1007 dakujem aj tvoja je podarena princeznicka

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus no parada take vlasky 😀
@helen1007 😀 😀 to nasa ked je hladna vyplazuje jazyk a mlaska 😀 podarene su tie nase deticky

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35 som ukazovala dnes fotku tvojej malej mm a nechcel verit ze je len o dva dni od nas starsia ze aka bacula

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus panecku ake vlaste princezny to snad neni pravda super

danulienka35
11. jan 2011

@hajatanufus si kazdy myli ze je starsia ved do kocika sa neda uz ☹

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35 dakujem som zvedava ze ake vlasky bude mat potom neskor lebo my s mm mame svetle take spinavo blond alebo svetlohnede ale ked sme boli deti tak sme obaja boli blond a oci maju obe holky po ocinovi modre inak lucinka neodtaji ze je mm ta je cely ocino a rachel sa asi podoba na mna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre