♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
12. jan 2011

@kvietok121
@danulienka35 dakujeme🙂
ako ste dnes spinkali, bolo to lepsie?

majka35
12. jan 2011

@danulienka35 ale nieee moja, mýliš sa 😀 😀 😀 😀 😀

ja síce vyzerám na 25, ale realita je iná 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 neni zac mojko mi jeste spinkame napala sa a spi celu noc spinkala

kvietok121
12. jan 2011

@memory97 ano vstavali sme o druhej a o pol siestej

danulienka35
12. jan 2011

@majka35 no povedz kolko mas ? 😀 ved ja uz by som mohla byt babkou 😀

21
12. jan 2011

@memory97 rozmyslam, ci to nema aj zo stresu, triedna je taka divna a naladova a raz povie to a potom to je zle....

21
12. jan 2011

@majka35 sak priznaj vek, sak sa nemas za co hanbit, ked vyzeras takto... 😉

majka35
12. jan 2011

@danulienka35
@21 baby, ale ved ja som ho tu už priznala, tuším aj v tabuľke nejakej je uvedený ... mám 39

danulienka35
12. jan 2011

@majka35 no ja ma tiez co chvila 39 😀 ale vyzeras super moja

akika722
12. jan 2011

@majka35 ako mamu ťa beriem 😀 😀 😀 no skor staršia sestra,by to hovorili že si ma mala na 6r 😀 😀 😀 😀

majka35
12. jan 2011

@danulienka35 ooo, ďakujem za kompliment 😅

akika722
12. jan 2011

@danulienka35
@majka35 tak dobre teta Majka a teta Danka 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
12. jan 2011

@akika722 no, veď na stretnutí uvidíme, či ma tak budete chváliť aj keď ma uvidíte naživo 😀 😀 😀

alure
12. jan 2011

@memory97 ako je dosť veľká,len tam mal Denisko max 3 týždne 🙂...alemy sme všetci voľajaký vysoký 🙂noc bola hrozná,deň je zatiaľ taký všelijaký...už 3x sa malý pokakal,teplotu nemá,chvíľku je vysmiaty ako lečo,potom príde neutíchajuci plač...no katastrofa.Ešteže mi ráno vzali Oliho do školy ale poobede musím po neho.

@danulienka35 rebríček od najstaršej po najmladšiu...moja si krásna mladá mamina a vek neriešme 🙂
idem si aj ja urobiť raňajky

danulienka35
12. jan 2011

@akika722 ze teta 😀 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila moja 😎

majka35
12. jan 2011

@akika722 ja ti dám teta, ja ti dám teta ... 😎 😎 😎

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 jeeeeej 6 mesiacov ako to rychlo leti my budeme mat o chvilu 5 🙂 a sa mi to zda neuveritelne ze to preslo tak rychlo

danulienka35
12. jan 2011

@alure wow no dakujem moja si vazim moc u nas je to iste mm isel malej kupit ma na jazycku take vriedky a ze vodicku nemaju na to uz len nejaky gel som zvedava asi aj preto je taka 😒

majka35
12. jan 2011

držím takú diétu, že 5x denne jem, pijem litre vody, ale po 15.hodine už nemôžem ani zemiaky, an ovocie ani chlieb a iné prílohy a ja už neviem, čo jesť na večeru, už ma z tých šalátov hlava bolí ... aj keď sú mnam

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=888
tento je fantasickýýýýýýýýýýýýýýý

alure
12. jan 2011

apropo keď už sa bavíte o veku,ktorá mamina je tu najmladšia?
@majka35 to som nevedela..myslela som 35 ako máš uvedené v nicku 🙂)))
@danulienka35 a tebe píše 37 v náhade na obrázok 🙂
ste potom obe 72? ako môj brat 🙂

akika722
12. jan 2011

@danulienka35
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa hadate kto ma viac 😠 dosť cicušky 😠 niektore 20ročne vyzeraju ovela ovela staršie,vy ste kraaaaaaaaaaaaaaaasne,ked ja budem mať tolko chcem tak vyzerať ako vy 😎

alure
12. jan 2011

@danulienka35 dúfam že sa ja vy dáte do poriadku.Ja zajtra zbehnem k Dr. pre istotu,nech nemám potom zlý pocit a nedajbože by som niečo zanedbala.
@akika722 s tými tetami si ma pobavila 😀 ale je pravda že keď sa niekedy pozriem na študentky,strdoškoláčky...tak vyzerajú hrozne a ktorákoľvek z nás by ich strčila do vrecka

kvietok121
12. jan 2011

@akika722 to sa mi paci ze teta danka a teta majka, aj ja som uz teta aj ja mam nad 30.
@majka35
@danulienka35 baby mne vzdy v skole hovorile, takej nenamalovanej - kvoli alergii sa nemozem vobec, sportovo oblecenej - pani ucitelka vy ste taka mlada a ze kolko mate a ja vtedy ze 29 a oni to ste uz taka stara??? 🙂

alure
12. jan 2011

@majka35 ten šalátik aj vyzerá super a to ho papáš večer sám bez pečiva? to by som asi zomrela.my sme neboli cez sviatky doma,a keď sme došli bol zatvorený obchod ja som bola dvadni bez niečoho chlebového a išla som sa zblázniť.Tak mi mm kúpil pekárničku na chlieb nech nešaliem no a ja blbá som zabudla a zase som kúpila chlebík a pečivo ,síce ja papám len také špaldové rožky alebo chlieb doktor,ktorý je strááášne fajn .Biele pečivo ani chlebík nemôžem,robí mi to problémy v brušku

danulienka35
12. jan 2011

@alure vies co mi uz nekasleme nic ani spilik len ten jazyk

alure
12. jan 2011

@kvietok121 to je teda ironia 🙂 ale aj ja si pamätám ako puberťáčka pre mňa v dobe 15-17 rokov bol každý nad 20 "starý" 🙂 teraz sa vytešujem keď mi povedia že vyzerám na 25 🙂 aj keď beriem to s rezervou...ale možno je to tým že mám mladšieho muža 😀 😀

alure
12. jan 2011

@danulienka35 super že vás to prešlo 😉 ....malý keď je pri vedomí tak je to ok,keď leží v postielke (teda v noci to bolo hrozne) ťažko dýchal,pravdepodobne mu steka všetko dole a trošku kašel.Teraz je vcelku fajn,dala som ho trošku do lehátka a je v takom polosede....asi mu to vyhovuje lebo je relativne kľudný

danulienka35
12. jan 2011

@kvietok121 ja ked som bola dcerou tou starsiou na skole na vs sa jej pytaly ze preco sarozhodla pre skolu atd a mne sa tiez pytaly a ja ze ja som maminma 😀 taky vybuch smiech tam bol 😀
@akika722 dakujem mojko si zlata 😉

akika722
12. jan 2011

@alure aky šalaik??aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...no kočky,ja som tu ako 24.najmladšia? 😨 a s dvoma detmi? 😀

kahlan1
12. jan 2011

baby neviete mi poradit Anetka sa strasne puci :( a uz niekolko dni nekakala sama :( nemali ste ten problem?

danulienka35
12. jan 2011

babulky moj doniesol na zabu v pusinke Mundisal mate stym nektora skusenost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre