♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 dakujem sak si ju videla nahu nie

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 asi jej to mliecko pooooriadne chuti🙂

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 velmi ale vies kolko spapa prikrmov?a ktomu denne 1,5 mlieka 😝

alure
12. jan 2011

@liba78 ano ano pomaly ďalej zájdeš....pozerala som reflex a som rada že nás obchádzajú len bežné chorôbky 😒
@danulienka35 jaj bambula,tak mamina musí znova nakupovať 😉

danulienka35
12. jan 2011

@alure nakupujem vsetko nove horor

akika722
12. jan 2011

ahojte baby,nedočitavam,nemam čas ☹ teraz len na skok,čo nove????????idem pozmyvam podlahy a upratať kuchynu teraz som dovarila polievku 😒

hajatanufus
12. jan 2011

ahojte tetusky aj ja som vas konecne docitala a som sa dobre pobavila na tych tetuskach 😀 😀 😀 😀 tak potom som aj ja v klube tetusiek 😀

hajatanufus
12. jan 2011

@majka35 @akika722dakujem babenky nemate ma za co obdivovat praveze to vobec nezvladam som vycerpana hlavne z lucinky lebo mi cez den nespi kedze nema postielku lebo cestovna bola zlomena a usla mi z nej a drevenu sme dali rachel az budu peniazky tak este kupime pre lucy novu 🙂 inak aj ja sa cudujem ze moje holky boli po narodeni take vlasate ale je to take podarene
@memory97 ahoj dakujem vlasky este mame ale aj nam uz rednu a tvori sa na paperko 🙂 my mame drevenu postielku tu sa to vola cot bed a je vacsia ako normalna postielka a potom sa da zlozit na postel a moze sa pouzivat az do 5 rokov poslem link http://www.amazon.co.uk/Alex-Cotbed-Cot-Antique... mame tuto ale vtedy bola lacnejsia a bola aj s matracom takze mame o jeden matrac navyse lebo to v popise nebolo mozno preto je teraz drahsia ze je tam aj matrac

hajatanufus
12. jan 2011

@memory97 ozaj este dakujem za radu ohladne tej stolice skusim si pred kojenim pomasirovat prsia ona papa dost casto ale dost kratko tak mozno preto 🙂 a este som zabudla vsetko najlepsie k 6 mesiacikom

hajatanufus
12. jan 2011

@seagull2404
@kahlan1 ahojte my ked sme pri lucinke mali problem s kakanim tak nam dal dr taky sirup dufalac a malej to strasne chutilo lebo je sladky a to mi nekakala 2 tyzdne ale ja som ju vtedy este kojila a urcite pomozu aj ovocne vyzivky alebo uvarene jablcko a hruska

danulienka35
12. jan 2011

@hajatanufus ja ti dam tetuska 😀 potvorky moje zlate 😉

hajatanufus
12. jan 2011

@danulienka35 sorry to som mala pokusenie napisat babka ale som sa neodvazila 😀 😀 😀 ked ste sa pretekali kto je starsi ja som tiez myslela ze mas 37 ale na svoj vek vyzeras naozaj vyborne to ja sa hanbim za to jak vyzeram ale teraz s tym nic neurobim a ja mam aj hrube kosti tak so mna modelka nikdy nebola ale zase ani tucko lebo som vysoka no na zakladke som mala 70kg a vysku 170 a hanbila som sa

hajatanufus
12. jan 2011

kde ste vsetky?

danulienka35
12. jan 2011

@hajatanufus ja sa nehnevam moja to bol zart to nam aikka napisal ze tetusky potvorka nasa milovana 😉 a ja som mala 45 kil a bola som ako keby kosti chodily a teraz mam aj cici aj rici 😀 😀 😀 krv a mlieko ako sa povie 😀 😀 😀 😀

jankasramka
12. jan 2011

ahojte baby, konecne mi funguje komp, idem pozriet co nove....

danulienka35
12. jan 2011

@jankasramka ahoj moje no konecne si mezi nami

kvietok121
12. jan 2011

@hajatanufus ahojky my sme sa o stvrt dockali tatina a tak sme kupali a teraz papame teda uz len cuckame lebo napoly spime

hajatanufus
12. jan 2011

@danulienka35 ja viem ze to akkika lebo si jej napisala ze by si jej mohla byt mamkou tak vtedy ma napadla ta babka 😀 😀 😀 no ved sranda muis byt nie? ako mate na slovensku? tu je hrozne pocasie teplo asi 12 stupnov ale fuka a prsi no hnus ani von sa mi nechcelo hlavne ze mam vyvesene pradlo v zahrade furt vyschne a ja cakam ze rano ho zvesim a ono zas prsi no ma porazi aj plienky sokm minule mala vonku asi 5 dni a nakoniec som ich supla ester raz do pracky na plachanie 😒
@jankasramka ahoj kde si sa nam stratila a ako je v mexiku? mate aspon pekne na prechadzky lebo tu je hnusne 😒 😒 😒 😠

kvietok121
12. jan 2011

@jankasramka huraaaaaaaaaaaaaa

alure
12. jan 2011

@hajatanufus inak ja som pôvodne pozerala obdobnú postielku http://www.obchodny.sk/product/max-biela-23801/ ktorá by poslúžila dlhšie ale bola tak veľká že sa nám nezmestila do spálne ,tak sme kupili klasiku.A potom keď pôjde Denis k Oliverovi do detskej tak sa im kúpi poschodová postielka
@danulienka35 ja našťastie nemusím toho nakupovať na kvanta,moja susedka má cca o pol roka staršieho chlapca a veci jej posiela švagrina komplet nové z Ameriky,tak dedíme 😀 občas niečo kúpim,čo ma osloví,ale moc nie..aspoň tu trošku ušetríme,lebo Oliverkovi kupujeme veci každé 3 mesiace,ten rastie ako z vody

kvietok121
12. jan 2011

@akika722 fuha ty si akcna na vecer

hajatanufus
12. jan 2011

prave sa so mnou hada moje nie celkom 2rocne dieta no hrozne a este sa rehoce 😲 😲 😲

danulienka35
12. jan 2011

@hajatanufus to je v pohodicke sranda musi byt aspon sme sa nasmialy po ranu 😀 😀 😀 😀
@alure no vidis u nas vsetci maju uz velke deti len ja mam taku malu berusku ale nevadi kupim neco nove neco tu z konika ved tie vecicky su ako nove za par Eur 😀

kvietok121
12. jan 2011

@danulienka35 tatik mal dnes len 11 hodin a 15 min pracovny dobu takze nie 12

alure
12. jan 2011

@jankasramka ahoj ahoj..som sa aj divila že ťa tu niet 😒 vitaj a píš..ako sa máte,čo nové u vás.... 😉

danulienka35
12. jan 2011

@kvietok121 uz ho mate domka?

alure
12. jan 2011

@danulienka35 no ja som rada,lebo kým sme boli na východe tak všetky moje rovesníčky už mali tiež odrastené deti a nikde ani len náznak nejakého babenka,a jak sme dosli do SC tak hneď som natrafila na tehotnú susedku 🙂

alure
12. jan 2011

idem pozerať romantiku Korenie lásky 🙂 mm na služobke tak to využijem
ahojte zajtra ,prajem všetkým krásnu noc nech babätká spinkajú čo najviac a vám nerušenú noc a krásne sníčky

danulienka35
12. jan 2011

@alure no vidis super mam novu fotku aby ste vsetky vedeli aby ste sa necudovaly kto vam pise 😀 nezlakni te sa!!!!!!!

kahlan1
12. jan 2011

@danulienka35 velmi pekna foto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre