♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. jan 2011
danulienka35
14. jan 2011

@akika722 papa 😉

memory97
15. jan 2011

@danulienka35 podobate sa 😉 ja som zvedava na koho sa bude podobat maly, uz teraz vraj na mna 😀 a mm to taaaak zlosti 😀 😀

memory97
15. jan 2011

dobre ranko, aka bola nocka? Nas maly sa rozhodol, ze bude v noci upistany🙂

crapula
15. jan 2011

hellou, moj milacik patri medzi augustove 🙂

kvietok121
15. jan 2011

dobre ranko my celkom fajn ked sme konecne zaspali tak sme zobudili len dvakrat auz znova spinkame
@akika722 moja ani my sa nepretacame bud chrbat alebo brusko ale otocit musi mama ja som rada ze uz trosku dlhsie vydrzi na brusku aj to je pre nas pokrok doteraz dominuty revaaaaaaaaaaal

kvietok121
15. jan 2011

@crapula ahojky

majka35
15. jan 2011

ahojte 🙂 som mala dnes v pláne ísť sa flákať so staršou, ale keďže ma táááák nazlostila, tak sedíme doma ... terezka sa v noci budila kvôli cumlu snáď 30 krát ... super noc 🙄

@crapula hellou 😵

katulkaaaaaa
15. jan 2011

ahojte ja som dnes vyrazila na nakupy a mm bol s detmi 😉 som si nakupila pre seba krasne bluzky sa vytesujem 😝 dnes ideme s mm na veceru pondelok mame vyrocie 7r od svadby,noc aj mi sme mali zaujimavu...asi 5 krat hore,ani neviem kedy sme normalne spali naposledy,a posledne tri noci sa zobudi o 5 rano ze uz je vyspaty
😲
@majka35 a co vyviedla Barborka?
ja som baby vcera videla film pustny kvet...a poviem vam dakujem za to kde som sa narodila a kde zijem,brrr velmi silny film ☹

majka35
15. jan 2011

@katulkaaaaaa aaaale, sedeli sme pri raňajkách, tak nejedla a tvárila sa urazene, že nechce jesť, tak som povedala, že ok, jesť nebudeš, pôjdeš do mesta hladná, tak som všetko uložila späť do chladničky a vedy začala neskutočne revať, že ona je hladná a my jej nedáme jesť, no a keďže ja som totálne nevyspatá , tak som zareagovala vyplácaním po zadku a pripomenula som jej, že to je aj za včerajšok, sme mali návštevu a barborka sa správala hrozne ... a ani si hračky nepoupratovala a odvrávala mi ako malému decku 😕 😕

katulkaaaaaa
15. jan 2011

@majka35 ach jaj ten tvoj poklad ti dava dobre zabrat ☹ pametam si ze aj viki bola desne papulnata ale na nu zabralo okriknute popripade po zadku,drzim palce aby to obdobie trucu rychlo skoncilo

majka35
15. jan 2011

@katulkaaaaaa ja mám pocit, že pri barborkinej povahe to obdobie trucu nikdy neprejde 🙄 teraz si aspoň surfujem po nete a tvárim sa urazene ja, terezka spí, mm objedá mandarinky v gauči a barborka si "číta" ... 😀

elinka27
15. jan 2011

@majka35 viem presne o com hovoris,ja to mam doma denno-denne nonstop,potom uz mi rupnu nervy a dostane na zadok, do toho mi este mala ziape no niekedy by som ich veru vypla keby sa da 🙂

elinka27
15. jan 2011

neviem ci ste to tu uz rozoberali,ale ako sa ma spravne uzivat ten Kanavit?Mne ho dala na zaciatku este lekarka s tym,ze jej mam davat jednu kvapku tyzdenne,ale niekde som pocula ze sa to potom nejak meni to davkovanie, ale som sa zabudla na poslednej poradni opytat doktorky

majka35
15. jan 2011

@elinka27 joj, mne nervy už rupnú každý deň, včera bola u nás návšteva, terezka už bola taká nervóznam chcela spinkať a návšteva nie a nie odísť, pritom som ich den predtým upozornila, že o 19.00 začínam chystať deti na spánok, bolo už 20.00, terezka revala, baarborka sa správala ako zmyslov zbavená, tak mi rupli nervy a kričala som ja
joj, niekedy by som aj ja vypla moje deti aspon na dve hodiny 😀

elinka27
15. jan 2011

@majka35 ja sa ti cudujem,uz som mala raz taku navstevu a na drzaka som si decka zacala chystat do postele navsteva -nenavsteva,okupala som ich a chystala do pyzam, vobec som sa im nevenovala ostal pri nich len manzel a potom im to docvaklo. 😀
Jakubko ma tiez obdobie vzdoru,a ja by som skor potrebovala nejake lekcie ako to zvladat,lebo viem ze krik a bitka niesu prave ten najstastnejsi sposob,ale aj ja som len clovek, a teraz ked ich mam doma dvoch je mi az do placu niekedy, este teraz musim vsetko balit,do konca mesiaca musime uvolnit byt,lebo sme ho predali a stahujeme sa, no ako to pri nich zvladnem netusim

liba78
15. jan 2011

@elinka27 ahoj, pekná fotečka profilová 🙂 , mne kázala kým kojím ten Kanavit tak ako na začiatku 1x do týždňa, ale priznám sa že som ho zabudla dávať. Musím sa polepšiť.

elinka27
15. jan 2011

@liba78 😀 tak to sme dve, rozmyslam ze kedy som jej ho dala nasposledy, Vigantol davam kazdy den,ale tiez sa uz par krat stalo ze som zabudla

liba78
15. jan 2011

@katulkaaaaaa ahoj tak už si sa nám našla 😉 neboj, mne niekedy môj net vyčíta mm. Myslím, že ten článok bol viac venovaný sociálnym sieťam ako fb. A hlavne adventúrnym hrám a stratégiam, Niektorí ľudia nevedia nájsť správnu mieru a potom sú na PC závislí. Hlavne to ohrozuje deti od 7 rokov. Ja mám potrebu sa pohrať raz za týždeň. A to večšinou, keď potrebujem vypnúť strielam kačice. 😀 Ale poznám ľudí, čo používajú FB a hry viac ako reálny svet. Môj mm mi vyčíta PC, lebo ja cez net veľa komunikujem a pracujem. Mám rada tento spôsob komunikácie (čo je psáno, to je dáno) nik sa nemôže vyhovárať, že som mu nepovedala 😵 je to dobré, hlavne v komunikácii s podriadenými.
A MK je teraz pre mňa ako každodenný pokec s kamoškou pri káve. Preferujem ho aj pred návštevami, lebo vás môžem vypnúť kedy potrebujem. 😝 A ešte mi dokážete poradiť a vypočuť moje sťažnosti 😅
@memory97 som si bola na tie afty kúpiť v lekárni mundisal gel. Som zvedavá či zaberie.

liba78
15. jan 2011

@elinka27 Vigantol mi dr vysadila pri tých problémoch a dala mu D-čko na 3 mesiace v jednej dávke. Ale už máme 5 mesiacov a zabudla som sa tiež opýtať, že čo ďalej 😒

alure
15. jan 2011

ahojte babulky,ja som došla len na skok..ležím s horúčkou striedavo so zimnicou,teraz mm odbehol aj s Denisom trochu von,tak som vám prišla oznámiť,prečo ma niet...inak by ma mm k PC nepustil 😠
Inak je mi desne,bolí ma snáď aj každý jeden vlas na hlave ☹
Tak nech vás chorôbky obchádzajú,užite si pekný víkend ...

fialka5959
15. jan 2011

@alure pekne od teba 🙂 A neviem ci aj na mna ieco nelezie ☹ a najviac sa bojim toho ze kojim 😒

fialka5959
15. jan 2011

@elinka27 Tak to je neprijemna navsteva, sak sa nevedeli dovtipit, maju male deti dvihnem kotvu a idem domov to aj mna vie take nas.... 😠

fialka5959
15. jan 2011

Mamicky kedy zacinaju deti sediet ?
V ktorom mesiaci???

alure
15. jan 2011

@fialka5959 ja som bola chorá pri Oliverkovi tesne po príchode z pôrodnice a kojila som nadalej,dokonca vznikla medzi nami nejaká imunita a nikdy sme vzájomne od seba neochoreli.Takže ak kojíš,pokračuj..nemalo by to mať vplyv.Sedenie je individuálne začínajú okolo 6teho mesiaca a myslím že v tom 7-8 je to dokonalé...ale je to individuálne tak ako chodenie,ako rozprávanie..neboj určite si všimneš že si malá sadne 😉

memory97
15. jan 2011

@crapula ahoj🙂 A ako Sofinka napreduje?

@kvietok121 casom to bude lepsie, my sme tiez nechceli byt na zaciatku vobec na chrbte a teraz by tam bol stale, lebo vsetko vidi🙂

@liba78 drzim prsty, aby zabral, mne pomaha ten tee trea oil🙂 uvidis🙂

My sme boli dnes na nakupy malemu🙂 Aha co ma nas chrobacik 😀 http://shop.babetkovo.sk/index.php/autosedacky-...

@alure skoro sa uzdrav 😉 nech mozes byt s nami 😉

memory97
15. jan 2011

@fialka5959 v siedmom by mali vediet🙂

danulienka35
15. jan 2011

@memory97 dakujem nmojko skoro sme odletely ako fuka vonku ☹

danulienka35
15. jan 2011

@alure rychlo sa vyzdrav moja aby sme mohly ist palvat 😉
@fialka5959 my uz sedime 😉

memory97
15. jan 2011

@danulienka35 u nas je pekne, uz iba slniecko chyba, rano troska prsalo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre