♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
15. jan 2011

@kahlan1 tak jej skus kupit nutrilon AR, alebo ked chces, ja ti ho dam, mam kupeny ale moj ho nechce, vo stvrtok som ho otvorila, mozes vyskusat ... zajtra idem do PK okolo 15h ...to je hustejsie mliecko, odost ;)

hajatanufus
15. jan 2011

@kahlan1 no vidis to je prvy krocik a kasicka ju aj viac nasyti tak skus hustejsie mliecko snad to pomoze budem drzat palceky dufam ze aj nasa lucy sa nauci papat ale hlavne nechcem urobit tie iste chyby aj pri rachel tak budem pri tom prikrmovani opatrna hlavne co sa tyka sladsich jedal a pitia

hajatanufus
15. jan 2011

@akika722 to veru bude lucy je nezbedna a rachel bude este asi viac 😀

danulienka35
15. jan 2011

@hajatanufus ale bud rada ze su zdravucke moja oni vyrastu z toho nebojkaj 😉

katulkaaaaaa
15. jan 2011

@liba78 krasne si to dnes napisala
@alure nech si cim skor zdrava 😉
pridavam fotky z dnesneho kupania

danulienka35
15. jan 2011

@katulkaaaaaa no to je uz riadny chlapik krasnucky ste vsetci 😉

hajatanufus
15. jan 2011

@danulienka35 ja viem dakujem

katulkaaaaaa
15. jan 2011

@danulienka35 🙂 dakujeme vsetky augustovcatka su najkrajsie 🙂

akika722
15. jan 2011

@katulkaaaaaa Kati ste nadherny,,,už som obkukla foto na fb 😀 no kraaaaasne detičky... 😵 😵 😵

danulienka35
15. jan 2011

tato kupil malej dnes nike teplakovku 😉

danulienka35
15. jan 2011

@hajatanufus nedakuj kazda mamina je uzsana pre svoje deticky 😉
@katulkaaaaaa to hej vsetky deticky su peknucke ale i vi ste peknucky s tvojim manzelom 😉

hajatanufus
15. jan 2011

@danulienka35 zlata bambulka
@katulkaaaaaa zlatucki ste vsetci

dnes som osalila mm obliekla som babike `dupacky co su rachel uz male dala som `jej ciapocku a ponozky a povedala som mu ze ci podrzi rachel on ju vzal a tak cudne sa tvaril a potom pozrel ze je to babika a hovori mi ze zdala sa mi nejaka lahka tak som sa z neho smiala ze naletel 😀 😀 😀

hajatanufus
15. jan 2011

@katulkaaaaaa ano to su 🙂 ale ved vsetky babatka su krasne a tie nase su najkrajsie 🙂

lji
15. jan 2011

@katulkaaaaaa ja si nemôžem pomôcť ale na vás ako na rodinku sa tak dobre pozerá 😅 🙂 🙂 vždy ked vidím nejaku vašu fotku hovorím mm aka ste krásna rodinka na fotkách-také šťastie z vás vyžaruje 😉

lji
15. jan 2011

@danulienka35 že jaká kočka 🙂 🙂 🙂 🙂 a aké má krásne baculaté líčka 🙂

danulienka35
15. jan 2011

@hajatanufus dakujeme 😉
@lji dakujeme ano ma lica ani vystipkat ju nemozeme 😀

akika722
15. jan 2011

@danulienka35 jééééééééééééééj 😵

danulienka35
15. jan 2011

😀 😉

hajatanufus
15. jan 2011

dobru nocku babenky a sladucke snicky dobre sa vyspinkajte a drobcekom posielame sladucke pusinky cmuk

liba78
15. jan 2011

@danulienka35 aka modelka mala 😉
@katulkaaaaaa Simonko je uzasny podarene dieta 😉

baby ja som dnes nechapala, maly sa normalne dozadoval jedla. Az som mu popucila kusok bananu a vsetko zjedol, a ani podbradnik nezaspinil. 😀

danulienka35
15. jan 2011

@liba78 jo fotit to lubi,no vidis ako mu smakovalo ja robim bananik s jablckom malej

liba78
15. jan 2011

@hajatanufus pekne si sa snazila dobehnut mm 😀
dobru noc 😉

liba78
15. jan 2011

@danulienka35 ja som mala v umysle este mesiac pockat, ale on chce papat vsetko co vidi. Tak uz zacneme, xi xi, zajtra mu uvarim zemiak. Som zvedava ci mu bude chutit 😀

liba78
15. jan 2011

😔 dobru nocku, dochadza mi baterka a som leniva vstat z postele :-P pa pa

danulienka35
15. jan 2011

@liba78 dnes sem mali na obed brokolicku a jak jej chutila ale tie prdy potom 😀 😀 dobru nocku prajem

memory97
15. jan 2011

@katulkaaaaaa aky ste peknucky🙂

@danulienka35 aka kocka malinka a fialova jej pristane 😉

my sme dnes skusali karfiol a malemu hrozne chutillll🙂

katulkaaaaaa
16. jan 2011

Dobre ranko 🙂
@lji ooo dakujem 😵 velmi si ma potesila,som rada ze tak posobime,Simonko bol naozaj vytuzene babetko a ja co ho mam si pripadam stastna ako nikdy 😅 aj ked si viem postazovat 😝
@liba78 aj moj maly by chcel vsetko jestnormalne ked jem rozok sa po nom nacahuje a ked ho zjem place 😀 takto reaguje uz na kazde jedlo,mam mu skusit nieco dat? 😲 pondelok bude mat 5.mesiacov
vcera sme boli s mm na veceri,dobre bolo 😉
baby co mne sa stalo,vcera som si za 30e nakupila dve bluzky,jeden top a salik...a ja ze ako dobre som nakupila a vecer sme isli okolo a tam plagat od pondelka vsetko za polovicu 😀 😀 😀 dobre nie?
@memory97 @hajatanufus dakujeme 😉

katkavv
16. jan 2011

@danulienka35 krasna je mala, herecka :D

kahlan1
16. jan 2011

@kvietok121 🙂 vdaka
@katkavv manzel isiel do lekarne a skusime to mliecko AR mozno aj my mame nejaky ten mierny reflux lebo nas prekvapila jej reakcia keby tam bolo mliecko tak toto isto nerobi a to treba nejaku specialnu flasu alebo cumel na to huste mliecko?

kahlan1
16. jan 2011

@katkavv dalo mi ze ma spominas a radis o tom mliecku AR ale ked som dala zobrazit tak som tvoj prispevok nenasla cely ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre