♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
17. jan 2011

@elina313
my sme kupili 2 kombinaciu, cize ked sa maly uz nezmesti do vanicky, pojde do sportoveho, my mame bugaboo cameleon, a je super, velmi lahky, lahko sa sklada a jazdi skoro sam 😉

lji
17. jan 2011

kočky čítam kolko vážite, my sme mali teraz na poradni 7600g 😅 😅 😅 ale nemám pocit že by bola nejak extra tučnučká-len tak priemerne 😀

@katkavv ja mam pesničky od Podhradskej a niektoré ktoré boli ešte mne známe tak tie som sa naučila a tie jej spievam 🙂 ako môj hudobnú hluch je hrozný ale aspon sa snažím trošku spievať 😀

@seagull2404 my cez den "prežívame". ráno chvilku v posteli sa bavime a kecame si, potom ju dám do sedačky a pustím JIM JAM v tv aby sa zapozerala do rozprávok a ja aspon stiham sprchu, wc, dat sa trochu dokopy a potom prezlecem ju, trochu sa šteklime popri tom,pocvičíme s ručinami nožinami a potom jej dám hračky a necham ju kym ja upratujem,varim a pod. ale saška má svoje obdobia,raz vydrží dlhšie v sedačke a raz zase len tak ležať a hrať sa sama so sebou, s hračkami takže mna potrebuje len na zaspatie a ked sa jej prihováram a trochu pohrám počas toho ako behám, žehlim, som na pc a tak.

memory97
17. jan 2011

@kvietok121 je na teba naviazany🙂 to preto, aj nas maly to robi, ale volim taktiku, ze malemu hovorim, kam idem a co ma robit on a u nas to zatial zabera 😉 myslim tym, Davidko spinkaj maminka ide vedla do izby alebo idem vyzehlit vecicky a na neho to zabera, ale to som zacala praktizovat od malicka🙂 prip. mu skus hovorit stale tu istu vetu, ked ma ist spinkat, napr.: sladke snicky alebo dobru nocku, aby vedel, ze ma spinkat. Niekedy to samozrejme nezaberie 😉 😉

@katkavv stranky na pesnicky som hladala, ale zial sa mi nepodarilo dostat k takym typicky detskym, tak si vymyslam. U babatiek nie je dolezite, co im spievas, ale ze pocuju tvoj hlas 😉 Mam ich par, neviem, ci poznas, ale su to pekne detske🙂 Tie pismenka, co su navyse, to su noty pre gitaru:

MALÁ HVIEZDIČKA
(C)Bola raz malá,(ami)malá hviezdička,
Zviedla ju (F)mliečna, mliečna (G)cestička.
(C)Zvolala (G)zbohom (F)druži(C)ce,
(C)vidieť chcem (a)svetov (G)tisí(C)ce.

Prvý deň letí, letí do sveta,
Pýchou sa celá, celá trblieta.
Druhý deň hlávku zmotanú má,
v plameňoch horí od rána.

V tretí deň na smrť, na smrť znavená,
padla k nám hviezda ako z kameňa.
Uhli sa hrudy studené,
schovali hviezdu do zeme.

Bola raz malá, malá hviezdička,
zviedla ju mliečna, mliečna cestička.
Umrela hviezda maličká,
končí sa o nej pesnička.

lji
17. jan 2011

@memory97 ked si takto čítam tie slová tej pesničky tak mi nedá nezareagovať - aká krutá pesnička 😵 😵 😵 a to som si ju spievavala ale nikdy sm nevedela tie ostatné slová. 😀

evanns
17. jan 2011

@katulkaaaaaa gratulujem Simonkovi k 5. mesiacikom a tebe k 7. vyrociu

my dnes oslavujeme Natashkine meniny 😉

21
17. jan 2011

@memory97 dakujem za akordy!

memory97
17. jan 2011

@lji ako deti sme si ju spievali a mali sme ju radi, si pamatam, ze sme ju omlielali do okola, ale ten koniec som si uz nepamatala🙂

memory97
17. jan 2011

@evanns Nataske vsetko najlepsie k meninkam🙂

memory97
17. jan 2011

@21 nie je zac🙂 hras na gitare?

21
17. jan 2011

@memory97 ako laik samouk. Aj na klaviri, na flaute, kedysi na husliach-to len stupnicu 😀 ...Hudba-moj zivot 🙂

21
17. jan 2011

@memory97 ale barove akordy mi moc nejdu... 😠

kvietok121
17. jan 2011

@memory97 ahojky dakujem za radu inac nasa oblubena pesnicka

kahlan1
17. jan 2011

@katkavv spieviam jej macko usko 🙂, mandarinku darinku, vcielku maju a ked cvicime tak jej hovorim to ika tika gymnastika z hlboka sa dobre dýcha raz dva raz dva na poli je brazda a na moste jarabica a na konci otoci sa 🙂 potom ju pregulam

skusala som uz vsetko dnes sme spapali skoro 90 gramov zemiacikov s morcacim maskom ale mlieka sme vypila uplna bieda a ked ides von tak mud avas vonku ked spi lebo mne sa vzdy vyspi v kociku a potom nechce doma spat

lji
17. jan 2011

@kahlan1 ozaj a to morčacie mäsko dávaš úplne rozmixované alebo ako? a kolko mliečka vypila dokopy a ako dlho ste vonku ked spí iba vtedy?

memory97
17. jan 2011

@21 nevadi, ja len tisko zavidim vsetkym, co sami naucia hrat na hocicom🙂

@kvietok121 nie je zac, nieco urcite vymyslis, co na Matejka zaberie🙂

@kahlan1 pekne spapkala prikrm. On je sytejsi, preto aj menej papka mlieka

kvietok121
17. jan 2011

@memory97 je to betar ... kedysi zaspal na prsku teraz nechceeeeeeeeeeeeeeee, a ked chce papat a nejdeeeeeeeeeee hned tak strasneeeeeeeeeeee sa hneva a mama musi mar nervy aby tie uvodne minuty presli a donutila ho tahat proste je to vykuk teraz ti tu pisem tak kuka na pc ani nedycha a predchvilou ho brali nerviky 🙂

memory97
17. jan 2011

@kvietok121 sa mu paci ako mamina tuka do pc🙂 Davidko sa nosi v nosici a nespusti oci z mami.-)

danulienka35
17. jan 2011

@lji no nechutia jej rucicky vobec 😀
@mirmaj som rada moja ze ste v poriadku a mala nebude chorucka mozno tiez zo zubkov to bude drzkajte sa 😉

kahlan1
17. jan 2011

@lji ja som kupila hippku zemiaciky a kukurica a morcacie masko 🙂 dnes vypila zatial 440 ml mlieka a spinka malinko lebo sa budi teraz mi spala dve hodiny v kuse tak sme do nej dostali 200. nechodim moc na prechadzky davam ju spinkat na balkon

kahlan1
17. jan 2011

@memory97 ale ak o piatej spapala 50 a potom o deviatej len 30 ved to je malinko pre 5 mesacne babo

seagull2404
17. jan 2011

ahojte, ja som unavena ako kon, Tamarka dnes nevedela co so sebou, nemohla som ani na zachod 😖 a ked jeme, tak so sebou mece ako ryba na suchu a to som este bola v praci, uf, nutne si potrebujem oddychnut

@kvietok121 no, mate aktivit, my sme urobili velku chybu, ze sme to lehatko nekupili, aj ked teraz nas lezanie az tak nebavi

@katkavv tak ja na prechadzky chodim, ale to je tak na 2 hodky ☹

@memory97 jeeej, to je moja naj pesnicka, ale kedze je smutna, spievam Tamarke len prvu slohu 🙂 aj v porodnici som jej ju spievala, lebo len na nu som si spomenula 😵

@lji to ti zavidim, ze sa ti zahra aj sama, ja mam malokedy cas nieco urobit, len ked zaspi 😢

@kahlan1 ale ved ste krasne spapkali 🙂 az na to mliecko, ale treba to brat pozitivne, hlavne ak ti dietatko prospieva, kasli na to, co je povazovane za standardne 🙂

kvietok121
17. jan 2011

@memory97 ti nasi betarikovia
@seagull2404 to lehatko je fakt super

danulienka35
17. jan 2011

@alure no mi pojdeme az vo stvrtok lebo mm ma zajtra jednanie a ja musim do firmy ☹

kvietok121
17. jan 2011

baby co myslite je to dobre??? prave som to nasla
http://www.food-detective.sk/fd/otestujte_sa.html

katkavv
17. jan 2011

@seagull2404
ano jasne, este som chcela napisat, ze tiez chodim tak na 2 - 3 hodky von, doobeda tiez striedam hraciu decku, hojdacku ... potom mame spanok cca 20 - 40 minut, potom zasa hrazdicka, deka ... a tak stale dookola :D

katkavv
17. jan 2011

@memory97
dakujem velmi pekne za inspiraciu 🙂

memory97
17. jan 2011

@kahlan1 maly zas nespapa vela z prikrmov, vyziviek a kasiciek, ale mliecka celkom pekne🙂 neboj bude to dobre, ked papa prikrmy, tie su sytejsie.

@seagull2404 pridavam dalsiu, tato je veselsia:

PRIDI TY, ŠUHAJKO
Pridi, ty šuhajko, ráno k nám,
uvidíš, čo ja tu robievam.
Ja ráno vstávam, kravy napájam,
ovečky na pole vyháňam.
A keď si tú prácu vykonám,
potom si veselo zaspievam.
A pri tom speve, ako pri práci,
zavše len na teba myslievam

katkavv
17. jan 2011

@kahlan1
zlate basnicky 🙂
ale velmi pekne ti mala spapala, 90 g je pekne 🙂
ja to robim tak, ze malemu davam mlieko ked idem spat, potom nad ranom okolo 3 hod., potom mu ponukam este okolo 8 - 9hod., lebo mi vstavame tak o 7 hod., hodku hodku a pol sa hrame, potom je unaveny a ide spat a to mu dam mliecko (nie vzdy chce) potom ideme von ked je pocko ... prideme na obed to papame prikrm, neskor skusam mliecko, okolo 16hod., ked nechce skusam kasu a potom zasa vecer davam mlieko ked idem spat :D

katkavv
17. jan 2011

@kahlan1
vsak to ti super vypila, mne kajko dnes zatial cca 400 ml, cize to mas super :D

katkavv
17. jan 2011

@kvietok121
aj ja mam tie cd.cka, len si ich musim napalit, mam ich v pc 🙂
su take veseleee a hraveee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre