♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
17. jan 2011

@danulienka35 aspoň tato vie, že má niečo aj po ňom 😀
My sme ešte malého uspievali cez Vianoce. Ježiško nám doniesol karaoke a tam boli 2 dvd. Sme spievali, až základy sa otriasali 😀

liba78
17. jan 2011

@memory97 dobrú noc 🙂

danulienka35
17. jan 2011

@memory97 pekne snicky moja drzim palecky aby ste boli oki v poriadku a Davidkovi bosurku posielam 😉

danulienka35
17. jan 2011

@liba78 😀 😀 to mi spievame stale a basnicky jej rozpravame najradesj ma ked ju drzime za rucicky a spievame odtahacky hacky atd sa hadze a povieme teraz ty a ona piska 😀 a s nozickami ji robime tapsulinky tapsu to ma velmi rada 😀

danulienka35
17. jan 2011

idem aj ja haji pekne snicky vsetkym maminkam a nasim milacikom 😉

katulkaaaaaa
18. jan 2011

dobre ranko @evanns dakujeme a malinkej gratulujeme k prvym meninkam 🙂
@memory97 davam probiotika infant dophilus....dnes sme konecne po dvoch tyzdnoch spali...iba tri krat hore za noc,sa citim odychnuta,ako malo staci k radosti 😀

katulkaaaaaa
18. jan 2011

@kahlan1 moja mi mame tichy reflux,nam dala na to dr nutriton zarabat pred kazdym kojenim....robila som to tyzden,lebo mne z toho maly hrozne grcal....este stale vam nespravili sono zaludka???ved to je otazka 3 minut aby zistili preco mala nepapa

kvietok121
18. jan 2011

ahojte a dobre ranko kukam prikrmy kym drobcek spinka http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_test_pes... kupujete bio???

katulkaaaaaa
18. jan 2011

@kvietok121 ahoj ja kupovat nebudem budem varit ako pri viki 🙂 ona tie kupovane nechcela vobec a ja sa priznam ze mne to smrdelo 😝

kahlan1
18. jan 2011

@katulkaaaaaa ahoj neboli lebo nas nikde nechce poslat krv ukazkova moč super a priberame tak naco 😠 😠 😠 ale teraz povieme chceme sono bruska a basta - mozno nezistia nic ale nech to aspon vieme

kahlan1
18. jan 2011

@kvietok121 kupujem hippky a tie su bio

liba78
18. jan 2011

@katulkaaaaaa ahoj, akurát sa idem pochváliť že malý bol len 4x v noci nakojený a spal a ty píšeš skoro to samé. Aj ja sa cítim doooooobre po x týždňoch. 😀 😀 😀 Teda nechválim, konštatujem 😝
@21 ako spala Terezka ?

katulkaaaaaa
18. jan 2011

@liba78 🙂 presne ani ja nechvalim 😉 pre istotu

katulkaaaaaa
18. jan 2011

@kvietok121 ale zase to je 6r dozadu dnes najdes urcite vela dobrych,aj bio myslim v dmke som videla,uvidis ci ti to matejko bude chciet

liba78
18. jan 2011

@kvietok121 ja budem variť, teda už pomaly varím 😅 Ale mám v chladničke aj kupované na skúšku 1x Hipp (jablčko, banan, broskyňa bio) a 1x babylove (mrkva bio) a 4x hamé. (to hamé jeme všetci, klasika jabĺčková výživa 😀)

majka35
18. jan 2011

🙂 ahojte
včera sme boli v poradni, terezka má 7785 gr a 71,5 cm ... 🙂
@kvietok121 tiež kupujem bio výživky pre malú a z DM marketu bio sirup, bio vločky, bio kocky do polievky, bio čokoládu, a čo ja vioemk čo ešte, a keby som zohnala bio zeleninu a mäso, tak aj tú kúpim
včera som tu frajerovala, že chicco fľaša je nerozbitná a práve včera som jednu rozbila 😕

liba78
18. jan 2011
kahlan1
18. jan 2011

@liba78 davas uz aj masko iaj ovocie?

liba78
18. jan 2011

@majka35 teda, ja ani neviem čo všetko bio dostať. Ale mám bio svokru a má záhradu. A ešte aj otec všeličo domáce pošle. 😀

majka35
18. jan 2011

moja detská lekárka mi povedala, že podľa nových štúdií sa už 5 mesačným má podávať do ovocia jedna piškóta aby si dieťatko pomaly zvykalo na lepok, tak neviem

s barborkou idem k ortopédovi, strašne jej trčí rebierko, netuším, čo to je, neviem, či z toho, že tak strašne rýchlo vyrástla, je neskutčne vysoká o hlavu vyššia, ako jej rovesníci

majka35
18. jan 2011

@liba78 to je aká bio svokra? 😕 😅 😀 😀 😀

ja nemám odkiaľ domáce, musím navštíviť nejakých vidiečanov

seagull2404
18. jan 2011

ahojte, som hore od 6:00 a teraz som sa zastavila, konecne nieco zjedla, boli sme rano zaniest moc, uz po 3x, lebo ja neviem, ako je mozne, ze su tam vzdy bakterie, ked Tamrku vzdy poriadne poumyvam, osusim, mam rukavice na rukach, vrrrrrr a hned sme dostali aj druhu varku ockovania, chudatko malinke, uplakane, teraz spinka z toho soku 😖

@kvietok121 ja mam vacsinu bio zo zahradky od nasich 🙂 a inak, ked sa nebude dat inak, tak kupim, ale asi niekde na trhu
@memory97 dakujem, ak meram v zadocku, tak po odpocte ci bez odpoctu 0,5 stupna? 🙂
@kahlan1 ja na tvojom mieste uz zmenim lekara 😠 ozaj, kakate lepsie? mne dnes lekarka poradila kamilkovy caj, maju ho aj granulovany Hipp, ananasovu stavu alebo stavu k kiwi, ak nie ste alergicky na citrusy

seagull2404
18. jan 2011

@majka35 ☹ to sa ti nakoniec ako podarilo, kde kupujes vsetky tie bio veci? len v dm?

liba78
18. jan 2011

@kahlan1 zatial som mäsko nedala. Ale dám, keď bude pýtať 🙂
Dostal už zemiačik a mrkvičku. Mrkvička mu chutí moooc a ešte miluje banán. Varila som mu tie kaše kupované, ale to nechce.

majka35
18. jan 2011

@seagull2404 hlavne v DM, potom v TETA drogerie a je u nás aj taký malý obchodík v meste, ale tam sa dostanem len sporadicky a DM mám priamop na sídlisku, takže ten vyhráva

liba78
18. jan 2011

@majka35 ona má veľkú záhradu a nehnojí tam žiadnym umelým hnojivom. Kupujú tam len konský hnoj. Takže posúvajú nám všetko čo dopestujú. A môj otec chová kravu a sliepky, takže je aj čerstvé mlieko a vajíčka. Musím sa ich spýtať na certifikáty BIO 😀 😀 😀

katkavv
18. jan 2011

ja tiez nakupujem v DM a este lepsie sa nakupuju bio veci v rakusku v Bipe 🙂

seagull2404
18. jan 2011

@majka35 viem, ze v dm maju bio veci, ale som nevedela, ze az taky vyber 😉 musim tomu venovat viac pozornosti 😉 a co si robila, ze si tu flasu rozbila?

katkavv
18. jan 2011

malemu uz skoro tyzden varim masko so zeleninou, najskor davam morcacie a kuracie maso, do toho pridam par ovsenych vlociek, nech si zvyka na lepok a papa podla toho aky ma den, niekedy lepsie niekedy horsie ...
uz mu davam aj ovocie, kupovane ovocne pyre 🙂

liba78
18. jan 2011

@katkavv a to mäsko mu mixuješ ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre