♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
18. jan 2011

@liba78
ano, mixujem to spolu so zeleninou, urobim viac porcii, dam to zamrazit a mam tyzden pokoj ... robim mu viac druhov naraz 🙂

seagull2404
18. jan 2011

@katkavv uz aj ovocie papate? hmmm ja tiez pridavam drvene ovsene vlocky 🙂 mrazak je uzasna veci, nechapem ako zili ludia bez neho 😀 😀

katkavv
18. jan 2011

@seagull2404
presne,mrazak je bomba :D
davam mu ovocne pyre, ked napr. nevypije vela mliecka alebo ked vecer nechce kasu, chutia mu ovocne hipky, aj tie z DMky aj nase ovko 🙂

lji
18. jan 2011

Ahojte 🙂

@katkavv @seagull2404 tak práve ste mi odpovedali na otázku či varíte viac a zmrazujete 😀 bo ja som včera spravila viac porcií mrkva a zemiak a dala do mrazničky... 🙂

Dnes sme u svokry a zavolala aj jej mamu čiže zase úžasné pohlady na to že malá papá ešte len zeleninku 🙄 ale prababka jej chcela kupiť miláčika a tá predavačka sa spýtala kolko má a zakázala jej že to je ešte malinká tak som rada že počula názor aj niekoho iného 😉 a zaspať bol samozrejme problém bo svokra s mamou sú osôbky ktoré rady hovoria nahlas 😀

lji
18. jan 2011

Ozaj kočky kolko dávate príkrmu a ešte že či potom dávate aj mliečko? lebo mne saška včera konečne všetko krásne papala ale mliečko potom tiež celé stiahla 😅

lji
18. jan 2011

@majka35 ako sa ti podarilo rozbiť tú flašku?? 😀

seagull2404
18. jan 2011

@lji 🙂 svokru mi ani nespominaj, lebo mam hned stiahnuty zaludok ☹ mam naporiciovane zeleninky v mrazaku a potom len miesam podla chuti 🙂 zo zaciatku sme tiez stiahli po miske zeleniny aj cele mlieko, ale stale ho teraz vypije menej a menej, vcera po cca 100ml zeleniny este asi 20ml mliecka (davam to ma ml, lebo mam taku nadobku, kde to miesam a tam mi ukazuje len v ml, vazit sa mi to nechce 🙂 )

katkavv
18. jan 2011

@lji
moj uz nechce mlieko, to mu davam najskor po 3 hodinach, kajko spapa okolo 150 g zeleninky s maskom, ked nestrajkuje :D
ale pokial si mala pyta aj mliecko, treba jej dat :P

katkavv
18. jan 2011

@lji
@seagull2404
baby svokry netreba pocuvat 🙂 alebo pocuvat a druhym uchom vypustat von hehe 🙂
ja mam taku svokru, ze ked jej poviem, ako to bude, tak to aj tak spravi a neprotestuje (nastastie), mama niekedy prostestuje ale aj tak ja neustupim a bude po mojom 🙂

katkavv
18. jan 2011

hlavne ked mi radia ako maleho obliect, ze ho malo obliekam, som ich raz nechala, nech ho oni oblecu a maly bol cely spoteny, tak teraz to mam tak, ze nachystam vzdy malemu veci von, a su ticho :D

majka35
18. jan 2011

@lji
@seagull2404 fľašku som položila na lavicu na chodbe a ked som chcela zavesiť bundu na vešiak, drgla som nechtiac do fľaše, spadla na kachličky a rozbila sa 🙄

seagull2404
18. jan 2011

@katkavv no, ja nastastie alebo nanestastie nemam tento nevestovsko-svokrovsky problem 😖 ale to nic, to sem ani moc nepatri, lebo by som vas uplne otravila, aj ked po nastavajucom vikende si sem asi pridem vyliat srdiecko ☹
takze po vsetkych tych otrasoch to dorazili kachlicky 🙂 (ak je to ta ista flasa) mne zase zacala strasne tiect avent plastova, co sme pouzivali na caj, normalne asi nedrzi ten zavit alebo co 😠

Tamaraku uz zas spi, chudatko male 😒

kahlan1
18. jan 2011

@seagull2404 nie stale sa pucime a pomaham jej teplomerom ☹ skusim ten kamilkovy caj

majka35
18. jan 2011

@seagull2404 nie, nie je to tá istá fľaša, pred 4 rokmi boli troškiu ináč tvarované a aj cumlíky boli rozdielne a asi to sklo bolo kvalitnejšie, pretože barborka mala vo zvyku, ked už si držala sama fľašu pri pití, odhodiť ju ako kuis kameňa a nikdy sa jej nič nestalo, tie staré fľaše používam ako odmerky ... asi tie nové fľaše vyrábajú z iného skla, určite už vynašli spôsob, ako vo výrobnom procese na niečom ušetriť 😀

kahlan1
18. jan 2011

@katkavv presme keby mohli naobliekaju ju ako do ruska a potom sa z nej leje v tom su obe rovnake 😀 😀

seagull2404
18. jan 2011

@majka35 a prinutit nas kupit nove 😀 😀 😀

seagull2404
18. jan 2011

@kahlan1 ja som dostala na ambulancii taky "zdrbung" za ten teplomer, no ale co mam robit, som tamarke dnes nanutila 30ml, jej ten caj proste nechuti, este chvilu pockam a ked nic, tak skusim tu ananasovu stavu alebo to kiwi

kvietok121
18. jan 2011

@katulkaaaaaa
@kahlan1
@liba78
@seagull2404
@majka35 aj ja by som chcela varit tak potom budem potrebovat rady ... neviem si to ani predstavit ale hadam sa mamina zapracuje 🙂

seagull2404
18. jan 2011

@kvietok121 ja urobim jeden den viac, aj na dva tzdne a potom uz len vyberam z mraznicky, inak by som to isto nestihala 😉

kvietok121
18. jan 2011

@seagull2404 a v com to mrazis????

memory97
18. jan 2011

@katulkaaaaaa ti verim, nas sa zas prehadzoval celu noc, ani neviem, ci som v noci vobec spala🙂

@kvietok121 my kupujeme normalne v tescu a hypermarketoch, ak nemame domacu zeleninku. Pripadne hotove prikrmy🙂

@kahlan1 My sme uz doma a potvrdili nam mierny reflux, ale maly ani za svet nechcel vypit normalne mnozstvo mliecka, ked mal 😀 😀 . Urcite skus, povedzia ti, ci je to ono a budes kludnejsia🙂 Mne mm stale hovoril, ze malemu nic nie je, ze zbytocne tam pojdeme a mame uz doma balenia nutrilonu AR-ka 😒

@majka35 kludne mozes skusit, my sme skusili piskotku, ked mal maly 5 mesiacov a 3 tyzdne🙂 a teraz mi dr. na hovorila, ze sme mohli aj skor. Velmi mila pani doktorka 😉

@seagull2404 ano, presne tak🙂

seagull2404
18. jan 2011

@kvietok121 ja som si spravila taky system, ze zakladnu zmes (mrkvicku a zemiacik) mam v takych nadobach Avent na mrazenie materskeho mlieka 🙂 a ostatne napr. cuketku, spenatik a pod. mam v sacku ako mi moradila memory, vzdy rano vyberiem, podla chuti a namiesam 😉

seagull2404
18. jan 2011

@memory97 dakujem 😉

kahlan1
18. jan 2011

@memory97 ja som jej skusala dat nutrilon AR ale nechcela a skus to ochutnat ved to riadne hnusna chut :(

kvietok121
18. jan 2011

@seagull2404 nedas mi link na tie nadobky to maju nejake malicke???

kvietok121
18. jan 2011

@memory97 vy ste uz take proficky ... ja som tu este jedina prvorodicka, co este nevarila ☹

kvietok121
18. jan 2011

@seagull2404 my mame 4 taketo do tescomy ... tie vrchne

21
18. jan 2011

@liba78 spala na prsniku, ale obcas aj sama, no nedokazem to sledovat, kolko kedy, ako... dalo sa. 😅

21
18. jan 2011

dievcata, posielam link, len tak pre radu... http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=450901

kvietok121
18. jan 2011

@21 je super diiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre