♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
19. jan 2011

@veve10 este ma napadlo, ze aj velkost dierky na cumliku je dolezita, ak mu potecie rychlejsie z flase, aby si na to nezvykol 😉 babulky, co este koja, ci isto poradia 😉

majka35
19. jan 2011

majka35
19. jan 2011

tu je moje ušatenko malinkaté usmievavé

memory97
19. jan 2011

@majka35 ake su si podobne, babulky jedne🙂 ani sa necudujem, ze si si myslela, ze je to Terezka🙂

kvietok121
19. jan 2011

ahojte takze oznamujem 6730 g (700g za mesiac), 66 cm spodne zubky mu uz idu ale ze to esste potrva ked vylezu takze este mame ostat na mliecko bez prikrmov 🙂

veve10
19. jan 2011

@memory97 vdaka za radu. s tou kasou na vecer som rozmyslala aj ja. Len si to neviem predstavit v praxi. Okupeme ho a on je uz potom cely nabudeny na papanie a ak ho dam odrazu na vankus - ze "pozri lyzicka", tak ho asi rozdrapi 🙂Uvidim, vyskusam. Dnes si dava megaspanok na obed - spi uz od 11...asi dobieha tu noc. Volakedy som ho este rano okolo 7-8 nakojila a spal mi do 10h. Teraz to uz nehrozi.
Este raz vdaka za radu. 🙂

veve10
19. jan 2011

Ozaj maminy - este jednu otazocku. Ake kase su podla vas naj? Totiz Nutrilonka ja suverenne najdrahsia, moj muz ale vravi, ze on Nestle nedoveruje a ze ine nepozna... Ja sama tiez vobec netusim. Su ok aj Hami a Sunar? A skusate aj ochutene, alebo to je prilis zbytocna chemia?

seagull2404
19. jan 2011

@majka35 tak to klobuk dole, mm tiez rad taamrku cese, ale to ho prejde, ked budu vlasky dlhsie 🙂

@memory97 @majka35 dakujem za pochvalu, ja som velmi pysna mamina 😉

evanns
19. jan 2011

@majka35
@seagull2404 obe su uzasne krasne babiky 😉

evanns
19. jan 2011

@seagull2404
@majka35 aj Natashke striha nechty len tato...ja som este ani raz nestrihala 😒

seagull2404
19. jan 2011

@evanns dakujem, som normalne v soku, tolko akcnych strihacov-tatinkov 😵
@majka35 jeeeej, smejko chutnucky, tie nase drobatka su take uzasne 🙂

lji
19. jan 2011

@veve10 ahoj ja malej dávam kašičku 🙂 máme doma nestlé, hami a neviem ešte akú. to sme väčšinou podostávali.osobne teraz dávame tú nestlé-moja prvá kašička. nie je tam nejaká príchuť aj tak sa učíme ešte len na zeleninku tak nechcem nič iné a malinkej chutí.najskôr nechcela ale to sa ešte len učila robiť s ústočkami a lyžičkou a teraz jej postupne pridávam množstvo a všetko pekne spapá 😉

memory97
19. jan 2011

@veve10 neni zac a skus mu dat lyzickou kasicku, to sa isto neodnauci od prsnika 😉 malemu nutrilon kase nechutili, my sme iba na hami a sme max. spokojni🙂 skus vybrat nejaku nemliecnu kasu. Niekedy treba skusat, kym najdes tu spravnu😉 kazde babo je ine 😉 my mame aj ochutene, ale my uz papame aj vyzivky. Skus zacat ryzovou ta neochutena, nutrilonova bola dobra a aj hami nam chutila 😉 tou nic nepokazis 😉

memory97
19. jan 2011

@veve10 neni zac a skus mu dat lyzickou kasicku, to sa isto neodnauci od prsnika 😉 malemu nutrilon kase nechutili, my sme iba na hami a sme max. spokojni🙂 skus vybrat nejaku nemliecnu kasu. Niekedy treba skusat, kym najdes tu spravnu😉 kazde babo je ine 😉 my mame aj ochutene, ale my uz papame aj vyzivky. Skus zacat ryzovou ta neochutena, nutrilonova bola dobra a aj hami nam chutila 😉 tou nic nepokazis 😉

hajatanufus
19. jan 2011

ahojte babenky ako sa mate? a co mate dnes noveho? lucinka ma dnes dva rocky ani pravda to neni ako rychlo to ubieha je to akoby vcera ked som ju prvy krat drzala v naruci a bola taky drobcek pridam foto
@danulka3 ahoj ja tiez kojim a mala mi kaka tak 2-3 xdenne ale myslim ze je idu zubky tak teraz je to aj castejsie ale u kojenych deti je normalne ked maju stolicu aj 7x za den tak mi to povedal dr pri lucinke ked mi nekakala 2 tyzdne ze kojene deti mozu aj 7x denne ale nemusia aj niekolko dni alebo tyzdnov

alure
19. jan 2011

ahojte babulky,dnes som išla po malého do BA pomerne skoro nech sme skoro doma,obchvat uzavrety pre dopravnu nehodu,musela som zist z cesty JEDINEJ ktoru poznam 😠 a ostala som visiet na zlatych pieskoch,volala som kamošovi nech po mna príde a až teraz som prišla domov.Navigáciu som nechala samozrejme doma,veď kto mohol tušiť.
@veve10 dosť často kojené deti prichádzajú do obdobia keď pýtajú aj každú hodinu papať...svoje by ti o tom vedela povedať aj @kvietok121 a občas aj u nás je to tak.Ano pokrokové dr. radia príkrm od 4 mesiaca aj u kojených detí ak ale neprospieva čisto s MM takže ak priberáte krásne je to aj škoda,či nie? ja čisto kojím,Denisko priberá mesačne cca 750g tak to ani neriešim.A ak aj počkáš s príkrmami o nič neprídeš 😉 ale samozrejme je to na tebe a na zvážení dr.uvidíš na poradni .

seagull2404
19. jan 2011

@hajatanufus gratulujeme 🙂 😀 hm, rastu rychlo, prirychlo ☹

hajatanufus
19. jan 2011

@alure ahoj ak nieco posielas na urad a chces vediet ci ti to prislo tak to posli s dorucenkou vypytas si to na poste tam pises spatnu adresu kam to maju poslat potvrdene o prevzati a podpisane mne to poradil moj krstny aposielala som tak postu z cr k svokre lebo oni maju v dedine cudnu postarku co si nechava postu tak som mala istotu ze sa k nej posta urcite dostala a aj peniaze som tak posielala zo sr do cr ale funguje to aj po slovensku

alure
19. jan 2011

@hajatanufus tak to hej dostanem ale len potvrdenie že som im niečo poslala a ja to niečo chcem mať konkretizované 😉 ,toto budem mať ale ja mám radšej poriadok v papieroch a kopiu veci ktorú nesiem si dám opečiatkovať a podpísať,že to prevzali.Je to zložitejšie ale aspoň mám istotu.Prešla som si s úradmi doslova peklom...a odvtedy chcem mať úplný dohľad nad všetkými papiermi ktoré sa nejak týkajú dôležitých vecí.

alure
19. jan 2011

@hajatanufus Lucinke prajem krásne narodeninky ! a veľký cmuk posielam

hajatanufus
19. jan 2011

@veve10 ahoj ja ked som lucinku kojila, dnes ma dva rocky, tak som jej tiez davala jeden krat denne um a v pohode som ju kojila do 15-16 mesiacov a to som pri tom bola aj tehotna ale kazde babo je ine snad si na cumel nezvykne moc ono zalezi aj od toho ci mate normalny cumlik alebo nie lebo lucinka mala cumlik od narodenia a bolo jej jedno odkial pije mliecko ci z prsa ci z flasky a tiez som davala prikrmy o nieco skor a rachel ma uz 5 mesiacov a mame 6280g a tiez je to vraj o.k. a mne tu v uk kazali prikrmovat az od 6 mes ale dnes som skusila lyzicku postruhaneho jablcka ale zatial este nevie co s tym a dopapala to lucinka ona totizto slabo papa tak som ju chcela motivovat tym ze som to isla davt rachel a ona sa na to hned lakomila tak dufam ze sa pri prikrmovani rachel nauci papat aj ona 🙂

hajatanufus
19. jan 2011

@seagull2404 dakujem tamarka je zlatucka a ta suknicka taka mala paradnica

este som slubila foto ked sa lucy narodila nas drobcek

hajatanufus
19. jan 2011

@lji aj nataska je zlatucka

hajatanufus
19. jan 2011

@alure dakujeme uz som jej to odovzdala tak to okomentovala tou svojou recou 😀 snad sa teraz po 2 rokoch uz rozkeca to nase male sidlo 🙂 aha chapem aj ja mam rada ked mam v papieroch poriadok ja idem vybavovat rodicak z ciech a som v uk tak to mam tiez komplikovane ale koli jednemu podpisu do cr chodit nemienim pi lucinke som tak cestovala a vybavila som to za 5 minut ale teraz mi pan na urade povedal ze to mozem poslat postou tak som rada

danulienka35
19. jan 2011

@memory97 radesj menej ako viac postupne mojko davaj
@liba78 neda si siahnut do pusy

alure
19. jan 2011

@danulienka35 ahoj moja,tak ako? zajtra stretko u otropeda ? 🙂

memory97
19. jan 2011

@hajatanufus vsetko najlepsie k narodeninkam Lucinke a posielame cmuk s Davidkom🙂

hajatanufus
19. jan 2011

@memory97 dakujeme aj za pusinky odovzdam 🙂

akika722
19. jan 2011

ahojte kočkyyyy 😀
ja len na skok kym mi ide baterka že oprava bude do 2 tyždňov 😲 😲 😲 zomriiieeeem 😲 😲
bola tu svokra dnes,paťko cely deň na chrumkach a somarinkach ja varim cestiviny a on dijde do kuchyne s čokoladou v ruke 😠 😠 😠
čo nove?????????????o chvilku idem off ☹
chybate mi

danulienka35
19. jan 2011

@alure ahoj mojko jasne idem aj ja k ortopedovi 😉

danulienka35
19. jan 2011

@danulka3 jejda ten je podareny ako sedi a pozera telku ja nemoze, pridavam fotocky zubkov ale nechce si dat otvorit pusinku

memory97
19. jan 2011

@danulienka35 nam uz trcia, ale odfotit ich no uplne nemozne🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre