♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
26. jan 2010

som si pospala, teraz som sa najedla a je mi nejako divne

carculca
26. jan 2010

mne je tiez divne, od zaciatku som nemala nejake vazne tehu priznaky, ale posledne 2 dni uz ani to malo, proste nic, mam obavy, zajtra idem na krv, dufam, ze bude vsetko OK...

ikulka
26. jan 2010

ahojkajte dens som bola v poradni počula som aj srdiečko tak som šťastnáááá.... ale inak naša dr nerobí ani sono ani nič akurát ma objednala ana 16-teho na krv v 15-tom týždni a do poradne.....idem počítať čo ste popísali, nech som v obraze

tea333
26. jan 2010

carculca ja uz som to par krat pisala, mna trapi ze u mna cely cas vobec nic 😒
ale je podla mna ok ze ti priznaky z prveho trimestra ustupuju 😉

tea333
26. jan 2010

ikulka super super!! 🙂 pridas fotecku?

denisocka
26. jan 2010

mavate niekedy pocit akoby vam tvrdlo bruško? take divne , nie doslova tvrdne,ale taky divny pocit

tea333
26. jan 2010

denisocka ja mam, vecer citim v brusku vacsie napatie, je akoby tvrdsie 😉 a viditelnejsie..
som prvorodicka a uz mam brusko na zaciatku 10tt, aj ked len male 😕 😅

lenadka
26. jan 2010

elinka, tym sa vysvetluje preco ta na zaciatku tak stresovali ze babo nevidno, lebo tehotnost bola mladsia..no co asi si mala neskor ovulku, alebo 2x aj to sa vraj stava 😉

carculca
26. jan 2010

dakujem Tei, mam maternicu obratenu dozadu a zrasty, mala by sama otocit okolo 12. tyzdna, citala som, ze je to dost neprijemne a ze to moze kadejako dopadnut, vravim si, ze musim mysliet pozitivne, kiez by to slo lahsie 🙂

lenadka
26. jan 2010

baby ja som s atak dojedla, ze mi ide zaludok prasknut 😅 normalne ma boli co je tak straaasne plny-som ja normalna???????, asi nie 😝 😝 😝

mata299
26. jan 2010

carculca....ja mám tiež oočenú maternicu dozadu, to fakt sa má otočiť? nič som o tom nepočula, ani lekár mi nič nespomínal...trocha si ma vyplašila...

tea333
26. jan 2010

Baby ja o tych otocenych materniciach nic neviem,ale ked sa otoci, snad to bude pre vas bez problemov 😕

lenadka ja sa praveze neviem dojest, zjem dinosaura a stale som len trochu najedena 😖

ladywitch26
26. jan 2010

mne tiez povedala kedysi doktorka,ze mam maternicu dozadu, ale povedala, ze to my mlade mame uz pomaly kazda druha...tak si s tym hlavu nejako nelamem.

carculca
26. jan 2010

Mati, ano, otaca sa, pokial ju ale nemas fixnu - to su tie zrasty, tak nemusis mat obavy, zrejme si to ani nevsimnes 🙂

denisocka
26. jan 2010

Leni,ty uz to prehanas s jedlom jak ja niekedy.ja uz jem striedmo,uz nemam take vlcie hlady ako kedysi

mata299
26. jan 2010

len nech sa u mňa láskavo nič neotáča, som spokojná aj takto 😉 ....baby, ja som dnes nejak nemala chuť jesť, nechápem...väčšinou by som aj slona zjedla....poobede som chytila nejaké nervy, tiež neviem z čoho...proste len tak...duhá vec, čo dnes nechápem...tak som radšej šla žehliť...asi sa bude meniť počasie...inak chytá aj vás taká tá neopodstatnená nervozita?

lenadka
26. jan 2010

tea, mat tvoj zaludok este si dam 😀

mata, mavala som tieto stavy-strasne zmeny nalady v obdobi ked mi byvalo cele dni ble...ael asi sa hormon uz sklidnil, lebo je to lepsie...alebo je to tou nudou co doma zazivam 😀 no nic idem malu z vane vytiahnut 😉

ikulka
26. jan 2010

tei nepridám, lebo žiadnu nemám moja dr nemá utz tak si budem musieť počkať do 20-teho týždna na normálne alebo sa objednať do heliosu ....
mati ja som tiež stráááášne nervozna vytočí ma maličkosť..hruza....
a ked ste písali o vodičákoch ja ho mám 10rokov, ale nejazdím som taký bojko ešte tak po dedine sama na ceste 😀 ale akonáhle s aobjaví auto panikárim....a pritom mám v tomto velmi chápavého manžela ma veeelmi povzbudzuje aj chváli, že mi to ide, ale aj tak...ale budem sa musieť odhodlať....

ladywitch26
26. jan 2010

mata, ako neopodstatnena? vsak ma teda riadne opodstatnenie. sme tehotneeee 😀 😀

pipi1211
26. jan 2010

ahojte baby chcem sa spytat mavate obcas bolesti v podbrusku? ani nie ze bolesti ale tlakpri dakom pohybe.... lebovcera vecer ma to bolelo chvilu pri chodzi a dnes trochu ked som soferovala a hybala nohami 😖

ikulka
26. jan 2010

pipi ja mávam a mávala som aj v prvom tehu boli to také divné bolesti niekedy také pichavé niekedy také tupé a hlavne celých 9 meisacov neskutočné ako pri menštruácii to bola hruuuza ale to sa vraj maternica rozťahuje....

ladywitch26
26. jan 2010

pipi, mna boli brucho kazdy den.a vecer ma az tak picha. je to normalne, lebo to vsetko rychlo rastie. aj dokina mi vravela, ze pokial to nie je taka prudka ostra bolest, a nespinim, tak je vsetko ok

pipi1211
26. jan 2010

no presne to... ja som to pri prvom tehu nemala tak preto stresujem. buduci tyzden mam poradnu tak skusim asi este pockat ak sa to zopakuje tak mozno zbehnem aj skor pre istotu, fakt neviem 😅 😖

pipi1211
26. jan 2010

joj tak ste ma ukludnili trochu 🙂

ikulka
26. jan 2010

no nič babulky idem sa vyvaliť do postele teiž am nejak pichá azle sa mi dýcha.....joooj musím konečne mm dokopať aby mi kupil notebook lebo sa mi zle sedí za normálnam pc a svoj si vžd yvečer vezme so sebou.....

tea333
26. jan 2010

pipi ja mavam take bolesti, napriklad dnes ked som si schuti kychla ma pichlo strasne..ale aj inokedy,aj do krizov mi to ide 😲

zuzannas
26. jan 2010

Pipi, tak aby som Ta aj ja ukludnila, aj mna v poslednom case popichava v podbrusku a ako povedala ladywitch, pokial to nie je vyrazna silna bolest a nekrvacas aj, tak by to malo byt OK a je to normalne 😉

ladywitch26
26. jan 2010

inak baby, to pichanie, to je nic. horsie to bolo ku koncu tehu, ked mi uz mala nonstop kopala do rebra. a stale na to iste miesto. ja uz som salela z nej.este tyzden po porode mi v tom rebre tak divne brnelo. aj doktorka mi vravela, ze je to dost neprijemne, ze ona pri synovi brala paralen na to.

halintoa
26. jan 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
kontrola dopadla super, naša bambulka má 23,1mm čo odpovedá 9tt+1, ale napriek tomu mi lekárky vyrátala termín 23.8. 😅 , nechápem ako, keďže koník mi pri 9+6tt vyrátal termín 25.8.
Ninka: ja som dnes na sone videla najprv iba bábenko, srdiečko bolo vidno iba ako svetlé blikajúce miesto a keď sa tam doktorka trochu pomrvila, tak asi našla iný sklon a bábo rozhadzovalo ručičkami a nožičkami 😵 . Bolo to úžasné. Takže to , že si nevidela, ako sa hýbe, môže byť aj zlý sklon utz.

Ďalšiu kontrolu máme 15.2., kedy by som mala presne ukončiť 12tt, tak držte palčeky, nech toľko vydržím čakať 😅 . A čo sa týka váhy, napriek tomu, že už jem viac, tak som schudla, dokopy 1,7kg od začiatku.

mata299
26. jan 2010

halintoa...blahoželám....mne koník vyrátal 2.8 a dr. 6.8....inak baby, čo už máte nejaké to tehotenstvo za sebou, ja sa hrozne bojíííím toho posledného mesiaca....som nervózna, keď ma tlačí guma na gatiach, tak v 9. mesiaci asi osivejem...dajte niečo povzbudivé
😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre