♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@eis4 super ze ti takto zaspi mi len na rukach 😉 ale da sa to do 5 minut je k.o,prvu dceru som vlacila aj hodinu to bol deees....
@seagull2404 krasna babulka 🙂

majka35
25. jan 2011

@majka35 ekonomická univerzita, a pikoška, že sedím v lavici s Igorom Timkom, takže ak všetko deobre dopadne, Igor bude ekonóm 😀 pred mesiacom mi volal, že aj on ide opakovať ročník, takže chválabohu budeme znovu spolužiaci ... 😵

ja tu nádobku od Aventu mám až jednu , som ju mala v kufríku, čo som dstala v pôrodnici, tak si musím zadovážiť ďalšie

majka35
25. jan 2011

@eis4 ďakujem ... ja som tiež musela malú uspávať kolísaním, teraz len položím do postieľky, vytiahnem je rúčky za hlavičku, pustím jej mesiačik a spinkáme

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@majka35 jéééj no name ja mám rada 😉

eis4
25. jan 2011

@majka35 bože ako ti závidím ☹
@katulkaaaaaa konečne som niečo vymyslela,lebo to sa už nedalo-nosili sme ju aj 2 hod niekedy.mm je po operácii chrbtice (síce už rok,ale tvorí sa mu tam nová platnička-už klonuju vsetko 🙂 a bude ho to vraj bolieť do konca života)mna uz tiež strasne bolí 🙂 ved už má 8.5 kg 🙂

liba78
25. jan 2011

@seagull2404
@katulkaaaaaa krásne fotky 🙂 🙂 Ja mám zrkadlovku nikon, ale viac fotím mobilom. Ten je vždy po ruke. MAla by som asi po nej častejšie siahnuť. 😅 Čo sa týka úprav, používam len mikrosoft office picture manager. To je súčasť office. Nemá veľa funkcií, ale zmenšiť veľkosť, urobiť výrez a pod. dokáže.

seagull2404
25. jan 2011

@liba78 no, ja som myslela take ine upravy 😅 mne strasne vadi, ze mam v byte taku tmu, bez besku poriadne nic neodfotim
@katulkaaaaaa dakujem 😉
@majka35 tie nadobky sa daju kupit aj ako sada 10ks aj samostatne 😉 a super je, ze do seba zapadaju, tak ich mozes poukladat na seba a nesmykaju sa dole 😀 😀

evanns
25. jan 2011

ahojte babenky

@eis4 nasa mala stale tak malo spinka cez den...4 x 30 min...iba ked ideme von tak asi 50 min a potom uz len kuka, ale neplace 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@seagull2404 tie fotky v albume co si mi komentovala to mi kamoska s profi fotakom fotila🙂

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa aj tak su krasne, iste mala externy blesk, no co uz, musim zacat setrit 🙂

ozaj baby, mne dnes prisiel papier zo socialky, ze mi zvysili a predlzili matersku 😀 😀 😀

memory97
25. jan 2011

ahojte, uz sme po cviceni, tak idem popozerat, co ste robili🙂
@danulienka35 malinky vstava kazde dve hodiny od tej alergie po mliecku a ja som vecer K.O. nevydrzim ani vecer do jedenastej a jedine kava ma rano vytiahne z postele🙂

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@memory97 ach jaj musim byt unavena ti verim ☹

memory97
25. jan 2011

@seagull2404 iba do pol roka sa predpisuje mliecko, ale myslim, ze ak ti odporuci lekarka na gastre, tak aj dlhsie. Ale iba HA mliecko sa tusim dalo predpisat.

@liba78 aj my sme takto teplotovali po druhom ockovani, ale my sme iba trosicku prekrocili cez 37 stupnov. Este den a uz bude dobre 😉

@eis4 aj nas maly jeden cas takto spaval a potom ho to preslo. Mozno je to u vas iba chvilkove 😉

@majka35 blahozelam ku skuske🙂 Chces v celku zamrazit? Ja chvilku predvarim a tak zamrazim, ak pre malu, tak pomixujem, necham vychladit a dam do mikrotenoveho sacika pribliznu davku kolko spapa.-)V bille je bio zeleninka, len jej je malo😉

@seagull2404 nadherne sibalke ocka🙂

memory97
25. jan 2011

@seagull2404 mne este nic neprislo, zeby mi nic nezvysili, ale zajtra sa tam chystam dat papiere v predstihu, nech to mam za sebou🙂

@katulkaaaaaa ja aj tak malo spim, aspon ze maly sice vstava kazde dve hodiny, ale od 3:00 akoby utalo a postiahne aj dlhsie, aspon sa trosicku vyspim🙂

evanns
25. jan 2011

@katulkaaaaaa skvele 😀 ale mne nevadi lebo samu ju nenechavam 😝 tak hadam dam tolko pozor 😉

seagull2404
25. jan 2011

@memory97 hmmm, no znama mam 9mesacnu a bez vsetkeho ejj predpisuje mliecko dalej, tak ja fakt neviem, ale asi s tym uz aj tak nic nenarobim, este ze uz nie su take drahe,
dakujem, je to taky maly huncut
mas to tazke moja, ja ked nespim v kuse aspon 4 hodiny, som taka podrazdena... a co cvicite? fitlopty?
a ake papiere nam to vlastne treba?

my si pomaly zvykame na chut mäska, ale ak mam byt uprimna, ja by som to nejedla, zeleninka bez soli super, ale toto...

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa tak uvazujem, ze je tam napisane, ze riziko udusenia, ako?

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@evanns ja ju asi aj tak kupim ked ti vravis ako velmi vam pomaha... 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@seagull2404 hej je ale neviem co si mam o tom myslet,sak draha hracka...a evans chvali ze im na dasienka velmi pomaha...

niky13
25. jan 2011

@danulienka35 to musis byt hrda mamina, fakt krasne fotky

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa my ju tiez mame, tamarka ju dostane az zajtra na meniny, preto sa nad tym zamyslam, ze ci ma to dieta odhryznut labku a nou alebo ako a aj madonna a ine celebrity ju svojim detom dali a tu su 🙂 tazko povedat, na co ti dani prisli 😀

katkavv
25. jan 2011

@danulienka35
krasne baby mas 🙂

katkavv
25. jan 2011

@helen1007
mala je podarena, no vsak pekne papa :D

katkavv
25. jan 2011

@seagull2404
jeho, aka vytesena princeznicka, na prechadzke sa jej asi pacilo 😵

liba78
25. jan 2011

@seagull2404
@katulkaaaaaa
@evanns to je určite za tým nejaký extra horlivý úradník z inšpekcie. Pamätám si podobnú žirafu z mojich detských čias, moja mama ju požičiavala na obhrýzanie všetkým miminám svojich kamošiek. A nik sa nezadusil. Aj som rozmýšľala, kde sa podela.....

liba78
25. jan 2011

@memory97 dúfam, že bude zajtra dobre. Ale mám zlý pocit z očkovania ako takého ☹

evanns
25. jan 2011

@liba78
@seagull2404
@katulkaaaaaa ja som doteraz skusala s mm ako by sa mohla s nou zadusit a bud sme my dilina ale nevieme ako taku gumenu hracku ohnut tak aby si dieta upchalo obe nosne dierky a pusku naraz aby nedostavalo kyslik...no proste rada by som videla tu studiu 😒

aj my ideme zajtra na ockovanie...na prve a som z toho taka nervna ze az 😠

veve10
25. jan 2011

@niky13 Ahoj. Inac ja mam podobny problem s pitim s flase. Ked Filip citi, ze je tam mliecko, tak to zhltne za minutut, ale akonahle mu tam dam caj, alebo vodu, tak sa zaksichti, akoby tam bola uhorkova voda a nevypije ani 1ml. Takze ja nie som schopna mu dat ziadne tekutiny, okrem mlieka a tej vody, kt.rozrabam prikrm. Preto mu ho robim redsi. Inac Nika, ani nas nechcel dudel - a potom som si povedal, ze ho MUSIM naucit. a tak, vzdy ked ideme von kocikovat, dala som mu dudel a jednou rukou tlacila kocar a druhou drzala v ustach dudel. Najprv ho vypluval, vselijako zuzlal jazykom a nakoniec si zvykol. Kupila som mu tie kaucukove (latexove) MAM. Ale zvlada aj Aventky.
Inac my sme mali na nase pomery uplne super noc. Zaspal o 20h, zobudil sa o 23h - to som prave isla spat, takze mna nezobudil a potom sa zobudil o 03h, o 5:30 a o 08h. Skoro som odpadla, ze mi spal od jedenastej do 3. A to mi spal vcera cez den ako dudok - mozno to bolo v tom. Dal si 2 hodky na balkone a dve a pol hodky potom este v kociku a cely bol vysmiaty.
Inac nam dudlik nepomaha ked v noci place. Musim ho dat na prso. A myslis, ze tvoj ti nebude chciet flasu ani ked mu tam das mlieko? Skusala si?

kikuska25
25. jan 2011

pozdravujem vas maminy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre