• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@memory97 hej lebo som jej povedala ze chcem vediet preco mam niest este raz ona ze nemajte obavu ze len pre porovnanie a ja ze ake porovnaie?dvovod musi byt a uz to islo chcela som vidiet vysledky a ukazala mi ich ako mala cikala do sacika a ja som to prelievala tak neco tam bolo
26. jan 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahojky, malemu davam nutrilon 2, ked nam chybalo 16 dni do 6 mesiacov. Dufam, ze sa to da pochopit, sa mi uz nechce ratat :grinning:

@hajatanufus fuha, tak dufam, ze bude iba jedna injekcia do kazdej... myslim, ze az v 18 mesiacoch je tretia davka, ale nie som si ista.

@evanns bude dobre uvidis, ked si jej dala cipok, tak by to malo byt v pohode:slight_smile:

@zuzkakach fuha, tak to som nikdy nestopovala ako dlho to varim, akurat, ze to musi byt makke :grinning: kupovane mysleli tym, prikrmy od hipp, hami, tiez su dobre. Babo nemusi papat varene a uprednosni kupovane, ako je nas pripad :wink:

26. jan 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 rozmyslala som ze tiez uz kupim 2
26. jan 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja som zvedava ako my chytime moc, maly kaka dost casto, tak hadam vystihnem chvilu,ked nebude :grinning: :grinning: :grinning: esteze pri chlapcoch je to jednoduchsie:slight_smile:
26. jan 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne kup, maly mi akurat pije vacsie davky, ale neviem, ci ma vacsiu potrebu alebo to mliecko je slabsie.
26. jan 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 prave som si vsimla, ze medzi Chiarkou a Davidkom je presne mesiac :grinning: kedy sa narodila mala?
26. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 6.8.ved i nasa kaka skoro do kazej plienocky chytame do vrceuska z lekarne
26. jan 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 tak to je skoro mesiac medzi nimi :wink: My sme 12.7. uz ich mam doma:slight_smile:
26. jan 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku. Idem k malemu, akosi poplackava a nedari sa mi ho uspat a to uz tak pekne spinkal :unamused:
26. jan 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 pekne snicky prajem a Davidkovi pusinku aby zubky neboleli
26. jan 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach sorry vypadol mi net mala mala pred dvoma tyzdnami 6280g my sme z tych mensich deticiek
27. jan 2011 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc babenky a sladucke snicky a nasim drobcekom
27. jan 2011 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano!
27. jan 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko otrasna noc za nami,neviem ci je hladny alebo nas trapia zubky ale cecal snad 6krat,uz som ani prsia neschovavala,sak na co? :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , pekne ranko vsetkym...
ja som sa vcera znenazdania vyparila lebo mi volali ze je taka prednaska a diskusia od jedneho svetoznameho "konologa", tak som tam sla.
tak idem ja spat, som zvedava co budete mat dnes nove;)
27. jan 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jejda no ty sa natrapis po nociach, obetava maminka si;)
si este neskusala ani tie kase na dobru noc? mozno by vydrzal trosku viac...
27. jan 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. tak a už sme aj my chorí :cry: včera bola saška taká príliš teplučká a nervózna tak som odmerala teplotu a mala s odpočítaním piatich stupnov 37,6.potom jej to stále skákalo hore dole,stále je umrnčaná,urevaná-babulko malé.a večer ked som jej dávala papať bola konečne kludnučká a papkala až sa mi to nezdalo a zrazu z ničoho nič taká fontána že jej to až do nošteka išlo ako vyvrátila hádam ešte aj ranajky-hrozne vela z nej vyšlo-ale vôbec neplačkala. potom ešte raz v postielke jej vyšlo cez noštek sa nemohla nadýchnuť tak som celú noc bola hore a kontrolovala ju či sa nedusi :cry: moje zlaté,až mi je do plaču :pensive: mm odišiel do roboty a dal mi ju na postel a ona stále spinká-síce s prestávkami pri ktorých dostane záchvat plaču ale spinká.ale nechápem prečo-či jej idú zúbky alebo či bola vyčerpaná-predvčerom sme boli ešte u svokry po nákupoch a za celý den spala ledva hodinu čo inokedy aj štyri :pensive: tak neviem. a ide sa zblázniť ked niečo nemá v puse...
27. jan 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja, ja obdivujrm vas vsetky, co tolko vstavate k drobcom, Tamarka mi tuto noc vstala o 3:18 a nie a nie zaspat a ja som sa isla zblaznit :unamused:
@lji moja... tak snad to bude len z unavy a nic vazne, drzim palce

som pocula, ze sem smeruje nejaka chripkova vlna, tak vela zdravia a bacile prec
27. jan 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji neides k dr? a zatial nehnackuje?
27. jan 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :wink: moja ja uz ani neviem co je spanoook :grinning: myslis ze mozes skusit kasu?tri dni je prikrmy a nema problem,zjedol by aj mna a to vzdy este dokojim...a tot ho vysmiaty je jak keby spal 12tku :dizzy_face:
27. jan 2011 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji no bud su to zubky alebo nejaka viroza kedze vracia...ak sa to nezlepsi urcite chod pre istotu dr,chuda nech ste rychlo fit :confounded:
27. jan 2011 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 Tamarke vsetko naj k meninkam vcerajsim :slight_smile: ja uz som si na to ,,spanie" zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: prva dcerka nespavala ani tolko co simon cize ja som stale v pohodicke,teraz zaspal a pocitam ze bude spat asi hodinu urcite,dospava noc
27. jan 2011 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jani a v skole sa to vyriesilo tak ze ten soplak musi malej vratit tu hracku a zevraj dostane na pol roka pokarhanie a predvolaju si jeho rodicov...tak uvidime,sme sa s viki vcera mojkali aby vedela ze mi moze vzdy vsetko povedat babulka moja :dizzy_face:
27. jan 2011 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a kedy to dospavas ty? ja som grogy, ked nespim, fakt, normalne mi je az od zaludka zle, preto som si pri Tamarke v brusku aj chvilu myslela, ze to urcite nie som tehotna, len nevyspata :grinning:
27. jan 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujeme, dufam, ze ste dobre spinkali:slight_smile: Malemu sa nieco snivalo,tak plackaval zo spanku.-(

dobre ranko

27. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nedospavam :grinning: niekedy cez den si s malym lahnem ale to fakt len obcas sa mi nechce cez den spat
27. jan 2011 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa joooj, siman je krasny chalanisko, taky velky na mna posobi, akoby bol starsi od nasej :slight_smile: a ten kukuc, kto by mu nepodlahol...
27. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa waw, no tak to ja nechame, som chcela napisat simon, nie siman :wink:
27. jan 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,prajem krásne zasnežené ráno ....
@katulkaaaaaa som rada že ste ten problém s Viki vyriešili...ja som o ničom nevedela a pol roka sa mi Oli trápil v prvňáku a dokonca psychická šikana prichádzala od pani učiteľky :angry: :angry: :angry: mali sme veľké problémy,ale našťastie je to kapitola ktorú sme zatvorili a už nikdy nechcem aby sa niečo opakovalo a ani to nikomu neprajem....a Simonko krásne vysmiate slniečko

My máme dnes 5mesiačikov :slight_smile: a 8000g rovno :wink: dlhý sme ako týždeň pred výplatou ale v cm vám to ani neviem napísať..lebo sa vkuse hemží tak to neriešim :wink:
Mamina dnes ráno odišla,bola tu od pondelka večera,no ale aspoň trošku....no a aby som nezabudla,Oliverova chorôbka plus Denisov zápal priedušiek = ja opäť ukašlaná a vreckovka môj nerozlučný kamarát :frowning2: všetko ma bolí..kedy sa konečne dám do kopy vôbec netuším...
no idem vás dočítať,uvariť si čajíček a dať raňajky....
27. jan 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 :slight_smile: dakujeme :slight_smile: kolko vazi Tamarka?mi mame cca do 7kg a nejakych 70cm...dlhy je,ale celkovo na fotkach vyzera vecsi nez je :slight_smile: Tamarka aka okana modrooka som akurat pozerala vase foto
27. jan 2011 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok