♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 hej lebo som jej povedala ze chcem vediet preco mam niest este raz ona ze nemajte obavu ze len pre porovnanie a ja ze ake porovnaie?dvovod musi byt a uz to islo chcela som vidiet vysledky a ukazala mi ich ako mala cikala do sacika a ja som to prelievala tak neco tam bolo

memory97
26. jan 2011

@danulienka35 ahojky, malemu davam nutrilon 2, ked nam chybalo 16 dni do 6 mesiacov. Dufam, ze sa to da pochopit, sa mi uz nechce ratat 😀

@hajatanufus fuha, tak dufam, ze bude iba jedna injekcia do kazdej... myslim, ze az v 18 mesiacoch je tretia davka, ale nie som si ista.

@evanns bude dobre uvidis, ked si jej dala cipok, tak by to malo byt v pohode🙂

@zuzkakach fuha, tak to som nikdy nestopovala ako dlho to varim, akurat, ze to musi byt makke 😀 kupovane mysleli tym, prikrmy od hipp, hami, tiez su dobre. Babo nemusi papat varene a uprednosni kupovane, ako je nas pripad 😉

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 rozmyslala som ze tiez uz kupim 2

memory97
26. jan 2011

@danulienka35 ja som zvedava ako my chytime moc, maly kaka dost casto, tak hadam vystihnem chvilu,ked nebude 😀 😀 😀 esteze pri chlapcoch je to jednoduchsie🙂

memory97
26. jan 2011

kludne kup, maly mi akurat pije vacsie davky, ale neviem, ci ma vacsiu potrebu alebo to mliecko je slabsie.

memory97
26. jan 2011

@danulienka35 prave som si vsimla, ze medzi Chiarkou a Davidkom je presne mesiac 😀 kedy sa narodila mala?

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 6.8.ved i nasa kaka skoro do kazej plienocky chytame do vrceuska z lekarne

memory97
26. jan 2011

@danulienka35 tak to je skoro mesiac medzi nimi 😉 My sme 12.7. uz ich mam doma🙂

memory97
26. jan 2011

dobru nocku. Idem k malemu, akosi poplackava a nedari sa mi ho uspat a to uz tak pekne spinkal 😒

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 pekne snicky prajem a Davidkovi pusinku aby zubky neboleli

hajatanufus
26. jan 2011

@zuzkakach sorry vypadol mi net mala mala pred dvoma tyzdnami 6280g my sme z tych mensich deticiek

hajatanufus
26. jan 2011

dobru noc babenky a sladucke snicky a nasim drobcekom

21
27. jan 2011

dobre rano!

katulkaaaaaa
27. jan 2011

dobre ranko otrasna noc za nami,neviem ci je hladny alebo nas trapia zubky ale cecal snad 6krat,uz som ani prsia neschovavala,sak na co? 😀 😀 😀

jankasramka
27. jan 2011

ahojte , pekne ranko vsetkym...
ja som sa vcera znenazdania vyparila lebo mi volali ze je taka prednaska a diskusia od jedneho svetoznameho "konologa", tak som tam sla.
tak idem ja spat, som zvedava co budete mat dnes nove;)

jankasramka
27. jan 2011

@katulkaaaaaa jejda no ty sa natrapis po nociach, obetava maminka si;)
si este neskusala ani tie kase na dobru noc? mozno by vydrzal trosku viac...

lji
27. jan 2011

ahojte babulky. tak a už sme aj my chorí 😢 včera bola saška taká príliš teplučká a nervózna tak som odmerala teplotu a mala s odpočítaním piatich stupnov 37,6.potom jej to stále skákalo hore dole,stále je umrnčaná,urevaná-babulko malé.a večer ked som jej dávala papať bola konečne kludnučká a papkala až sa mi to nezdalo a zrazu z ničoho nič taká fontána že jej to až do nošteka išlo ako vyvrátila hádam ešte aj ranajky-hrozne vela z nej vyšlo-ale vôbec neplačkala. potom ešte raz v postielke jej vyšlo cez noštek sa nemohla nadýchnuť tak som celú noc bola hore a kontrolovala ju či sa nedusi 😢 moje zlaté,až mi je do plaču 😔 mm odišiel do roboty a dal mi ju na postel a ona stále spinká-síce s prestávkami pri ktorých dostane záchvat plaču ale spinká.ale nechápem prečo-či jej idú zúbky alebo či bola vyčerpaná-predvčerom sme boli ešte u svokry po nákupoch a za celý den spala ledva hodinu čo inokedy aj štyri 😔 tak neviem. a ide sa zblázniť ked niečo nemá v puse...

seagull2404
27. jan 2011

@katulkaaaaaa moja, ja obdivujrm vas vsetky, co tolko vstavate k drobcom, Tamarka mi tuto noc vstala o 3:18 a nie a nie zaspat a ja som sa isla zblaznit 😒
@lji moja... tak snad to bude len z unavy a nic vazne, drzim palce

som pocula, ze sem smeruje nejaka chripkova vlna, tak vela zdravia a bacile prec

jankasramka
27. jan 2011

@lji neides k dr? a zatial nehnackuje?

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@jankasramka 😉 moja ja uz ani neviem co je spanoook 😀 myslis ze mozes skusit kasu?tri dni je prikrmy a nema problem,zjedol by aj mna a to vzdy este dokojim...a tot ho vysmiaty je jak keby spal 12tku 😵

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@lji no bud su to zubky alebo nejaka viroza kedze vracia...ak sa to nezlepsi urcite chod pre istotu dr,chuda nech ste rychlo fit 😖

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@seagull2404 Tamarke vsetko naj k meninkam vcerajsim 🙂 ja uz som si na to ,,spanie" zvykla 😝 prva dcerka nespavala ani tolko co simon cize ja som stale v pohodicke,teraz zaspal a pocitam ze bude spat asi hodinu urcite,dospava noc

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@jankasramka jani a v skole sa to vyriesilo tak ze ten soplak musi malej vratit tu hracku a zevraj dostane na pol roka pokarhanie a predvolaju si jeho rodicov...tak uvidime,sme sa s viki vcera mojkali aby vedela ze mi moze vzdy vsetko povedat babulka moja 😵

seagull2404
27. jan 2011

@katulkaaaaaa a kedy to dospavas ty? ja som grogy, ked nespim, fakt, normalne mi je az od zaludka zle, preto som si pri Tamarke v brusku aj chvilu myslela, ze to urcite nie som tehotna, len nevyspata 😀

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 dakujeme, dufam, ze ste dobre spinkali🙂 Malemu sa nieco snivalo,tak plackaval zo spanku.-(

dobre ranko

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@seagull2404 nedospavam 😀 niekedy cez den si s malym lahnem ale to fakt len obcas sa mi nechce cez den spat

seagull2404
27. jan 2011

@katulkaaaaaa joooj, siman je krasny chalanisko, taky velky na mna posobi, akoby bol starsi od nasej 🙂 a ten kukuc, kto by mu nepodlahol...

seagull2404
27. jan 2011

@katulkaaaaaa waw, no tak to ja nechame, som chcela napisat simon, nie siman 😉

alure
27. jan 2011

ahoj babulky,prajem krásne zasnežené ráno ....
@katulkaaaaaa som rada že ste ten problém s Viki vyriešili...ja som o ničom nevedela a pol roka sa mi Oli trápil v prvňáku a dokonca psychická šikana prichádzala od pani učiteľky 😠 😠 😠 mali sme veľké problémy,ale našťastie je to kapitola ktorú sme zatvorili a už nikdy nechcem aby sa niečo opakovalo a ani to nikomu neprajem....a Simonko krásne vysmiate slniečko

My máme dnes 5mesiačikov 🙂 a 8000g rovno 😉 dlhý sme ako týždeň pred výplatou ale v cm vám to ani neviem napísať..lebo sa vkuse hemží tak to neriešim 😉
Mamina dnes ráno odišla,bola tu od pondelka večera,no ale aspoň trošku....no a aby som nezabudla,Oliverova chorôbka plus Denisov zápal priedušiek = ja opäť ukašlaná a vreckovka môj nerozlučný kamarát ☹ všetko ma bolí..kedy sa konečne dám do kopy vôbec netuším...
no idem vás dočítať,uvariť si čajíček a dať raňajky....

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@seagull2404 🙂 dakujeme 🙂 kolko vazi Tamarka?mi mame cca do 7kg a nejakych 70cm...dlhy je,ale celkovo na fotkach vyzera vecsi nez je 🙂 Tamarka aka okana modrooka som akurat pozerala vase foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre